Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren filigrain armband en broche 880
Zilveren filigrain armband en broche
Startprijs 40 EUR
Zilveren bedelarmband 927
Zilveren bedelarmband
Startprijs 40 EUR
Ring met zirconia's 950
Ring met zirconia's
Startprijs 40 EUR
Zilveren collier en armband meander 976
Zilveren collier en armband meander
Startprijs 40 EUR
3 Zilveren ringen 978
3 Zilveren ringen
Startprijs 40 EUR
2 Hangers & ring met parel 982
2 Hangers & ring met parel
Startprijs 40 EUR
Zilveren collier en armband 984
Zilveren collier en armband
Startprijs 40 EUR
Zilveren armband filigrain 985
Zilveren armband filigrain
Startprijs 40 EUR
Zilveren armband met bladeren 988
Zilveren armband met bladeren
Startprijs 40 EUR
Ebey, Indonesisch dorpsgezicht 1194
Ebey, Indonesisch dorpsgezicht
Startprijs 40 EUR
Atelier P. Dupont, Werkpaard 1228
Atelier P. Dupont, Werkpaard
Startprijs 40 EUR
Ongesigneerd, Stadsgezicht met figuren 1333
Ongesigneerd, Stadsgezicht met figuren
Startprijs 40 EUR
7x Diverse werken, 20e eeuw 1349
7x Diverse werken, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR
Onduid. gesig., Indonesiche man 1353
Onduid. gesig., Indonesiche man
Startprijs 40 EUR
Onduidelijk, Schotse Hooglanden met koeien 1415
Onduidelijk, Schotse Hooglanden met koeien
Startprijs 40 EUR
Hangpetroleumlamp, 1915 2115
Hangpetroleumlamp, 1915
Startprijs 40 EUR
Antieke porseleinen lamp 2125
Antieke porseleinen lamp
Startprijs 40 EUR
Oude staande lamp, 20e eeuw 2167
Oude staande lamp, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR
19e Eeuws boulle kistje 2193
19e Eeuws boulle kistje
Startprijs 40 EUR
Antieke Engelse barometer 2230
Antieke Engelse barometer
Startprijs 40 EUR
2x Vergulde wandlampen 2302
2x Vergulde wandlampen
Startprijs 40 EUR
Kristallen/glas lamp 2345
Kristallen/glas lamp
Startprijs 40 EUR
Chinese inktpot, 19e eeuw 2349
Chinese inktpot, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
Antieke Opaline tafellamp 2352
Antieke Opaline tafellamp
Startprijs 40 EUR
Voor-oorlogse telefoon 2376
Voor-oorlogse telefoon
Startprijs 40 EUR
Oude 7-delige Chinese kalligrafeerset etc. 2385
Oude 7-delige Chinese kalligrafeerset etc.
Startprijs 40 EUR
2x Biedermeier ketels 2393
2x Biedermeier ketels
Startprijs 40 EUR
Antiek Oosters spel met benen fiches 2397
Antiek Oosters spel met benen fiches
Startprijs 40 EUR
2x Oude bronzen voorwerpen 2399
2x Oude bronzen voorwerpen
Startprijs 40 EUR
Lot divers oud/antiek 2401
Lot divers oud/antiek
Startprijs 40 EUR
2x Bronzen plaquettes in lijst 2405
2x Bronzen plaquettes in lijst
Startprijs 40 EUR
2x Mahjong spellen 2441
2x Mahjong spellen
Startprijs 40 EUR
Emaille Heilig kruis 2445
Emaille Heilig kruis
Startprijs 40 EUR
Wandlamp met kristal 2453
Wandlamp met kristal
Startprijs 40 EUR
19e Eeuwse theestoof 2464
19e Eeuwse theestoof
Startprijs 40 EUR
Voor-oorlogse radio apparatuur 2473
Voor-oorlogse radio apparatuur
Startprijs 40 EUR
Kofferplatenspeler, 50-er Jaren 2474
Kofferplatenspeler, 50-er Jaren
Startprijs 40 EUR
Antieke zender apparatuur, Duits 2476
Antieke zender apparatuur, Duits
Startprijs 40 EUR
Antiek beschilderd dienblad 2483
Antiek beschilderd dienblad
Startprijs 40 EUR
Antieke theestoof + ketel 2539
Antieke theestoof + ketel
Startprijs 40 EUR
3x Art Deco koperwerk 2552
3x Art Deco koperwerk
Startprijs 40 EUR
2x Messing kandelaren, 19e eeuw 2553
2x Messing kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
3x Indonesisch, 20e eeuw 2556
3x Indonesisch, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR
2x Oude veldkijkers 2724
2x Oude veldkijkers
Startprijs 40 EUR
Lot USA WO II Insignia 2751
Lot USA WO II Insignia
Startprijs 40 EUR
Lot tekeningen WO II (7x) 2752
Lot tekeningen WO II (7x)
Startprijs 40 EUR
Grote schildpad klederdrachtpop 3006
Grote schildpad klederdrachtpop
Startprijs 40 EUR
Amerikaans Ansonia tafelklokje 3673
Amerikaans Ansonia tafelklokje
Startprijs 40 EUR
Antieke spiegel, 1900 4127
Antieke spiegel, 1900
Startprijs 40 EUR
Antieke pianokruk, 1920 4212
Antieke pianokruk, 1920
Startprijs 40 EUR
Terracotta plaquette, H. Bucher 5031
Terracotta plaquette, H. Bucher
Startprijs 40 EUR
Antiek bronzen figuur, Eend 5084
Antiek bronzen figuur, Eend
Startprijs 40 EUR
Bronzen boeddha 5129
Bronzen boeddha
Startprijs 40 EUR
Glazen schaal, Kristalunie 5533
Glazen schaal, Kristalunie
Startprijs 40 EUR
Groot antiek glas, 1870 5536
Groot antiek glas, 1870
Startprijs 40 EUR
5x Copier Leerdam glas 5559
5x Copier Leerdam glas
Startprijs 40 EUR
3x 19e eeuws glaswerk 5560
3x 19e eeuws glaswerk
Startprijs 40 EUR
Lotje kristal (10x) 5571
Lotje kristal (10x)
Startprijs 40 EUR
3-Delig Frans olie/azijn stel 6139
3-Delig Frans olie/azijn stel
Startprijs 40 EUR
7x Fayence borden, 19e eeuw 6141
7x Fayence borden, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
2x Chinese borden, Queng Long 6221
2x Chinese borden, Queng Long
Startprijs 40 EUR
2x Lampenvoeten, Lladro+Wedgwood 6242
2x Lampenvoeten, Lladro+Wedgwood
Startprijs 40 EUR
2x Delftse (tabaks)potten 6278
2x Delftse (tabaks)potten
Startprijs 40 EUR
Oude Chinese theebus 6303
Oude Chinese theebus
Startprijs 40 EUR
Lot Chinees porselein 6351
Lot Chinees porselein
Startprijs 40 EUR
5x Porseleinen beelden 6369
5x Porseleinen beelden
Startprijs 40 EUR
Oude/antiekeYixing theepot 6390
Oude/antiekeYixing theepot
Startprijs 40 EUR
Lot van 4 Yixing trekpotten 6406
Lot van 4 Yixing trekpotten
Startprijs 40 EUR
4x Delfts blauw 6409
4x Delfts blauw
Startprijs 40 EUR
12x Petrus Regout bloempotten 6420
12x Petrus Regout bloempotten
Startprijs 40 EUR
4x Oud/antienk porselein 6428
4x Oud/antienk porselein
Startprijs 40 EUR
3x Japans Imari porselein 6436
3x Japans Imari porselein
Startprijs 40 EUR
2x Antiek Japans porselein 6453
2x Antiek Japans porselein
Startprijs 40 EUR
Chinees celadon bord 6492
Chinees celadon bord
Startprijs 40 EUR
Herend bonbonschaal 6521
Herend bonbonschaal
Startprijs 40 EUR
4x Oud Chinees porselein 6528
4x Oud Chinees porselein
Startprijs 40 EUR
Antieke Jugendstil rookverdrijver 6552
Antieke Jugendstil rookverdrijver
Startprijs 40 EUR
Lot Japanse Imari borden, 19e eeuw 6559
Lot Japanse Imari borden, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
Antieke Japanse Imari bloempot 6561
Antieke Japanse Imari bloempot
Startprijs 40 EUR
Lot Japanse Imari borden 6x 6570
Lot Japanse Imari borden 6x
Startprijs 40 EUR
Lot Japanse Imari borden, 19e eeuw 6571
Lot Japanse Imari borden, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
Zilveren hanger en ring met blauwe steen 353
Zilveren hanger en ring met blauwe steen
Startprijs 45 EUR
Zilveren armband, gevlochten 684
Zilveren armband, gevlochten
Startprijs 45 EUR
3 Zilveren suikerschepjes 718
3 Zilveren suikerschepjes
Startprijs 45 EUR
2x Zilveren theeschepjes, 1876/1854 818
2x Zilveren theeschepjes, 1876/1854
Startprijs 45 EUR
2x Zilveren theeschepjes, 1900 846
2x Zilveren theeschepjes, 1900
Startprijs 45 EUR
3 Zilveren armbanden 973
3 Zilveren armbanden
Startprijs 45 EUR
2 Zilveren armbanden 974
2 Zilveren armbanden
Startprijs 45 EUR
J.P.C. van Os, Besneeuwd landschap 1313
J.P.C. van Os, Besneeuwd landschap
Startprijs 45 EUR
Corneille omslagboek 1321
Corneille omslagboek
Startprijs 45 EUR
Antieke emmer + kolenstoof 2557
Antieke emmer + kolenstoof
Startprijs 45 EUR
Afrikaanse of Zuid-Amerikaanse politieagent 5128
Afrikaanse of Zuid-Amerikaanse politieagent
Startprijs 45 EUR
Lot oud glaswerk (5x) 5541
Lot oud glaswerk (5x)
Startprijs 45 EUR
6x Makkums aardewerk 6217
6x Makkums aardewerk
Startprijs 45 EUR
2x Delftse Fayence borden, 18e eeuw 6337
2x Delftse Fayence borden, 18e eeuw
Startprijs 45 EUR
Tete a tete theeset, 19e eeuw 6354
Tete a tete theeset, 19e eeuw
Startprijs 45 EUR