Drie zilveren bestekdelen, 925/000, George Jensen, bestaande uit een slacouvert en een lepel, model Cactus, ontworpen door Gundorph Albertus rond 1930. lengte 15-20 cm. ca 196 gram. In goede staat
Zilveren brandewijnkom, 925/000, ovale kom met cartouche en floraal decor voorzien van parelrand. geplaatst op een ovale voet met bladbewerking. Voorzien van 2 gekrulde grepen. 24x10,5x11cm. ca 273 gr...
Zilveren broodmand, 835/000, ovaal gecontourneerd model met gezaagd spijlenpatroon en parelrand. MT.: Koninklijke van Kempen en begeer, Zeist, jl.:c 1962 28x20x7,5cm. ca 335 gram. In goede staat
Grote tas met zilveren papagaaienbeugel, 833/000, met fraai graveerwerk en voorzien van zwarte velours tas. MT.:J.C. van der Ree, Schoonhoven. jl.:L:192120 cm. Voorzien van draagketting. In goede sta...
Gouden collier en hanger, 585/000, met diamant. Gouden Gourmetcollier met daaraan een hanger met peervorm en strik bezet met diamanten met een oud slijpsel. Grootte hanger 2,5x1cm. lengte collier 42 c...
Paar klederdrachtschoenen met zilveren gespen met opengewerkt bloemmotief, 833/000. jl.:1838. Grootte gesp 9x6,5cm. In goede staat
Twee zeldzame Duitse antiquarische boeken WO II. Der Merker 1940 - 1941 met Stundenplan, lithografieën etc. Afmeting: 15 x 11 x 1 cm. In goede staat.
Grote wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen. 20e Eeuw. Engeland. Slagwerk twee hamers op twee bellen. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen vazen. Bestaande uit: Eén maal draken decor met goud en bodemmerk, fijne beschildering. Eén maal met gemarmerde glazuur. Afmeting: 11,6 cm ø x 11 cm + 9,5 x 10,5 cm ø. In...
Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Noir draken vazen met Kang Xi bodemmerk. Afmeting: 41 x 19 cm ø. In goede staat.
Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Twee sets. Florale + goud decors. Eén bord chips, één bord lichte randglazuurschade. Afmeting: ø 22,5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Diverse decors met goud. Drie minimale chips. Afmeting; 22 - 23 cm ø. In redelijk/goede staat.
Russische thorapointer (jatje) van cornalijn met zilveren monturen, bezet met diverse edelstenen. Lengte: 17 cm. In goede staat.
Rosemeier. Winters landschap met visser. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 24 cm. In goede staat.
Groot lot diverse oude postkaarten, onder andere WO II, 50-er jaren Berlijn. Sportplaatjes divers, onder andere voetbal, Hollandse voetballers, voor-oorlogs etc. Afmeting: 19 x 26 x 13 cm. In redelijk...
Grote antieke eikenhouten Friese staartklok met dubbele kap, beschilderde panelen + wekker. In ossenbloedrood-kleur. Circa 1800. Afmeting: 165 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Duits Biedermeier secretaire met mooi binnenwerk. Bovenop klein dakje met één lade. Circa 1860. Iets fineer schade, verder goed. Afmeting: 175 x 107 x 52 cm. In goede staat.
Antiek Engels eikenhouten schrijfbureau. Twee-zijdig laden en deuren in onderstukken. Circa 1900. Afmeting: 153 x 78 x 78 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten twee-delige boekenkast, Gründerzeit. Circa 1880. Met verstelbare boekenplanken. Afmeting: 228 x 140 x 70 cm. In goede staat.
18e Eeuwse porseleinen kop en schotel met Duits Meissen zwaardteken en Chinees decor. Afmeting: 5,5 x 13 cm ø. In goede staat.
Zeven maal 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Drie cups Familie Rose met figuren in landschap decor, twee met haarlijn. Twee cups, jonglerende Chinesen decor, één haarlijn. Eén schotel, figur...
Ovale zilveren koektrommel, 800/000, met scharnierend deksel en versierd met Djokja motieven. 19x13x8cm. ca 482 gram. In goede staat
Zilveren collier en kruishanger, 925/000, met diamanten. Fijn gedraaid collier aan een kruis, iets gekruld, volledig bezet met diamanten. totaal ca 1,00 ct. P/K. Grootte 25x37mm, lengte 45 cm. ca 5,8 ...
Armband van 3 rijen parels en granaat. Armband met 2 parels, 5 mm, en 1 granaat, 5 mm, om en om met een langwerpige geelgouden sluiting, 585/000 met een ovale granaat en fraaie eindstukken. Lengte 20 ...