Speciale uitgave telefoon PTT-model Loevestein. Met certificaat. Nieuwprijs Hfl. 1.995,00 (gulden). Afmeting: 37 x 25 x 24 cm. In zéér goede staat !
Bronzen sculptuur. Greyhounds op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd, G.J. Verhoeff. Afmeting: 27 x 53 x 11 cm. In goede staat.
Oude piedestal met buste van Einstein. Meerschuim of kunststof? Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Bronzen olifant. 21e Eeuw. Op hoge poten, naar Salvador Dali. Afmeting: 28 x 9 x 29 cm. In goede staat.
Bronzen ram op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 29 x 10 cm. In goede staat.
Zilveren kluwenhouder met rokhaak, 833/000. Kluwenhouder met ribbewerking, MT.: R.Reinders, Leeuwarden, jl.: V:1855, met rokhaak met ovaal schild met graveerwerk, MT.: A.C.Haagen, Meppel, jl.:M:1821. ...
Grote antieke Chinese houtgestoken Quan Yin. Circa 1900. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.
Bijzondere zilveren tabakspot, Empire, 833/000, schuitvormig met deksle voorzien van een knop in de vorm van een staande leeuw, geplaatst op een houten basement. MT.: H.C.Tulleners, Leeuwarden jl.:E:1...
19e Eeuwse bronzen figuur. Dame met iets in haar hand. Twee-kleurig gepatineerd. Afmeting: 20,5 cm.In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Een ring met een dubbele rozet bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.20 crt. ø rozet 7,5mm. ø 55, ca 1,7 gram. In goede staat
Zilveren visschep, 835/000, Hollands, met kornalijnen greep. Opengewerkte gecontourneerde visschep versierd met Biedermeier bloem en krulgravures. Voorzien van kornalijnen greep. MT.: D. Kooiman, Scho...
Zilveren 835/000 flessenbak, opengewerkt en met diverse gedreven oud Hollandse afbeeldingen. Op drie opengewerkte pootjes. Zaanlandse zilversmederij. Anno 1924. Afmeting: H 6 x ø 6 cm. Gewicht: circa ...
Geelgouden oorhangers, 585/000, met stenen. Oorknoppen met daaraan een hanger met 3 chatons verlopend in grootte met zirconia's. lengte 16 mm. ca 2,2 gram. In goede staat
Zilveren choker, BWG, Oosters versierd met knoppen en bolletjes, voorzien van Gourmetcollier met haak. Breedte 26 mm, lengte 42 cm. ca 6 gram. In goede staat
Twee maal 19e eeuwse sabels met messing heften. Afmeting: 71 x 79 cm. In goede staat.
Oude Duitse dolk met swastika in brons. Houten heft met brons, stukje af. Lemet met oxydatie. Afmeting: L 31 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Osmaanse sabel met schede. Patina. Afmeting: L 84 cm. In goede staat.
Amerikaanse WO II Mountainers Cap. Banks 9752. Afmeting: 26 x 31 x 24 cm. In goede staat.
Duitse SS-band, WO II. Germanske Norge Bevo Wuppertal. Afmeting: 42 x 3,3 cm. In goede staat.
18e Eeuwse handingekleurde gravure. Chevaux d' Allemagne grave par J.G. Pforr. Gravure op papier. Afmeting: 39 x 30 cm. In goede staat.
Anton Dirckx. 1878 - 1927. Poldergezicht met windmolens en platbodem. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Grote zilveren mand, 835/000, rechthoekig gecontourneerd model voorzien van gezaagd floraal en rasterpatroon, geplaatst op 8 gekrulde poten. MT.: B.W.Eldik, Zutphen ca 868 gram 38x29x9cm. In goede sta...
Grote zilveren ring, 925/000, met ruwe kwarts, grillig gevormd met open scheen, ca ø 62. 6x4,5cm. ca 50 gram. In goede staat
Zilveren collier met hanger, 835/000, van Cris Agterberg. Driehoekige opengewerkte hanger met spiraalbewerking met onderaan de hanger een peervormige maansteen. De hanger is bevestigd aan en zilveren ...