Oude handbeschilderde compositie metalen staande lamp. Stukje mist. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.
Rechthoekig geslepen kristallen schotel met gecontourneerde rand en Russisch slijpsel. Voorzien van een zilveren 835/000 beugel met graveerwerk. Mr. H.S. de Leeuw - Den Bosch. Anno 1845. Rand minimale...
Moderne glazen design appellamp. Prisma Leuchten Germany. Mondgeblazen. Afmeting: 20 x 17 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinese op zijde geborduurde kunstwerken met fruit, floraal en vlinder decor. 20e Eeuw. Afmeting: 50 - 55 cm. In goede staat.
Gouden zakhorloge, 585/000, Longines Grand Prix Paris 1900, met metalen stofdeksel. Voorzien van monogram gravure op de achterplaat en gravure aan de binnenzijde van de deksel. werkend. Wat craquele o...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Slagring met gematteerde bewerking bezet met 4 brilajnt geslepen diamanten in een 4 poot chaton, totaal ca 0,30 ct. ø 55 ca 4,1 gram.
Lot met 12 diverse mechanische horloges, o.a. Union, Prisma, Pontiac, Buren, Junghans en Forsta.
Brede zilveren armband, 925/000, ZEUZ, met pennenschakels, voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 27 mm. lengte 21 cm, ca 106 gram. In goede staat
Kristallen loddereinflesje op voet met geelgouden dop, 585/000, Ovaal flesje met slijpwerk voorzien van gouden bolle dop en kraag.diverse deukjes. Voorzien van binnenstop. 35x105mm.
Zilveren strooier, 925/000, op ronde voet, groot bolmodel met knop. ø8x22cm. Engeland. ca 139 gram. Diverse deukjes, verder in goede staat.
Zilveren slatang met gecontourneerde steel met biedermeier graveerwerk. Mt.: Baksteen, Rotterdam jl.: d: 1863. lengte 27 cm. ca 146 gram. Voorzien van nette restauratie In goede staat
Zilveren miniatuur, 835/000, op vierkante onderplaat met een spelende engel met konijn, ballen en hoepel als houder. ca 28 gram. 5,5x4x3cm. In goede staat
Gouden ring, 585/000, met diamant. Bicolourring met een slag voorzien van een briljant geslepen diamant, 0,03 ct. ø 53 ca ca 2,3 gram. In goede staat
Zilveren oorhangers, 925/000, met malachiet. Brisures met peervormige hanger met halve cirkels uit malachiet en een goldplated bewerking. Lengte 45 mm. In goede staat
18e - 19e Eeuws Chinees ivoren figuur op rots. Oude wijsheer. Twee-delig. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Grote Afrikaanse tropisch houten boot met mannelijk en vrouwelijke figuren, met accessoires. Afmeting: 103 x 130 x 65 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten gestoken Schwarzwalder barometer met etagiere. Circa 1900. Afmeting: 56 x 28 x 14 cm. In goede staat.
Zilveren ring, 835/000, met parel en blauwe stenen. Ring met een rozet met blaadjes bezet met blauwe stenen en een cultive parel. ø 15 mm. ca 3,1 gram. ø 51. In goede staat
Zakje met diverse edelstenen met diverse slijpvormen met o.a. robijn, opaal, amethist, granaat en smaragd. Totaal ca 100 ct.
Antieke terracotta inktpot met compositie metalen deksel. Man met bierpul, tekst paragraaf II. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Zilveren Empire 835/000 pepermuntdoosje. Zonder scharnier, met onder en boven parelrand. Keurtekens koninkrijk Holland (Napoleon). MT.: Cornelis van Hoek - Amsterdam. Anno 1809. Afmeting: ø 5 cm. Gewi...
Antieke tafellamp met glas-in-lood kap. Compositie metaal, bronskleurig. Later geëlektrificeerd. Spanningsscheur in arm. Afmeting: H 62 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met vier zilveren armbanden en een zilveren horloge, diverse gehaltes. Horloge mist kroon en glas. Totaal ca 55 gram.
Antieke Ressellbell mahoniehouten grammofoon met intarsia. Met bakelieten platen. Circa 1915. Opdraaiveer defect. Afmeting: 120 x 50 x 51 cm. In goede staat.