Zilveren 835/000 acht-kantig loddereindoosje met opgehoogde en gegraveerde schuifdeksel. Voorzien van diverse ribbels en blad decor. MT.: C.H. Cammans - Leeuwarden/Groningen. jl. R 1876. Afmeting: 3 x...
Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. Collier van 2 rijen tonvormige bloedkoralen, ø5,5x7mm, bevestigd aan een gouden sluiting, ø 20 mm, met geschulpte rand en bezet met 7 bloedko...
Drie colliers met koraal, een collier met witte koraal, 45 cm, een lang bloedkoralencollier, om en om met kleine en grotere kraaltjes, ca 85 cm en een collier van takjes bloedkoralen, 39 cm.
Antieke Japanse cloissonne dekselvaas met draken decor + antieke sigaretten etui. Circa 1900. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.
Rechthoekig geslepen kristallen schotel met gecontourneerde rand en Russisch slijpsel. Voorzien van een zilveren 835/000 beugel met graveerwerk. Mr. H.S. de Leeuw - Den Bosch. Anno 1845. Rand minimale...
Antieke Chinese bronzen bloempot met bodemmerk en florale decor met roofvogels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee antieke bronzen historisme kaarskandelaren. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Gouden zakhorloge, 585/000, Longines Grand Prix Paris 1900, met metalen stofdeksel. Voorzien van monogram gravure op de achterplaat en gravure aan de binnenzijde van de deksel. werkend. Wat craquele o...
Lot met 12 diverse mechanische horloges, o.a. Union, Prisma, Pontiac, Buren, Junghans en Forsta.
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Brede strakke ring met 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 ct. SI/W. breedte ring 5,3 mm. ø59 ca 5,7 gram. In goede staat
Zilveren 835/000 klontjestang met lepelvormig uiteinde, hartvormige poten met palmet. MT.: H. A. Schuss - Amsterdam. jl.: B 1836. Afmeting: 13 cm. Gewicht: circa 35 gr. In goede staat.
Vierkant geslepen loddereinflacon met zilveren 925/000 schuifdop. MT.: Levi & Salaman - Birmingham. jl.: x 1922. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.
Kristallen loddereinflesje op voet met geelgouden dop, 585/000, Ovaal flesje met slijpwerk voorzien van gouden bolle dop en kraag.diverse deukjes. Voorzien van binnenstop. 35x105mm.
Oude Majolica petroleumlamp met extra kaarskandelaar. Breuk deksel reservoir. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 60 cm ø. In redelijke staat.
Zilveren slatang met gecontourneerde steel met biedermeier graveerwerk. Mt.: Baksteen, Rotterdam jl.: d: 1863. lengte 27 cm. ca 146 gram. Voorzien van nette restauratie In goede staat
Twee antieke petroleumlampen met keramieken tussenstukken. In Renaissance-stijl. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 54 x 11 cm ø. In goede staat.
Zilveren oorhangers, 925/000, met malachiet. Brisures met peervormige hanger met halve cirkels uit malachiet en een goldplated bewerking. Lengte 45 mm. In goede staat
Zilveren ring, 835/000, met parel en blauwe stenen. Ring met een rozet met blaadjes bezet met blauwe stenen en een cultive parel. ø 15 mm. ca 3,1 gram. ø 51. In goede staat
Decoratieve tinnen historisme-stijl dekseldoos met herder en hond. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 23 x 16 cm. In goede staat.
Geelgouden oorschroeven, 585/000, met blauwe zoetwaterparel, ø 6 mm. ca 1,4 gram. In goede staat
Zakje met diverse edelstenen met diverse slijpvormen met o.a. robijn, opaal, amethist, granaat en smaragd. Totaal ca 100 ct.
Collier van granaten met geelgouden sluiting, 585/000. Collier met gefacetteerde granaten, verlopend in grootte, 6-13 mm, bevestigd aan een geelgouden gefacetteerde sluiting. Lengte 50 cm. voorzien va...
Zilveren Empire 835/000 pepermuntdoosje. Zonder scharnier, met onder en boven parelrand. Keurtekens koninkrijk Holland (Napoleon). MT.: Cornelis van Hoek - Amsterdam. Anno 1809. Afmeting: ø 5 cm. Gewi...
Lot met vier zilveren armbanden en een zilveren horloge, diverse gehaltes. Horloge mist kroon en glas. Totaal ca 55 gram.