Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

P. Starck stoelen, 4x 4077
P. Starck stoelen, 4x
Startprijs 210 EUR
2x White wash bijzettafels 4078
2x White wash bijzettafels
Startprijs 150 EUR
White wash bijzettafel 4079
White wash bijzettafel
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Engelse etagere tafel 4080
Engelse etagere tafel

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Naaitafel, 19e eeuw 4081
Naaitafel, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Frans roldeur penant kastje, 1800 4082
Frans roldeur penant kastje, 1800

Resultaat:

120 EUR

Linnen pers, 18e eeuw 4083
Linnen pers, 18e eeuw
Startprijs 500 EUR
Mahonie coulissentafel, 1840 4084
Mahonie coulissentafel, 1840
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Italaanse spiegel+console 4085
Italaanse spiegel+console

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Lederen Chesterfield fauteuil 4088
Lederen Chesterfield fauteuil

Resultaat:

60 EUR

Antieke Japanse piedestal, 1920 4090
Antieke Japanse piedestal, 1920
Startprijs 120 EUR
Mooie Louis Seize-stijl penantkast 4092
Mooie Louis Seize-stijl penantkast
Startprijs 400 EUR
Eiken Davenport, 19e eeuw 4093
Eiken Davenport, 19e eeuw
Startprijs 400 EUR
Salontafel stijlmeubel, 20e eeuw 4094
Salontafel stijlmeubel, 20e eeuw
Startprijs 100 EUR
Bureaustoel, 1915 4095
Bureaustoel, 1915
Startprijs 120 EUR
Lyra naaitafel, 19e eeuw 4096
Lyra naaitafel, 19e eeuw
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Antieke Oosterse tafel 4097
Antieke Oosterse tafel

Resultaat:

80 EUR

2x Empire bijzettafels 4098
2x Empire bijzettafels
Startprijs 200 EUR
Eiken lessenaar 4099
Eiken lessenaar
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Antieke reis harmonium, 1900 4100
Antieke reis harmonium, 1900

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Biedermeier secretaire, 1860 4101
Biedermeier secretaire, 1860

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Willem III tafeltje 4102
Willem III tafeltje

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Biedermeier tafel 4103
Biedermeier tafel

Resultaat:

50 EUR

Biedermeier opzet buffetkast, 1870 4104
Biedermeier opzet buffetkast, 1870
Startprijs 150 EUR