Antiek Jugendstil teakhouten kinderkastje met kleerhaken en lade. Circa 1915. Afmeting: 49 x 33 x 15 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten tafel met vijftien (15) stuks 19e eeuwse mangaan tegels met bloemvazen. Twee kapot. Afmeting: 52 x 52 x 81 cm. In redelijk/goede staat.
Oude eikenhouten kindertafel en mahonie kinderstoel. 20e Eeuw. Afmeting: 32 - 65 cm. In goede staat.
Oude piano ca. 1930 van Fritz Kuhla Berlin, model P 1872. In goede originele staat met metalen klankkast is geen bovendemper 121x145x62cm.
Lot divers kristal + glas. Onder andere: Karaffen, vazen, stoppen, zoutnappen, bonbonschaal etc... Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 4 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Lot glas. Onder andere: Zes dessert kommen (vingerkommen) en een kaasstolp Kristal Unie Maastricht. Afmeting: 12,5 - 17 cm. In goede staat.
Zes antieke kristal/glazen karaffen. Chips. 19e en 20e eeuw. Afmeting: H 18 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse grote Delftse Fayence sierschotel met pijprokende figuren op kustlijn. Peter Kocx. 1701 - 1722. Gemerkt APK. Bodemrand scherf. Lichte glazuurschades rand. Afmeting: ø 31,5 cm. In goede staa...
Twee maal antiek Duits porselein. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal zeldzame reservisten beker, handbeschilderd, kanoniert Alb. Schlegel 1895 - 1897. K.P.M. en een figuur, blauw-roze-wit, meisje op bank...
Drie Duitse porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén maal groot, met edelherten, Bavaria K.P.M. Eén maal floraal, Kaiser. En één maal wit, Bavaria K.P.M. Afmeting: 1 8 - 28,5 cm. I...
Zilveren 835/000 mosterdlepeltje met ribbels bovenkant steel en onderkant bak. Mr. P. Cool - Sneek. Anno 1839. Afmeting: 9 cm. Gewicht: circa 4 gr. In goede staat.
Zilveren 835/000 mosterdlepeltje met gecontourneerde steel met florale gravering. Mr. T.L. Uriot - Amsterdam. Anno 1865. Afmeting: 10 cm. Gewicht: circa 9 gr. In goede staat.
Zilveren hanger en oorknoppen, 925/000, met een ovale vorm versierd met hamerslag bewerking. De hanger is tevens voorzien van een krul. lengte 6 cm en 3,5cm. ca 9,5 gram. In goede staat
Zilveren (trouwringen)doosje, 800/000. Met dromedaris. Afmeting: ø 28 mm. Gewicht: circa 16,6 gram. Libanon. In goede staat
Zilveren miniatuur, 835/000, figuur op een oude fiets. MT.: Lesener, Amsterdam, 1958-1988. 4x2,5x4cm. In goede staat
Zilveren collier met hanger, BWG, figaro collier met ronde hanger met Oosterse afbeelding. ø 50 mm. lengte 50 cm. ca 26,2 gram. In goede staat
Kristallen glas. Geslepen glas met amandelslijpsels, op stam met knoop en 835/000 zilveren voet. MT.: CJ Begeer, Utrecht. Circa 1870. Afmeting: H 15,5 cm. Circa 9 cm ø. In goede staat.
Zilveren 835/000 gelegenheidslepel met drie-kantige steel en gegraveerde bak. 10 Nov. 1930. Lengte 13 cm. Gewicht: circa 28 gr. In goede staat.
Grote zilveren ring, 925/000, met ruwe kwarts, grillig gevormd met open scheen, ca ø 62. 6x4,5cm. ca 50 gram. In goede staat
Zilveren 835/000 suikerschep + drie lepeltjes. Art Deco suikerschep en drie theelepeltjes met fraai gegraveerde stelen. MT.: A.J. Driesen, Schoonhoven. Circa 1910. Lengte: 11 cm. Gewicht: circa 41 gr....
Zilveren 835/000 Biedermeier vleesvork met gecontourneerde steel en fraaie scherpe florale graveringen. Mr. J.H. Schouten - Amsterdam. Anno 1875. Lengte: 19 cm. In goede staat.
Zilver vergulde oorknoppen, 835/000, met een rozet met granaten. ø 8 mm. met schroefpousettes. In goede staat
Zilveren 835/000 theeduim met ribbels op de bovenkant van de steel. en onderkant bak. Mr. P. Cool - Sneek. Anno 1841. Afmeting: 7,5 cm. Gewicht: circa 7 gr. In goede staat.
Zilveren 935/000 lipstickhouder met emaille en florale afbeeldingen. Afmeting: L 6 cm. Gewicht: circa 13 gr. In goede staat.