Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek zilveren trekpot, 1879
Resultaat: 240 EUR

Antiek zilveren trekpotje, 833/000, vierkant model met afgeronde hoeken versierd met biedermeier graveerwerk en een rijkelijk bewerkte deksel. voorzien van houten greep en knop. 18x9x12cm. MT. T.van E...

2 Bijbeltjes met gouden slot
Resultaat: 240 EUR

Twee bijbeltjes met gouden slot., 585/000. Kleine bijbels, het nieuwe testament, met lederen omslag en goud op snee voorzien van een gouden slot, voorzien van graveerwerk. 11x6,5x3cm en 12x6,5x3cm. In...

A.G. Hulshoff Pol, Boerderij bij kerk
Resultaat: 240 EUR

A.G. Hulshoff Pol. 1883 - 1957. Boerderij bij kerk met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

C. J. van der Aa, Zonning bosgezicht in Twente
Resultaat: 240 EUR

C.J. van der Aa. 1883 - 1950. Almelo. Zonnig bosgezicht in Twente. Olieverf op linnen. Afmeting: 78 x 141 cm. In goede staat.

Antieke Chinese ivoren geluksbal
Resultaat: 240 EUR

Antieke Chinese ivoren geluksbal op standaard, met paradijsvogel en pioenrozen. Minimale chips. Afmeting: 28 x 5,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

3x Antieke pistolen, 19e eeuw
Resultaat: 240 EUR

Drie maal 19e eeuwse pistolen, dubbelloops met knikloop. Oxydatie en één kolf beschadigd. Afmeting: 21 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Twents wortelnoten kabinet
Resultaat: 240 EUR

18e Eeuws wortelnoten Twents kabinet, dubbelgebogen met origineel beslag en klauwpoten. Ongerestaureerd. Fineerschades. Afmeting: 245 x 180 x 65 cm. In redelijke staat.

Chinese ghendi met zilver, 17e eeuw
Resultaat: 240 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen ghendi met zilveren B.W.G. bewerkte monturen. Oude haarlijnen bovenkant. Hals gerestaureerd. Florale decors. Afmeting: 24 x 14 cm ø. In redelijk/goede staat.

Antieke Engelse tafelklok, 1900-1920
Resultaat: 235 EUR

Grote antieke Engelse wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen monturen. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 34 x 28 x 18 cm. In goede staat.

Franse boekenkast
Resultaat: 235 EUR

Kapitale Franse eikenhouten jacht-boekenkast. Circa 1880. Neo Renaissance met veel snijwerk. Zes-deurs + drie lades, voorzien van bloemen, fruit, gevogelte, leeuwenkoppen, phenixen etc. Afmeting: 245 ...

Gouden ring met bloedkoraal
Resultaat: 230 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met bloedkoralen. Ring met grote ovale rozet bezet met 9 ovale cabouchon geslepen bloedkoralen. Grootte kop 18x21mm. ø 55, ca 4,7 gram. In goede staat

Collier en armband van bloedkoraal
Resultaat: 225 EUR

Collier en armband van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. 2 Rijig collier en armband van bloedkoralen ø 4mm, bevestigd aan een gouden sluiting in de vorm van een bloem met graveerwerk en e...

Lapis lazuli collier met goud
Resultaat: 225 EUR

Collier van gefacetteerde lapis lazuli kralen met gefacetteerde goud overlay tussenstukjes. Voorzien van geelgouden geribde bolsluiting, 585/000, bevestigd aan onedele eindstukken. ø 6,5mm. lengte 45 ...

Maciej Urbaniec, Afrikaanse voorstelling
Resultaat: 225 EUR

Maciej Urbaniec. 1925 - 2004. Polen. Afrikaanse voorstelling met krijgers. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.

Ongesig., Jongensportret
Resultaat: 225 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Duitse School. Ovaal Duits jongensportret. Olieverf op linnen. Afmeting: 39 x 28 cm. In goede staat.

Schouw onderdelen, Wit marmer
Resultaat: 225 EUR

Grote negen-delige oude wit marmeren schouw. 20e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 112 x 151 x 29 cm. In goede staat.

Victoriaanse barometer
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse Victoriaanse eiken Engelse Admiral Fitzroys barometer met thermometer. Afmeting: 118 cm. In goede staat.

Engelse kast met snijwerk, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 225 EUR

18e - 19e Eeuwse Engelse twee-delige eikenhouten 'chest on stand' in Renaissance-stijl. Slot later. Afmeting: 146 x 97 x 40 cm. In goede staat.

Vitrinekast, 19e eeuw
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten geeboniseerde vitrinekast met zijkanten glas en uitneembare schappen. Louis Philippe. Afmeting: 166 x 100 x 37 cm. In goede staat.

Eiken chiffoniere met schrijflade
Resultaat: 225 EUR

Eikenhouten 19e eeuwse Hollandse chiffoniere met in de middelste lade een schrijfgedeelte. Alles met origineel beslag. Afmeting: 158 x 100 x 48 cm. In goede staat.

Antieke bestekkist, 1890
Resultaat: 225 EUR

Zeldzame antieke historisme eikenhouten bestekkist met messing beslag en met deksel. Klep en schuiflades op getorst onderstel. Circa 1890. Afmeting: 80 x 59 x 45 cm. In goede staat.

Bronzen valk
Resultaat: 225 EUR

Grote bronzen Art Deco-stijl valk op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd Wilhelm K. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Lot 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 225 EUR

Lot 18e Eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. Bestaande uit: Zes kopjes + vier schotels. Vier kop en schotel sets. Twee losse kopjes. Eén kopje haarscheur, één kopje chip. Florale decors. Afmeting: 7...

Witgouden ring met tanzaniet
Resultaat: 220 EUR

Witgouden ring, 585/000, met tanzaniet en diamant. Ring met een rij met 5 ovaal gefacetteerde tanzanietstenen, totaal ca 1,80 ct, versierd met een golvende rand bezet met achtkant diamanten, totaal ca...