Oude Oosterse Fayence schaal met polychrome en metalen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 27 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen knobbelvazen met vier tekens. Bodemmerk. Paradijsvogel decors. Beide bovenrand beschadigd. Afmeting: 20 x 9,3 cm ø. In redelijke staat.
Zilveren 835/000 gelegenheidslepel met drie-kantige steel en gegraveerde bak. 10 Nov. 1930. Lengte 13 cm. Gewicht: circa 28 gr. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse Satsuma keramieken vaas met krijgers. Afmeting: 77 x 30 cm ø. In goede staat.
Vier oude Duitse Fayence bierpullen. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.
Gesigneerd ORR. Mogelijk Louis Orr. Amerika 1879 - 1961. Boeren interieur, moeder met kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire kastje met halve zuilen en kapitellen en jalouziedeuren. Circa 1820. Afmeting: 83 x 42 x 85 cm. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil staande kapstok met vier Majolica tegels, spiegel en opbergvak. Circa 1915. Afmeting: 210 x 90 x 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse essenhouten fineer Biedermeier-stijl damesschrijfbureau met bandintarsia en geeboniseerde houten lijsten. Afmeting: 79 x 44 x 89 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. Hengelo 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 145 cm. In goede staat.
Twee horloges, een vierkant gouden horloge, 585/000, Roamer, met nylonband en een Tissot dameshorloge goldplated, seaseven, klein rond model, kroon ontbreekt.
Eikenhouten Barok-stijl commode met sterpoot en twee lades. Circa 1920. Afmeting: 80 x 97 x 54 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen. Circa 1880. Stoffering versleten. Afmeting: 94 x 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Engelse Windsor armleunstoelen gemaakt van beukenhout. Tweede helft 20e eeuw. Goede kwaliteit. Afmeting: 114 x 66 x 54 cm. In goede staat.
Antieke Louis Seize spiegel met ovaal schilderij op metaal en intarsia. Circa 1800. Beschadigd, maar stukjes los fineer erbij. Afmeting: 117 x 57 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten Biedermeier-stijl voetenbank met goede Biedermeier stoffering. Afmeting: 38 x 63 x 35 cm. In goede staat.
Geelgouden oorhangers, 585/000, met ruwe bewerking. Oorknoppen met daaronder een gecontourneerde markiesvormige hanger met ruwe bewerking. Lengte 4 cm. ca 2 gram. In goede staat
Fraaie geslepen kristallen koekschaal met waaierrand-slijpsels en een zilveren 835/000 hengsel met parelrand. MT.: Kled. J. Held - Amsterdam. Circa 1880. In goede staat.
Antieke zilveren suikerbak, 833/000, vierkant model met omgeslagen rand voorzien van opgesoldeerde soort palmetversiering en krullen, geplaatst op bewerkte krulpoten met versierde onderrand. 14x14cm. ...
Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen siervaas met florale decors en paradijsvogel. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 79 x 29 cm ø. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten dressoir uit Frankrijk. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 130 x 53 cm. In zeer goede staat.
Twee oude bronzen voorwerpen. Bestaande uit: Sluitgewichten set. Penning, Laur-Jansz-Coster 1909 - 1934. Federatie boekdrukkerijen bonden. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.
Twee handgeschilderde bevrijdings kalenders met Engelse vliegtuigen boven Engeland 1946. Eén aquarel en één lithografie. Afmeting: 31 x 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Amerikaanse WO II, The Warner Bross, Mai 1918. Militaria vest en Band of Brothers dolk van rubber. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijk/goede staat.