Vier delen Duits Meissen porselein. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Theebus, kandelaar, dekseldoos, schaal. Handbeschilderd, floraal + vogels decor. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.
Zes maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decors. Twee haarlijnen en minimale chip mogelijk. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws huis ikoon in houten kast met glas. Afmeting: 35 x 30,5 x 9 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Frans klokkenstel met amors (cupido's). Compositie metaal met messing. Twee-kleurig gepatineerd. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Oudere reparaties. Afmeting...
Zilveren schaal, 800/000, ovaal met geschulpte randen voorzien van hamerslagpatroon versierd met gesoldeerde versieringen met krullen en palmetten. Geplaatst op 4 uitgewerkte poten met palmetten en vo...
Twee bijzondere melkglazen boterpotjes op ronde onderschotel met deksel voorzien van zilveren knop en hals, 835/000, met pointilleerwerk en florale gravures. ø13,5x13cm. Minimale chip, verder in zeer ...
R. Graafland. Circa 1920. Meisje in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 33 cm. In goede staat.
Jean Leon. Belgische School. Dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees ivoren figuur op rots. Oude wijsheer. Twee-delig. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met volle zuilen en grote gegraveerde plated wijzerplaat. Gesigneerd Tho Rea Walton. Achtdaags-uurwerk, met seconden en dag-aanduiding. Ongerestaureerd. Afme...
Twee zeldzame 18e - 19e eeuwse Friese gepolychromeerde bruidsstoelen. Afmeting: 95 x 61 x 40 cm + 100 x 63 x 43 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Seize hoekkast met jalouziedeur en drie lades. Circa 1800. Afmeting: 90 x 66 x 66 cm. In goede staat.
Oude bruin lederen 2-zits Chesterfield bank. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 160 x 80 cm. In goede staat.
Zeer groot handgeknoopt Perzisch tapijt in aardetinten met rood 370x500cm.
Twee maal 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen trompet kraagvazen met landschappen, floraal, en goud decor. Qraquele glazuur. Afmeting: 24 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen drakenbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 21,3 cm. In goede staat.
Geelgouden collier, 585/000, luna schakel met plaatjes, verlopend in breedte. Voorzien van bakslot en veiligheid. lengte 44 cm, breedte 3-7 mm. ca 18,3 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met opaal. Ring met een grote ovaal blauwe opaal, doublet, gezet in 10 klauwtjes met daaronder een opengewerkte rand. Grootte opaal 14x23 mm. ø 52. ca 4,7 gram. In goede staa...
Reinier Craeyvanger. 1812 - 1880. Vernissage in het bos met figuren. Sepia op papier. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten partnerdesk. Queen Anne-stijl. Bovenblad met groen leder ingelegd. Beide kanten met drie lades boven en aan de zijkanten drie lades en één deur. Midden 20e eeuw. Afmeting: 152 x ...
Lot 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. Figuren en florale decors. Bestaande uit: Vijf kopjes en twee schotels. Eén kopje minimale chips. Afmeting: 6 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Massieve zilveren broodmand, 800/000, opengewerkt met draadspijlen met een opgesoldeerde rand versierd met acantusbladeren, geplaatst op een ovale voet met filetrand. MT.: A.Cesa. S.C. Alessandria, na...
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Solitairring met 6 poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,37 ct VS/H. ø 54 ca 1,5 gram. In zeer goede staat
Twee antieke miniatuur portretten. Eén maal 19e eeuw met dames portret op ivoor, gesigneerd Daffinger. Mogelijk Moritz Michael Daffinger 1790 - 1849. Eén maal adelijk heren portret op ivoor. Circa 190...