Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren klemband bewerkte uiteinden
Startprijs 55 EUR

Zilveren klemband, 800/000, met graveerwerk en bewerkte uiteinden met opgelegde krullen. ø 68x55mm, ca 41 gram. Breedte 9-14 mm. In goede staat

Onduidelijk, Schotse Hooglanden met koeien
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk. Engelse School. Circa 1910. Schotse Hooglanden met koeien. Lithografie op papier. Afmeting: 13 x 35 cm. In goede staat.

Zilveren collier en armband meander
Startprijs 40 EUR

Zilveren collier en armband, 925/000, met een meanderschakel met een gematteerde bewerking. breedte 6,5 mm. Voorzien van bakslot en veiligheid. lengte 42-18 cm. Totaal ca 49 gram. In goede staat

J. v.d. Zwaart, Stilleven met fruit
Resultaat: 60 EUR

J. van de Zwaart. Stilleven met fruit etc. Circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 33 cm. In goede staat.

Zilveren armband met granaat
Resultaat: 40 EUR

Zilveren armband, 835/000, met bloemschakels gemaakt uit voluten versierd met een kleine rond gefacetteerde granaat. Voorzien van bakslot. Lengte 18,2 cm. breedte 20 mm. ca 19,7 gram. In goede staat

Onduidelijk gesigneerd, Vaas met bloemen
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd linksonder. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.

Lot 3 delen zilver
Startprijs 35 EUR

Drie delen zilver, met een broche, halve maan vorm met zwarte emaille inleg, een lava camee in zilveren rand en een zilveren choker met blauwe stenen.

Pierre Louis Dubourq, Italiaans landschap
Resultaat: 3.000 EUR

Pierre Louis Dubourcq. 1815 - 1873. Italiaans landschap, getiteld 'Roma 1843'. Figuren bij bron in panoramisch landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: 123 x 173 cm. In goede staat.

Gouden Collier
Resultaat: 270 EUR

Geelgouden collier, 585/000, luna schakel met plaatjes, verlopend in breedte. Voorzien van bakslot en veiligheid. lengte 44 cm, breedte 3-7 mm. ca 18,3 gram. In goede staat

Jan van Ravenzwaay, Hollandse boerderij
Resultaat: 200 EUR

Jan van Ravenzwaay. 1789 - 1869. Verso etiket origineel Jan van Ravenzwaay Oosterhout etc. Hollandse boerderij met vele figuren en vee (melktijd). Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 29 cm. In goede st...

Jan te Wierik, Litho
Startprijs 80 EUR

Jan te Wierik. 1995. Nr. 58/80. 1954 - 2002 Rekken. Lithografie op papier. Abstract figuratieve compositie. Afmeting: 113 x 58 cm. In goede staat.

Gouden armband met lapis
Startprijs 2.200 EUR

Geelgouden armband, 750/000, met lapis lazuli. Brede armband met vierkante bewerkte schakels, voorzien van een ovale zetrand met een bloemversierde rand bezet met een lapis lazuli. De armband is voorz...

Joop Kropff, Scheepshelling Scheveningen
Startprijs 600 EUR

Joop Kropff. Scheepshelling Scheveningen. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 100 cm. In goede staat.

Bronzen staande lamp
Startprijs 200 EUR

Oude bronzen staande lamp met bronzen figuur. Neo-Renaissance. 20e Eeuw. Afmeting: 173 cm. In goede staat.

Antieke Zwitserse speeldoos
Resultaat: 400 EUR

Antieke Zwitserse speeldoos van palissander met bandintarsia. Mooie klank. Vlinder moet worden afgesteld. Kam heel. Afmeting: 14 x 45 x 20 cm. In goede staat.

Zilveren schaal
Resultaat: 100 EUR

Zilveren schaal, 800/000, ovaal model met omgeslagen rand met floraal gezaagd decor en voorzien van vertikale spijlen. 24x18x5cm. ca 178 gram. In goede staat

Henk Schuring, Abstract
Resultaat: 350 EUR

Henk Schuring. '64. 1928 - 1984. Zwolle. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Guy Olivier, Dame met wijnglas
Resultaat: 300 EUR

Guy Olivier. 2007. 1964 - . Dame met wijnglas. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Witgouden broche met edelstenen
Startprijs 400 EUR

Mooie witgouden broche, 585/000, met edelstenen. Broche in de vorm van een boeket bloemen met uitgesneden bloemen uit amethist en bladeren gesneden uit jade. alles bevestigd op witgouden takken. ca 19...

Witgouden ring met diamant
Resultaat: 175 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamanten. Een rijring met een hooggeplaatste rij met chatons voorzien van 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 crt. ø 54 ca 2,9 gram. Met certificaat. In goede s...

Bronzen kijker van tankgeschut
Resultaat: 250 EUR

Grote bronzen kijker van een tankgeschut. Centurion Nedinsco Venlo. In kist. Afmeting: 31 x 16 x 25 cm. In goede staat.

Oude vergulde parade degen
Startprijs 200 EUR

Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.

Lot Oosterse wapens, 5x
Resultaat: 110 EUR

Vijf maal Oosterse wapens. Onder andere: Eén grotere Ghruka, twee bijlen etc. Afmeting: 42 - 88 cm. In goede staat.

Antiek (voorlader)pistool, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuws antiek pistool. Voorlader, groot kaliber met penvuur. Oxydatie. Kolfhout vervangen. Onschadelijk. Afmeting: 27 cm. In redelijke staat.