Oud Chinees gesigneerd rolschilderij. 20e Eeuw. Afmeting: 183 x 57 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse bronzen cloisonne vaaslamp. Later geëlektrificeerd tot lamp. Afmeting: 39 x 18 cm ø. In goede staat.
Oude Tibetaanse met leder beklede wijnkist. Met goud decor. Afmeting: 18 x 35 x 26 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen vazen. Onder andere: Bruine vaas met craquele glazuur met fabeldier + kalebasvormige vaas met groene glazuur. Afmeting: 16 - 25,5 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke messing sluitgewichten sets. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 5,5 - ø 7 cm. In goede staat.
W. Smits. 21e Eeuw. Landschap met schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Drie antieke Oosterse natuurstenen bewerkte snijstukken. Floraal, figuratief, met houders. Eén snijstuk minimale beschadiging. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
W.J. Pasman. 1905 - 1984. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Antieke zilveren papegaaienbeugel met rokhaak en tas. Gedreven beugel met papegaaien en floraal patroon, en een rokhaak met een afbeelding van een bloemenmand. Vermoedelijk J.v. Wijngaarden Leeuwarden...
Zilveren 800/000 kinderlepel met parelrand en inscriptie 'Ineke 7-9-"28", en een 835/000 zilveren kinderschuifje met puntfilet en inscriptie 'Ineke 7-9-"28". MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist. Circa...
Elf delen diverse Chinese voorwerpen. Bestaande uit: Zeven snuffbottles, drie (netsuke)figuren, één reukverdrijver. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1988. 1927 - 2000. Enschede. Damesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Roe Study stalen design schaal. Ontwerp Olav Joff voor Polaris Noorwegen. Brutalistisch stijl. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.
Drie antieke/oude Japanse gesigneerde houtsnedes met geisha's. Houtsnedes op papier. Afmeting: 37 - 39 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal oud/antiek porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: 19e Eeuwse handbeschilderde flacon. Dekselpot met koperen deksel, circa 1900. Dekseldoos met goud/florale decor, circa 1900. Dekseldoos, ...
Vijf oude waaiers. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal Europees handgeschilderd, litho. Twee maal Chinees/Japans. Eén maal Spaans drukwerk. Afmeting: 12 - 23 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Jin figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 31 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Drinkbeker met drie oren, chip. Tuitvaas, goed. Vaas, goed. Afmeting: 20 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude messing lampenvoeten. Griekse zuilen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 - 63 cm. In goede staat.
Spaanse porseleinen lampenvoet met engelenkopjes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H. 40 cm. In goede staat. Chips mogelijk.
Antieke mechanische schouwophaal montuur met messing, in krat. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: circa 70 x 50 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek paardentuig. Circa 1900. Hout, leder, ijzer + messing. Afmeting: 87 x 51 x 21 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Japanse cloisonne vaas met bronzen monturen en florale decors. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Vier aparte 18e eeuwse Chinees porseleinen draken kop + schotels met goud decor. Eén kopje gelijmd, één kopje haarlijn. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.