Twee zilveren gelegenheidslepels, één lepel, 925/000, met een dubbel open getorste steel met dolfijnen bekroond met een ruiter te paard, Importeursteken: Aubert, Lancelle juweliers, 's Gravenhage, jl....
Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. Collier van 2 rijen tonvormige bloedkoralen, ø5,5x7mm, bevestigd aan een gouden sluiting, ø 20 mm, met geschulpte rand en bezet met 7 bloedko...
Drie colliers met koraal, een collier met witte koraal, 45 cm, een lang bloedkoralencollier, om en om met kleine en grotere kraaltjes, ca 85 cm en een collier van takjes bloedkoralen, 39 cm.
Oude Majolica petroleumlamp met extra kaarskandelaar. Breuk deksel reservoir. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 60 cm ø. In redelijke staat.
Twee antieke petroleumlampen met keramieken tussenstukken. In Renaissance-stijl. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 54 x 11 cm ø. In goede staat.
Decoratieve tinnen historisme-stijl dekseldoos met herder en hond. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 23 x 16 cm. In goede staat.
Rechthoekig geslepen kristallen schotel met gecontourneerde rand en Russisch slijpsel. Voorzien van een zilveren 835/000 beugel met graveerwerk. Mr. H.S. de Leeuw - Den Bosch. Anno 1845. Rand minimale...
Brede zilveren armband, 925/000, ZEUZ, met pennenschakels, voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 27 mm. lengte 21 cm, ca 106 gram. In goede staat
Zilveren strooier, 925/000, op ronde voet, groot bolmodel met knop. ø8x22cm. Engeland. ca 139 gram. Diverse deukjes, verder in goede staat.
Zilveren miniatuur, 835/000, op vierkante onderplaat met een spelende engel met konijn, ballen en hoepel als houder. ca 28 gram. 5,5x4x3cm. In goede staat
Gouden zakhorloge, 585/000, Longines Grand Prix Paris 1900, met metalen stofdeksel. Voorzien van monogram gravure op de achterplaat en gravure aan de binnenzijde van de deksel. werkend. Wat craquele o...
Gouden ring, 585/000, met diamant. Bicolourring met een slag voorzien van een briljant geslepen diamant, 0,03 ct. ø 53 ca ca 2,3 gram. In goede staat
Lot met 12 diverse mechanische horloges, o.a. Union, Prisma, Pontiac, Buren, Junghans en Forsta.
Oude handbeschilderde compositie metalen staande lamp. Stukje mist. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws eikenhouten Neo Renaissance kabinet, één deurs met lade, en acht lades achter de deur. Twee-delig. Afmeting: 165 x 85 x 45 cm. In goede staat.
Moderne glazen design appellamp. Prisma Leuchten Germany. Mondgeblazen. Afmeting: 20 x 17 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinese op zijde geborduurde kunstwerken met fruit, floraal en vlinder decor. 20e Eeuw. Afmeting: 50 - 55 cm. In goede staat.
Grote Hollandse wortelnoten Barok porseleinkast met houtgestoken kroon, gebogen front en klauwpoten. Origineel beslag. Circa 1770. Ongerestaureerd. Afmeting: 246 x 220 x 50 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met carneool. Ring met een bewerkte ovale zetkast met een ovaal gefacetteerde carneool. Breedte kop 15 mm. ø 56 ca 3 gram. In goede staat
Hollands mahoniehouten Biedermeier kabinet met mooi snijwerk, kroon, klauwpoten en origineel beslag. Circa 1850. Afmeting: 248 x 185 x 63 cm. In goede staat.
Twee zilveren kandelaren, 835/000, laag model op ronde voet voorzien van een rand met ranken. Iets afwijkend van elkaar. ø7x7cm en ø7x7,5 cm. Eén voet is wat uit model.
Zilveren 835/000 acht-kantig loddereindoosje met opgehoogde en gegraveerde schuifdeksel. Voorzien van diverse ribbels en blad decor. MT.: C.H. Cammans - Leeuwarden/Groningen. jl. R 1876. Afmeting: 3 x...
Franse Louis Seize mahoniehouten roldeur penantkast met verguld messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 93 x 103 x 30 cm. In goede staat.
Kristallen loddereinflesje op voet met geelgouden dop, 585/000, Ovaal flesje met slijpwerk voorzien van gouden bolle dop en kraag.diverse deukjes. Voorzien van binnenstop. 35x105mm.