Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinees rolschilderij
Startprijs 50 EUR

Oud Chinees gesigneerd rolschilderij. 20e Eeuw. Afmeting: 183 x 57 cm. In goede staat.

Japanse cloisonné vaas, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse Japanse bronzen cloisonne vaaslamp. Later geëlektrificeerd tot lamp. Afmeting: 39 x 18 cm ø. In goede staat.

Tibetaanse wijnkist, 20e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Oude Tibetaanse met leder beklede wijnkist. Met goud decor. Afmeting: 18 x 35 x 26 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese vazen
Startprijs 160 EUR

Twee oude Chinees porseleinen vazen. Onder andere: Bruine vaas met craquele glazuur met fabeldier + kalebasvormige vaas met groene glazuur. Afmeting: 16 - 25,5 cm. In goede staat.

2x Antieke sluitgewichten
Resultaat: 40 EUR

Twee oude/antieke messing sluitgewichten sets. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 5,5 - ø 7 cm. In goede staat.

W. Smits, Landschap met schapen
Resultaat: 120 EUR

W. Smits. 21e Eeuw. Landschap met schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Lot Chinees natuursteen
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke Oosterse natuurstenen bewerkte snijstukken. Floraal, figuratief, met houders. Eén snijstuk minimale beschadiging. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.

W.J. Pasman, Boerderij
Resultaat: 60 EUR

W.J. Pasman. 1905 - 1984. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Beugeltas met zilver 1767
Startprijs 340 EUR

Antieke zilveren papegaaienbeugel met rokhaak en tas. Gedreven beugel met papegaaien en floraal patroon, en een rokhaak met een afbeelding van een bloemenmand. Vermoedelijk J.v. Wijngaarden Leeuwarden...

Zilveren kinderlepel+schuifje, 1929
Startprijs 40 EUR

Zilveren 800/000 kinderlepel met parelrand en inscriptie 'Ineke 7-9-"28", en een 835/000 zilveren kinderschuifje met puntfilet en inscriptie 'Ineke 7-9-"28". MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist. Circa...

11 Delen divers Chinees
Resultaat: 190 EUR

Elf delen diverse Chinese voorwerpen. Bestaande uit: Zeven snuffbottles, drie (netsuke)figuren, één reukverdrijver. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Damesportret
Startprijs 80 EUR

Meinert Volkers. 1988. 1927 - 2000. Enschede. Damesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Design schaal, Olav Joff
Resultaat: 70 EUR

Roe Study stalen design schaal. Ontwerp Olav Joff voor Polaris Noorwegen. Brutalistisch stijl. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.

3x Antieke Japanse houtsnedes
Resultaat: 100 EUR

Drie antieke/oude Japanse gesigneerde houtsnedes met geisha's. Houtsnedes op papier. Afmeting: 37 - 39 cm. In redelijk/goede staat.

4x Oud/antiek porselein
Resultaat: 40 EUR

Vier maal oud/antiek porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: 19e Eeuwse handbeschilderde flacon. Dekselpot met koperen deksel, circa 1900. Dekseldoos met goud/florale decor, circa 1900. Dekseldoos, ...

5x Oude waaiers, 20e eeuw
Startprijs 60 EUR

Vijf oude waaiers. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal Europees handgeschilderd, litho. Twee maal Chinees/Japans. Eén maal Spaans drukwerk. Afmeting: 12 - 23 cm. In goede staat.

2x Blanc de Chine figuren
Startprijs 60 EUR

Twee Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Jin figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 31 cm. In goede staat.

3x Japans Imari porselein
Startprijs 40 EUR

Drie maal antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Drinkbeker met drie oren, chip. Tuitvaas, goed. Vaas, goed. Afmeting: 20 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oude messing lampenvoeten
Resultaat: 40 EUR

Twee oude messing lampenvoeten. Griekse zuilen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 - 63 cm. In goede staat.

Porseleinen lampenvoet
Startprijs 35 EUR

Spaanse porseleinen lampenvoet met engelenkopjes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H. 40 cm. In goede staat. Chips mogelijk.

Antiek schouwophaal montuur
Startprijs 25 EUR

Antieke mechanische schouwophaal montuur met messing, in krat. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: circa 70 x 50 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek paardentuig, 1900
Startprijs 50 EUR

Antiek paardentuig. Circa 1900. Hout, leder, ijzer + messing. Afmeting: 87 x 51 x 21 cm. In goede staat.

Antieke Japanse cloisonne vaas, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Antieke 19e eeuwse Japanse cloisonne vaas met bronzen monturen en florale decors. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

4x Chinese kop + schotels, 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Vier aparte 18e eeuwse Chinees porseleinen draken kop + schotels met goud decor. Eén kopje gelijmd, één kopje haarlijn. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.