Kristallen tazza en bonbonniere op zilveren voet, 833/000. Tazza voorzien van kristallen ronde schotel met ruitslijpel en rand geplaatst op een ronde zilveren voet met randen. ø23x18cm, en een ovale k...
Antieke zilveren lepel, MT.: Antoni de Vries, Zutphen, 1791, voorzien van gravure. 21 cm ca 38 gram. In goede staat
Drie maal oud/antiek kristal/glas. Bestaande uit: Gegraveerde met zilveren rand karaf (aanslag). Glazen karaf met plated houder. Bonbon-dekselschaal. Afmeting: 24 - 35 cm. In goede staat.
Zeven maal oud Copier Leerdam glaswerk. Pijpvaasje chip. Rest goed. Afmeting: 10 - 34 cm. In goede staat.
Groot Frans onyx met marmer Art Deco klokkenstel met hert. Circa 1930. Chip. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 73 x 51 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Set met zilveren collier en armband, 925/000, uit gevlochten zilver met knoop. 18cm en 45 cm. ca 61 gram. Kleine breuk in armband verder in goede staat
Antieke Japanse cloissonne dekselvaas met draken decor + antieke sigaretten etui. Circa 1900. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.
Zilveren tennisarmband, 925/000, met lila zirconia's. Zogenoemde tennisarmband volledig bezet met lila rond gefacetteerde zirconia's, ø 2.4 mm. De armband is voorzien van een bakslot en veiligheid. Le...
Antieke Chinese bronzen bloempot met bodemmerk en florale decor met roofvogels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee antieke bronzen historisme kaarskandelaren. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met carneool. Ring met een bewerkte ovale zetkast met een ovaal gefacetteerde carneool. Breedte kop 15 mm. ø 56 ca 3 gram. In goede staat
Twee zilveren kandelaren, 835/000, laag model op ronde voet voorzien van een rand met ranken. Iets afwijkend van elkaar. ø7x7cm en ø7x7,5 cm. Eén voet is wat uit model.
Antieke Duitse notenhouten Junghans 8-regulateur. Circa 1890. Lichte wormbeval. Afmeting: 95 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met originele paardjeskroon en facet geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Antiek Frans Samson de Paris vijf-delig kaststel met wapen en florale decors. Circa 1900. Twee minimale chips. Afmeting: H 23,5 - 28,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren 835/000 acht-kantig loddereindoosje met opgehoogde en gegraveerde schuifdeksel. Voorzien van diverse ribbels en blad decor. MT.: C.H. Cammans - Leeuwarden/Groningen. jl. R 1876. Afmeting: 3 x...
Oude Majolica petroleumlamp met extra kaarskandelaar. Breuk deksel reservoir. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 60 cm ø. In redelijke staat.
Twee antieke petroleumlampen met keramieken tussenstukken. In Renaissance-stijl. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 54 x 11 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse pendule. Circa 1860. Romantiek, compositie metaal met albast. Achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Decoratieve tinnen historisme-stijl dekseldoos met herder en hond. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 23 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met paardjeskroon. Gemerkt C.B. Circa 1880. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Drie-delig Majolica Jugendstil tableau. 20e Eeuw. Afmeting: 45,5 x 15 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde bronzen Empire pendule. Circa 1820. Grote engel met bloem en engel met putti in boot. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 48 cm. In goede...
Zeldzame twaalf-delige 18e - 19e eeuwse Chinese Kang Xi kop en schotel set met gecontourneerde omranding en peterselie decors. Gemerkt. Eén schoteltje gelijmd. Verder in zéér goede staat. Geen chips....