Blauwe Tiffany-stijl glas-in-lood hanglamp met florale decor. 21e Eeuw. Afmeting: 30 x 46 cm ø. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Willem III schrijfsecretaire met rol-cylinder en uitschuifbaar blad. Lades achter deuren bij opstand. Vogeloog ahorn fineer in lades binnenleven. Circa 1870. Afmeting: 208 x 100 ...
Prachtige gepolitoerde vroeg 19e eeuwse mahoniehouten dekselkist met handgrepen. Afmeting: 21 x 28 x 17 cm. In zeer goede staat.
W. Frost, 1860. Mogelijk William Eduard Frost. 1810 - 1877. Romantisch wintergezicht met figuren bij kampvuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 24 cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen trekpot met metalen grepen en symbolen. Chip tuit. Afmeting: 10 x 10 x 10,5 cm ø. In redelijke staat.
Zes-kantige oude Chinees porseleinen siervaas met bodemmerk. 20e Eeuw. Republikaanse-stijl. Afmeting: 29,5 x 22 x 20 cm. In goede staat.
H. Laethum. Wintergezicht met ijspret. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Vlinder. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Eikenhouten Renaissance-stijl kast. Twee-deurs kastje. Deuren poort-model met snijwerk. Geheel staand op zwarte bolpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 126 x 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse tafel met chinoiserie beschilderingen op blad. Reliëf beschildering met parelmoer inleg, pauwen in landschap decor en koperen omranding. Bijzondere mooie kwaliteit! Afmeting: 69 x 9...
Zes stuks 19e eeuwse Engelse mahoniehouten Victoriaanse stoelen met goede velours bekleding. Afmeting: 90 x 68 x 50 cm. In goede staat.
Zilveren bonbonmandje, 835/000, schuitvormig model met ajour spijlen- en ronddecor. Voorzien van opgesoldeerde parelrand. MT.: Fa Schriek &Looren de Jong, Schoonhoven. jl.: M:1947. 19x11x6cm. ca 109 ...
Oude Chinees porseleinen Familie Rose kom met keizerlijk geel, florale decors en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,8 x 13,4 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen vazen. Onder andere: Bruine vaas met craquele glazuur met fabeldier + kalebasvormige vaas met groene glazuur. Afmeting: 16 - 25,5 cm. In goede staat.
Drie antieke Oosterse natuurstenen bewerkte snijstukken. Floraal, figuratief, met houders. Eén snijstuk minimale beschadiging. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
Elf delen diverse Chinese voorwerpen. Bestaande uit: Zeven snuffbottles, drie (netsuke)figuren, één reukverdrijver. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.
Leon Danchin. 1887 - 1938. Nr. 287. Jachthond met patrijs. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 50 x 34 cm. In goede staat.
Nadruk Picasso. Teckel. Gelimiteerde museum uitgave nadruk Picasso. Lithografie op papier. Afmeting: 22 x 27 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: 19e Eeuwse handbeschilderde flacon. Dekselpot met koperen deksel, circa 1900. Dekseldoos met goud/florale decor, circa 1900. Dekseldoos, ...
H. Balman. 21e Eeuw. Vissersboot en vissersvolk op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Jin figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 31 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Drinkbeker met drie oren, chip. Tuitvaas, goed. Vaas, goed. Afmeting: 20 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Monogram P.V.B. Eerste helft 19e eeuw Duitse school. Portret Duitse heer. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 52 cm. In goede staat.
J.M. Vrolijk. 1846 - 1896. Drie kalveren voor houten bruggetje. Sepia op papier. Afmeting: 22 x 30 cm. In redelijk/goede staat.