Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Zilveren bestekdelen, George Jensen, cactus
Resultaat: 220 EUR

Drie zilveren bestekdelen, 925/000, George Jensen, bestaande uit een slacouvert en een lepel, model Cactus, ontworpen door Gundorph Albertus rond 1930. lengte 15-20 cm. ca 196 gram. In goede staat

Zilveren brandewijnkom
Resultaat: 220 EUR

Zilveren brandewijnkom, 925/000, ovale kom met cartouche en floraal decor voorzien van parelrand. geplaatst op een ovale voet met bladbewerking. Voorzien van 2 gekrulde grepen. 24x10,5x11cm. ca 273 gr...

Zilveren mand (ovaal)
Resultaat: 220 EUR

Zilveren broodmand, 835/000, ovaal gecontourneerd model met gezaagd spijlenpatroon en parelrand. MT.: Koninklijke van Kempen en begeer, Zeist, jl.:c 1962 28x20x7,5cm. ca 335 gram. In goede staat

Zilveren tasbeugel
Resultaat: 220 EUR

Grote tas met zilveren papagaaienbeugel, 833/000, met fraai graveerwerk en voorzien van zwarte velours tas. MT.:J.C. van der Ree, Schoonhoven. jl.:L:192120 cm. Voorzien van draagketting. In goede sta...

Gouden hanger met diamant
Resultaat: 220 EUR

Gouden collier en hanger, 585/000, met diamant. Gouden Gourmetcollier met daaraan een hanger met peervorm en strik bezet met diamanten met een oud slijpsel. Grootte hanger 2,5x1cm. lengte collier 42 c...

Damesschoenen met zilv. gespen, 1838
Resultaat: 220 EUR

Paar klederdrachtschoenen met zilveren gespen met opengewerkt bloemmotief, 833/000. jl.:1838. Grootte gesp 9x6,5cm. In goede staat

2x Antiquarische Duitse boeken
Resultaat: 220 EUR

Twee zeldzame Duitse antiquarische boeken WO II. Der Merker 1940 - 1941 met Stundenplan, lithografieën etc. Afmeting: 15 x 11 x 1 cm. In goede staat.

Wortelnoten tafelklok
Resultaat: 220 EUR

Grote wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen. 20e Eeuw. Engeland. Slagwerk twee hamers op twee bellen. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

2x Chinese potjes
Resultaat: 220 EUR

Twee oude Chinees porseleinen vazen. Bestaande uit: Eén maal draken decor met goud en bodemmerk, fijne beschildering. Eén maal met gemarmerde glazuur. Afmeting: 11,6 cm ø x 11 cm + 9,5 x 10,5 cm ø. In...

2x Oude Chinese draken vazen
Resultaat: 220 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Noir draken vazen met Kang Xi bodemmerk. Afmeting: 41 x 19 cm ø. In goede staat.

4x Chinese Imari borden, 18e eeuw
Resultaat: 215 EUR

Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Twee sets. Florale + goud decors. Eén bord chips, één bord lichte randglazuurschade. Afmeting: ø 22,5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

5x Chinese Imari borden, 18e eeuw
Resultaat: 215 EUR

Vijf maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Diverse decors met goud. Drie minimale chips. Afmeting; 22 - 23 cm ø. In redelijk/goede staat.

Russische thorapointer, zilver/cornalijn
Resultaat: 210 EUR

Russische thorapointer (jatje) van cornalijn met zilveren monturen, bezet met diverse edelstenen. Lengte: 17 cm. In goede staat.

Rosemeier, Winters landschap met visser
Resultaat: 210 EUR

Rosemeier. Winters landschap met visser. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 24 cm. In goede staat.

Lot post/voetbalkaarten etc.
Resultaat: 210 EUR

Groot lot diverse oude postkaarten, onder andere WO II, 50-er jaren Berlijn. Sportplaatjes divers, onder andere voetbal, Hollandse voetballers, voor-oorlogs etc. Afmeting: 19 x 26 x 13 cm. In redelijk...

Friese staartklok
Resultaat: 210 EUR

Grote antieke eikenhouten Friese staartklok met dubbele kap, beschilderde panelen + wekker. In ossenbloedrood-kleur. Circa 1800. Afmeting: 165 cm. In goede staat.

Biedermeier secretaire, 1860
Resultaat: 210 EUR

Mahoniehouten Duits Biedermeier secretaire met mooi binnenwerk. Bovenop klein dakje met één lade. Circa 1860. Iets fineer schade, verder goed. Afmeting: 175 x 107 x 52 cm. In goede staat.

Antiek Engels bureau, ca. 1900
Resultaat: 210 EUR

Antiek Engels eikenhouten schrijfbureau. Twee-zijdig laden en deuren in onderstukken. Circa 1900. Afmeting: 153 x 78 x 78 cm. In goede staat.

Duitse Gründerzeit boekenkast, 1880
Resultaat: 210 EUR

Antieke Duitse eikenhouten twee-delige boekenkast, Gründerzeit. Circa 1880. Met verstelbare boekenplanken. Afmeting: 228 x 140 x 70 cm. In goede staat.

18e Eeuwse porseleinen Meissen kop+schotel
Resultaat: 210 EUR

18e Eeuwse porseleinen kop en schotel met Duits Meissen zwaardteken en Chinees decor. Afmeting: 5,5 x 13 cm ø. In goede staat.

7x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 210 EUR

Zeven maal 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Drie cups Familie Rose met figuren in landschap decor, twee met haarlijn. Twee cups, jonglerende Chinesen decor, één haarlijn. Eén schotel, figur...

Ovale zilveren koektrommel
Resultaat: 200 EUR

Ovale zilveren koektrommel, 800/000, met scharnierend deksel en versierd met Djokja motieven. 19x13x8cm. ca 482 gram. In goede staat

Zilveren kruishanger met diamanten
Resultaat: 200 EUR

Zilveren collier en kruishanger, 925/000, met diamanten. Fijn gedraaid collier aan een kruis, iets gekruld, volledig bezet met diamanten. totaal ca 1,00 ct. P/K. Grootte 25x37mm, lengte 45 cm. ca 5,8 ...

Armband van parel en granaat 3-rij
Resultaat: 200 EUR

Armband van 3 rijen parels en granaat. Armband met 2 parels, 5 mm, en 1 granaat, 5 mm, om en om met een langwerpige geelgouden sluiting, 585/000 met een ovale granaat en fraaie eindstukken. Lengte 20 ...