Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Anton Heyboer, Twee dames op strand
Resultaat: 180 EUR

Anton Heyboer. Twee dames op strand. Pastel op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.

Bonbonnière met zilver
Startprijs 60 EUR

Kristallen bonbonniere met zilveren beugel, 833/000. Ronde schotel met waaierslijpsel en sterslijpsel, voorzien van een zilveren opengwerkte beugel. MT.: D.P.Kooi, Kollum jl.:d:1863. ø21x15cm. Enkele ...

Bronzen lavobo, 18e eeuw
Resultaat: 55 EUR

18e eeuwse bronzen lavabo met twee tuiten en hengsel. Afmeting: 10 x 32 x 18 cm ø. In goede staat.

Cees Landsaat, Bloemencorso te Halfweg
Startprijs 60 EUR

Cees Landsaat. 1948 - . '78. Nr. 15/35. Bloemencorso te Halfweg. Ets op papier. Afmeting: 50 x 42 cm. In goede staat.

4 Diverse zilveren roomlepels
Startprijs 100 EUR

Vier zilveren roomlepels, 833/000, met een bak in de vorm van een blad en een takvormige steel, een bak in de vorm van een schelp en twee met bewerkte steel. totaal ca 95 gram. In goede staat

2x Antieke Art Deco vazen, 1930
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke Art Deco glazen vazen met violet-chrome effect. Circa 1930. Afmeting: 21,5 x 14 cm ø. In goede staat.

Lot antiek ijzerwerk
Resultaat: 80 EUR

Drie maal antiek ijzerwerk. Bestaande uit: Twee dierenklemmen en één greep/visvork? Afmeting: 17 - 30 cm. In goede staat.

Zilveren ring en broche agaat
Resultaat: 40 EUR

Zilveren ring en broche, 835/000, een ring met grote ovaal cabouchon geslepen agaat, 45x30mm, ø 65, en een ovale broche met brede rand voorzien van een ovaal cabouchon geslepen agaat, 25x20mm, Totaal ...

Zeldzame Unica Mobach Utrecht vaas
Startprijs 600 EUR

Zeldzame Unica Mobach Utrecht vaas. 1920 - 1930. Met lusterglazuur, Kamo uitvoering nr. 314. Afmeting: 30 x 21 cm ø. In zeer goede staat.

Tasje met zilveren beugel, 1839
Startprijs 80 EUR

Tas met zilveren beugel en ketting, 833/000. Gecontourneerde beugel met cartouche met voorstelling guirlandes en figuren. Met ketting. MT.: T.J.Paulides, Heerenveen, jl.:E:1839. 10x21cm.

2x Oude wijntafels met inleg, 20e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee oude notenhouten wijntafels met florale + intarsia. Met gecontourneerd blad. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 59 cm ø. In goede staat.