Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3x Chinese borden (diep), 18e eeuw 6464
3x Chinese borden (diep), 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4x Chinees borden (diep), 18e eeuw 6465
4x Chinees borden (diep), 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

2x Oud Chinees porselein 6466
2x Oud Chinees porselein
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Porseleinen beeldengroep, Napels Kings 6467
Porseleinen beeldengroep, Napels Kings

Resultaat:

35 EUR

Chinese blauw-witte vaas met draken 6468
Chinese blauw-witte vaas met draken
Startprijs 500 EUR
Verkocht
5x Porseleinen borden 6469
5x Porseleinen borden

Resultaat:

35 EUR

Chinees stenen dekseldoos 6470
Chinees stenen dekseldoos
Startprijs 75 EUR
Oud Chinees trekpotje 6471
Oud Chinees trekpotje
Startprijs 50 EUR
Porseleinen lampenvoet 6472
Porseleinen lampenvoet
Startprijs 35 EUR
Chinese celadon bloempot 6473
Chinese celadon bloempot
Startprijs 35 EUR
Tegeltableau, Stilleven 6474
Tegeltableau, Stilleven
Startprijs 10 EUR
Verkocht
2x Japanse Satsuma vazen , 19e eeuw 6475
2x Japanse Satsuma vazen , 19e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chinese Mei Ping drakenvaas 6476
Chinese Mei Ping drakenvaas

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese Gendi schenkkan 6477
Chinese Gendi schenkkan

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Sang de Boeuf 6478
2x Sang de Boeuf

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chinees blauw-wit draken bord 6479
Chinees blauw-wit draken bord

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
4x Chinese kop + schotels, 18e eeuw 6480
4x Chinese kop + schotels, 18e eeuw

Resultaat:

400 EUR

Lot oude Chinese trekpotten, 20e eeuw 6481
Lot oude Chinese trekpotten, 20e eeuw
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2x Porseleinen schalen 6482
2x Porseleinen schalen

Resultaat:

35 EUR

Chinese rood glazuur kom 6483
Chinese rood glazuur kom
Startprijs 400 EUR
Lot Japanse/Chinese snuffbottles (8x) 6484
Lot Japanse/Chinese snuffbottles (8x)
Startprijs 80 EUR
Verkocht
5x Familie Rose borden, 18e eeuw 6485
5x Familie Rose borden, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Chinese borden, 18e eeuw 6486
3x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
5x 18e Eeuws Chinees porselein 6487
5x 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Chinese paper weight 6488
Antieke Chinese paper weight

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Grote Chinese Familie Rose schotel 6489
Grote Chinese Familie Rose schotel

Resultaat:

150 EUR

Kantonese dekselvaas 6490
Kantonese dekselvaas
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Chinese schotel, karper 6491
Chinese schotel, karper

Resultaat:

60 EUR

Chinees celadon bord 6492
Chinees celadon bord
Startprijs 40 EUR
Antieke Chinese Kantonese penselenpot, 1900 6493
Antieke Chinese Kantonese penselenpot, 1900
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Antiek Satsuma servies, 1900 6494
Antiek Satsuma servies, 1900

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (7x) 6495
Lot Chinees porselein (7x)

Resultaat:

135 EUR

Lot divers jade (9x) 6496
Lot divers jade (9x)
Startprijs 150 EUR
Lot divers jade (4x) 6497
Lot divers jade (4x)
Startprijs 350 EUR
Lot divers jade stukken (10x) 6498
Lot divers jade stukken (10x)
Startprijs 200 EUR
Lot divers jade stukken (11x) 6499
Lot divers jade stukken (11x)
Startprijs 250 EUR
Verkocht
2x Chinese Familie Rose vazen, 18e eeuw 6500
2x Chinese Familie Rose vazen, 18e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Lot antiek Japans porselein, 1900 6501
Lot antiek Japans porselein, 1900
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Chinees bord met zilver, 19e eeuw 6502
Chinees bord met zilver, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese Republik porseleinen bord, 1920 6503
Chinese Republik porseleinen bord, 1920

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
7 Oude Franse dekseldoosjes. 6504
7 Oude Franse dekseldoosjes.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Chinese beeldjes, Blanc de Chine 6505
2x Chinese beeldjes, Blanc de Chine

Resultaat:

90 EUR

2x Chinees porselein 6506
2x Chinees porselein
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Lot Chinees porselein (7x) 6507
Lot Chinees porselein (7x)

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
4x Chinese kop + schotels 6508
4x Chinese kop + schotels

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Zeer kleine Chinese Imari trekpot 6509
Zeer kleine Chinese Imari trekpot

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
2x Chinese Familie Rose vazen 6510
2x Chinese Familie Rose vazen

Resultaat:

300 EUR

Drie erotische snuffbotlles 6511
Drie erotische snuffbotlles
Startprijs 70 EUR
Verkocht
18e Eeuws 4-pas tegeltableau 6512
18e Eeuws 4-pas tegeltableau

Resultaat:

35 EUR

4x Chinese boeddha's 6513
4x Chinese boeddha's
Startprijs 50 EUR
Blauw/witte figuren vaas 6514
Blauw/witte figuren vaas
Startprijs 250 EUR
Blauw/witte vogelvaas 6515
Blauw/witte vogelvaas
Startprijs 250 EUR
Verkocht
2x Chinese koraal beeldjes 6516
2x Chinese koraal beeldjes

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Spaanse tafellamp 6517
Spaanse tafellamp

Resultaat:

30 EUR

2x Duitse Tettau papegaaien 6518
2x Duitse Tettau papegaaien
Startprijs 35 EUR
2x Meissen porselein 6519
2x Meissen porselein
Startprijs 35 EUR
Verkocht
2x Chinees vaasje, 18e-19e eeuw 6520
2x Chinees vaasje, 18e-19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Herend bonbonschaal 6521
Herend bonbonschaal
Startprijs 40 EUR
Verkocht
4x Imari pijpvaasjes 6522
4x Imari pijpvaasjes

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
6x Duitse bierpullen 6523
6x Duitse bierpullen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2x Chinees bordje, 18e eeuw 6524
2x Chinees bordje, 18e eeuw

Resultaat:

35 EUR

2x Oude Chinese snuffbottles 6525
2x Oude Chinese snuffbottles
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Oosterse keramieken olifant 6526
Oosterse keramieken olifant

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Antieke porseleinen figuren 6527
2x Antieke porseleinen figuren

Resultaat:

35 EUR

4x Oud Chinees porselein 6528
4x Oud Chinees porselein
Startprijs 40 EUR
2x Oude Chinese vazen 6529
2x Oude Chinese vazen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Groot Sitzendorf figuur 6530
Groot Sitzendorf figuur

Resultaat:

30 EUR

KPM vaas 6531
KPM vaas
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Thuringen figurengroep 6532
Thuringen figurengroep

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Grote figuren, Sitzendorf 6533
2 Grote figuren, Sitzendorf

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Sitzendorf beelden 6534
2x Sitzendorf beelden

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
5x China, 20e eeuw 6535
5x China, 20e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Oude groene Chinese vaas 6536
Oude groene Chinese vaas
Startprijs 20 EUR
Verkocht
3-Delig Majolica vazenstel 6537
3-Delig Majolica vazenstel

Resultaat:

30 EUR

Lot antiek Duits keramiek 6538
Lot antiek Duits keramiek
Startprijs 30 EUR
Verkocht
6x Handbeschilderde borden 6539
6x Handbeschilderde borden

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Zeer grote bierpullen 6540
2x Zeer grote bierpullen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Chinees drakenbord 6541
Chinees drakenbord

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinees karperbord 6542
Chinees karperbord

Resultaat:

180 EUR

Chinese schotel 6543
Chinese schotel
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Chinese Familie Rose schotel 6544
Chinese Familie Rose schotel

Resultaat:

350 EUR

4x Imari schotels 6545
4x Imari schotels
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Chinese vaas met tekens 6546
Chinese vaas met tekens

Resultaat:

30 EUR

2x Porseleinen uilen 6547
2x Porseleinen uilen
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2x Dekselvaasjes met Foo hond 6548
2x Dekselvaasjes met Foo hond

Resultaat:

30 EUR

Lot Chinees porselein 6549
Lot Chinees porselein
Startprijs 150 EUR
Lot Chinees porselein 6550
Lot Chinees porselein
Startprijs 150 EUR
Verkocht
6x Imari vazen, 19e eeuw 6551
6x Imari vazen, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Antieke Jugendstil rookverdrijver 6552
Antieke Jugendstil rookverdrijver
Startprijs 40 EUR
Verkocht
3x Chinese borden, 18e eeuw 6553
3x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
6x Antieke Japanse sierborden 6554
6x Antieke Japanse sierborden

Resultaat:

60 EUR

5x Chinese borden 6555
5x Chinese borden
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2x Delftse knobbelvazen 6556
2x Delftse knobbelvazen

Resultaat:

30 EUR

Majolica rozensteker+schaal 6557
Majolica rozensteker+schaal
Startprijs 60 EUR
Verkocht
4x Chinese borden, 18e eeuw 6558
4x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Lot Japanse Imari borden, 19e eeuw 6559
Lot Japanse Imari borden, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR