Zilveren klemband, 800/000, met graveerwerk en bewerkte uiteinden met opgelegde krullen. ø 68x55mm, ca 41 gram. Breedte 9-14 mm. In goede staat
Onduidelijk. Engelse School. Circa 1910. Schotse Hooglanden met koeien. Lithografie op papier. Afmeting: 13 x 35 cm. In goede staat.
Zilveren collier en armband, 925/000, met een meanderschakel met een gematteerde bewerking. breedte 6,5 mm. Voorzien van bakslot en veiligheid. lengte 42-18 cm. Totaal ca 49 gram. In goede staat
J. van de Zwaart. Stilleven met fruit etc. Circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 33 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 835/000, met bloemschakels gemaakt uit voluten versierd met een kleine rond gefacetteerde granaat. Voorzien van bakslot. Lengte 18,2 cm. breedte 20 mm. ca 19,7 gram. In goede staat
Onduidelijk gesigneerd linksonder. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.
Drie delen zilver, met een broche, halve maan vorm met zwarte emaille inleg, een lava camee in zilveren rand en een zilveren choker met blauwe stenen.
Pierre Louis Dubourcq. 1815 - 1873. Italiaans landschap, getiteld 'Roma 1843'. Figuren bij bron in panoramisch landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: 123 x 173 cm. In goede staat.
Geelgouden collier, 585/000, luna schakel met plaatjes, verlopend in breedte. Voorzien van bakslot en veiligheid. lengte 44 cm, breedte 3-7 mm. ca 18,3 gram. In goede staat
Jan van Ravenzwaay. 1789 - 1869. Verso etiket origineel Jan van Ravenzwaay Oosterhout etc. Hollandse boerderij met vele figuren en vee (melktijd). Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 29 cm. In goede st...
Jan te Wierik. 1995. Nr. 58/80. 1954 - 2002 Rekken. Lithografie op papier. Abstract figuratieve compositie. Afmeting: 113 x 58 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 750/000, met lapis lazuli. Brede armband met vierkante bewerkte schakels, voorzien van een ovale zetrand met een bloemversierde rand bezet met een lapis lazuli. De armband is voorz...
Joop Kropff. Scheepshelling Scheveningen. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 100 cm. In goede staat.
Oude bronzen staande lamp met bronzen figuur. Neo-Renaissance. 20e Eeuw. Afmeting: 173 cm. In goede staat.
Antieke Zwitserse speeldoos van palissander met bandintarsia. Mooie klank. Vlinder moet worden afgesteld. Kam heel. Afmeting: 14 x 45 x 20 cm. In goede staat.
Zilveren schaal, 800/000, ovaal model met omgeslagen rand met floraal gezaagd decor en voorzien van vertikale spijlen. 24x18x5cm. ca 178 gram. In goede staat
Henk Schuring. '64. 1928 - 1984. Zwolle. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Guy Olivier. 2007. 1964 - . Dame met wijnglas. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Mooie witgouden broche, 585/000, met edelstenen. Broche in de vorm van een boeket bloemen met uitgesneden bloemen uit amethist en bladeren gesneden uit jade. alles bevestigd op witgouden takken. ca 19...
Witgouden ring, 585/000, met diamanten. Een rijring met een hooggeplaatste rij met chatons voorzien van 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 crt. ø 54 ca 2,9 gram. Met certificaat. In goede s...
Grote bronzen kijker van een tankgeschut. Centurion Nedinsco Venlo. In kist. Afmeting: 31 x 16 x 25 cm. In goede staat.
Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
Vijf maal Oosterse wapens. Onder andere: Eén grotere Ghruka, twee bijlen etc. Afmeting: 42 - 88 cm. In goede staat.
19e Eeuws antiek pistool. Voorlader, groot kaliber met penvuur. Oxydatie. Kolfhout vervangen. Onschadelijk. Afmeting: 27 cm. In redelijke staat.