Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse etagere tafel, 19e eeuw 4105
Franse etagere tafel, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Antieke vitrinekast, 1920 4106
Antieke vitrinekast, 1920
Startprijs 400 EUR
3x Engelse Windsor armleunstoelen 4107
3x Engelse Windsor armleunstoelen
Startprijs 150 EUR
2x Antieke ijzeren kinderbedjes 4108
2x Antieke ijzeren kinderbedjes
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antiek Engels bureau, ca. 1900 4109
Antiek Engels bureau, ca. 1900

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Lederen zetel 4111
Lederen zetel

Resultaat:

80 EUR

Empire trumeau, 19e eeuw 4112
Empire trumeau, 19e eeuw
Startprijs 400 EUR
Pianokruk met leer 4113
Pianokruk met leer
Startprijs 80 EUR
4x Gründer stoelen, 1880 4114
4x Gründer stoelen, 1880
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke Duitse kist 4115
Antieke Duitse kist

Resultaat:

110 EUR

Louis Seize penantkast, 1800 4116
Louis Seize penantkast, 1800
Startprijs 350 EUR
Dames secretaire, 1900 4117
Dames secretaire, 1900
Startprijs 100 EUR
Willem III tafel, 1860 4118
Willem III tafel, 1860
Startprijs 120 EUR
Trumeau, Mahonie 4119
Trumeau, Mahonie
Startprijs 350 EUR
Verkocht
5 Antieke stoelen 4120
5 Antieke stoelen

Resultaat:

200 EUR

Eiken commode barok stijl 4121
Eiken commode barok stijl
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Antiek Japans damesbureau 4122
Antiek Japans damesbureau

Resultaat:

300 EUR

Eiken vitrinekast 19e eeuw 4123
Eiken vitrinekast 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Kleine eiken kist, 18e eeuw 4124
Kleine eiken kist, 18e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Antieke spiegel, 1900 4127
Antieke spiegel, 1900
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Klein eiken kastje, 1890 4129
Klein eiken kastje, 1890

Resultaat:

100 EUR

Moderne lederen relax stoel 4130
Moderne lederen relax stoel
Startprijs 80 EUR
Mahonie klapbuffet 4131
Mahonie klapbuffet
Startprijs 300 EUR
Louis Philippe tafel, 1860 4132
Louis Philippe tafel, 1860
Startprijs 200 EUR