Twee oude Japanse Satsuma vazen met goud decor en geisha's. Circa 1930. Eén vaas haarscheur. Afmeting: 25 x 13 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie maal 19e eeuws Imari porselein, floraal + goud decor. Bestaande uit: Zeldzame knobbelvaas, twee vazen. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen wierookbrander met goud/florale decor. Fijne beschildering. Deksel gelijmd. Afmeting: 28 x 21 x 16 cm ø. In redelijke staat.
Twee mooie zes-kantige 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met goud en florale decors. Bodemmerk. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee maal 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen trompet kraagvazen met landschappen, floraal, en goud decor. Qraquele glazuur. Afmeting: 24 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Hongaarse porseleinen figuur. Kezzel Vestety Hollghaza. Knielende naakte dame. 20e Eeuw. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen kommen. Bestaande uit: 18e Eeuwse kom met Amsterdams bont decor, chips bovenrand. 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte kom met lotusbloemen en eenden decor, chi...
Vier maal diverse oude/antieke Hollandse sierschotels. Bestaande uit: Kerfsnede bord, groen/blauw, Friesland Moarns Let de Hiele Dei Let, circa 1900. Porceleyne Fles bord, letters B.K. bloempot met vo...
Vijf oude/antieke Delftsblauwe vazen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal porselein, zeshoekig. Drie maal kaststel, keramiek, circa 1920. Afmeting: H 25 - 26 cm. In goede staat.
Drie grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschalen met florale decors. Eén chip. Afmeting: circa 11 x 25 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Hollands Delfts kaststel met chinoisserie decors. Transition. Beschadigingen. Afmeting: 20,5 - 26 cm. In matige staat.
Art Deco Limoges porseleinen zes-kantige bonbonschaal. Handbeschilderd, goud decor. Monogram L.D.P. Circa 1930. Afmeting: 10 x 14 x 16 cm. In goede staat.
Grote Duitse porseleinen vaas. Gerold Porzellan, met rozen decor en goud omranding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen drakenvaas met goudrand. Gedetailleerd en met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Twee maal oud Chinees. Bestaande uit: Theepot met tekst en bodemmerk en een wierookbrander, theeglazuur + bodemmerk, florale decor. Afmeting: 15 x 14,5 x 9 cm ø en 9 x 10 cm ø. In goede staat.
Duitse Hummel porseleinen gele kanarie met goudrand. Monogram C.V. 219. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Twaalf Engelse Wedgwood kop en schotels + twaalf kleine schotels met florale decors. Minimale chip mogelijk. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen baluster vormige vaas met zwarte glazuur en bodemmerk. Mei Ping. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Lot divers Chinees porselein. Bestaande uit: Twee zes-hoekige Kang Xi schotels, goed. Twee florale schotels, chips. En één Queng Lung kop+schotel, minimale chips schotel. Afmeting: 8 - 12 cm. In redel...
Vier delen Delfts keramiek, Porceleyne Fles. 20e Eeuw. Twee grote (wand)borden, chinoiserie decors. Eén grote gelobte schaal. Eén blaker. Floraal. Afmeting: 11,5 - 33 cm. In goede staat.
Drie maal 18e eeuwse Chinese porseleinen borden. Bestaande uit: Eén maal Imari, tuin/bamboe, goed. Eén maal floraal, randglazuur chips. Eén maal landschap/pagodes, goed. Afmeting: 22 - 23 cm. In goede...
Vijf maal antiek Chinees Cargo porselein. 17e - 18e Eeuw. Vier schalen en grote celadon kom met reliëf. Eén schaal heeft haarlijnen. Afmeting: 19 - 32 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met spelende Chinese kinderen. Zes tekens bodemmerk + merk op deksel. Afmeting: 16 x 11 cm ø. In goede staat.
Vier maal 18e eeuws Chinees porseleinen borden met tuin decors. Twee borden minimale chips. Twee borden goed. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal 18e eeuwse Chinese porseleinen Queng Long borden met florale decors. Afmeting: ø 23,5 cm + ø 22,8 cm. In goede staat.
Acht delen oud Hollands Makkums aardewerk en polychrome. Bestaande uit: Zeven wandbordjes en één schaal. Afmeting: ø 9 -26 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen met bloesem decors. Afmeting: 23 x 9 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinese Familie Noir vaas. Met vogels en pioenrozen decor en olifantenkoppen (bodemmerk). Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Mooie oude Chinese Yixing theepot met bamboe, florale decor en bodemmerk. Afmeting: 12 x 17 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Drie-delig Delfts, Porceleyne Fles kaststel. Geribbeld met florale decor. Monogram J. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 44 cm. In goede staat.
Drie maal 18e eeuwse Chinese porseleinen borden met bloempot decors. Eén bord minimale chip. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Antieke piedestal. Gemaakt van stukken antiek porselein en Majolica. Eigenbouw. Beschadigingen. Afmeting; 76 x 26 cm ø. In redelijke staat.
Zeer uitgebreid porseleinen Blue Danube servies, decor Zwiebelmuster. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 2x Koffiekan, theekan, 4x melkkan, 3x dekselpotten, sauciere, kandelaar, 7x schalen, 2x onde...
Chinees agaat figuur. Katachtige op houten basement. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 6,5 x 9 x 4 cm. In goede staat.
Groot lot antieke 19e eeuwse wandtegels, blauw-wit. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.
Vijf oude Hollandse 6-pas tegeltableau's. 20e Eeuw. Onder andere: 1) De Goede Hoop. 2) VII Provinciën. 3) Koe. 4) Landschappen. Afmeting: 46 x 33 cm. In goede staat.
Groot oud 48-pas tegeltableau. Met spoorwegen - industrie voorstelling. Handgeschilderd. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Tien antieke tegels. 17e Eeuw hoofdzakelijk, 18e eeuw divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Apart 19e eeuws Perzisch porseleinen schaaltje met florale en goud decor. Afmeting: 5,5 x 15 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen blauw-witte vaas met figuren in landschap en bodemmerk. Afmeting: 32,5 cm. In goede staat.
Vijf antieke aardewerken geglazuurde beelden. Engeland. Bestaande uit: Twee grote Staffordshire honden, twee Dalmatiërs, boer met koe ( één oor chip). Afmeting: 13 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Franse polychrome Fayence mosterdpot. Gemerkt B.P. Minimale chips onderkant deksel. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Vijf maal oud/antiek porselein. Onder andere: Sultan, 19e eeuw, beschadigd. Lezende Franse beer, Cuvier Buffon, chip. Twee putti's met bloemen, ankermerk, chips. Verliefd stel. Afmeting: 11 - 18,5 cm....
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met paradijsvogels, tuin en goud decors. Afmeting: 39 - 41 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen siervaas met opvallend goud decor, floraal. Afmeting: 40 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpotten met paradijsvogels, Foo-honden en florale decors. Eén oor Foo-hond beschadigd. Eén deksel bakfout. Afmeting: 48 x 20 cm. In redelijk/goede ...
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvaas met goud decor, vogels, floraal. Deksel gelijmd en niet origineel. Verder in goede staat. Afmeting: 69 x 33 cm ø.
Grote antieke Chinese roodlak dekseldoos met fruitranken en musicerende figuren in landschap decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: 6 x 16 x 11,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees zwart lakwerk dekseldoosje, floraal. Afmeting: 2,2 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Sang du Boeuf diepe schotel met bodemmerk. Afmeting: 4,7 x 20,4 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met Amsterdams bont decor. Afmeting: 6,5 x 14,8 cm ø. In goede staat.
Zeldzame twaalf-delige 18e - 19e eeuwse Chinese Kang Xi kop en schotel set met gecontourneerde omranding en peterselie decors. Gemerkt. Eén schoteltje gelijmd. Verder in zéér goede staat. Geen chips....
Grote Chinees porseleinen bloempot met florale decor. Blauw-wit. Afmeting: 25 - 27 cm ø. In goede staat.
Antieke porseleinen tafellamp met messing basement. In amfora vorm. Circa 1900. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Zes maal antieke Duitse porseleinen Meissen borden. Opengewerkt, met Streublümchen decor + goudrand. Knauff zeit. Circa 1900. Afmeting: ø 20,5 cm. In goede staat.
Zes Dresden Ambrosius Lamm porseleinen chocolade kopjes in diverse kleuren met goud decor. Saxony 1915. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met vogel in tuin decor. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen siervaas met geisha's in tuin decor. Fijne beschildering + tekst. Bodemmerk. Republiek. Afmeting: 46 x 20 cm ø. In goede staat.
Prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vleesschaal met florale en goud decor. Afmeting: 35 x 26 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen dekselschaal met figuur en streublümchen decor + goud decor. Knauff zeit. Circa 1900. Afmeting: 21 x 33 x 27 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen dekselschaal met figuur en streublümchen decor + goud decor. Knauff zeit. Circa 1900. Afmeting: 21 x 33 x 27 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Franse porseleinen Sevres vaas met goud decors. Handgeschilderde figuren, putti en floraal decor. Met bronzen monturen. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Twee antieke Art Deco glazen vazen met violet-chrome effect. Circa 1930. Afmeting: 21,5 x 14 cm ø. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse grote mondgeblazen drinkglazen in trompetvorm. Afmeting: 17,5 x 11 cm ø. In goede staat.
Antieke kristallen Val Saint Lambert vaas. Model Rivoli. In de kleur Chinees groen + transparant. Circa 1908. Afmeting: 31 x 9 cm ø. In goede staat.
Twee antieke kristallen gember dekselcoupes met amandelslijpsels. Eén minimale chip. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Vijf-delige antieke kristallen menage-set. Ruitkristal. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Vier antieke gegraveerde glazen karaffen. Afmeting: 29 - 33 cm. In goede staat.
Twee maal glas-in-lood. Eén maal maanvissen, 20e eeuw. Eén maal gebrandschilderd, circa 1800. Afmeting: 31 - 47 cm. In goede staat.
Lot divers antiek kristal (waaier). Bestaande uit: Menage set, zes-delig, beschadigd. Grote kaasstolp, goed. Boterstolp, goed. Zes onderzetters, goed. Afmeting: 10 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Jugendstil blauw-groene iriserend glazen Loetz-stijl vazen. Eén beschadigd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee antieke kristalglazen vazen met vergulding en kobalt blauw. Nevelend glas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil glazen kan met net-structuur. Loetz-stijl. Circa 1915. Vernikkeld montuur. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antieke Art Nouveau geetste glazen schenkkan met vernikkeld montuur. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Twee Afrikaanse bronzen figuren op ezels + Indische olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 22 x 6 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen figuur. Circa 1900. Spaanse jongen met castagnetten. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese boeddha hoofden met bodemmerk. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Zeer groot Afrikaans houtgestoken beeld met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 104 cm. In goede staat.
Bronzen paard op zwart marmeren basement. Naar Degas. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 24 x 30 x 10 cm. In goede staat.
18e Eeuwse houtgestoken Barok heilige figuur met originele polychromie. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Grote bronzen hond op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Oud Chinees houtgestoken figuur met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goed staat.
Bronzen olifant. 21e Eeuw. Op hoge poten, naar Salvador Dali. Afmeting: 28 x 9 x 29 cm. In goede staat.
Grote bronzen vis op marmeren basement. Hoogglans en groen gepatineerd. Afmeting: 36 x 32 x 18 cm. In goede staat.
Bronzen schedel op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws houtgestoken Heilig figuur met originele polychromie. Afmeting: H 124 cm. In goede staat.
Bronzen stier. 21e Eeuw. Naar Pablo Picasso. Gesigneerd. Afmeting: 14 x 24 x 5 cm. In goede staat.
Oud albasten figuur op marmeren sokkel. 20e Eeuw. Jongen met splinter in zijn voet. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese houtgestoken polychrome figuur op lotusbloem met polychromie. Afmeting: 77 cm. In goede staat.
18e Eeuwse houtgestoken Madonna met polychromie. Lichte in-actieve wormbeval. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Twee grote antieke bronzen plaquettes. Gesigneerd S. Norga. Silvain Norga. 1892 - 1968. Afmeting: 34 x 22 x 2 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerd bronzen figuur op zwart marmeren basement. Halfnaakte dame. Onslow Foro? Circa 1910. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Soldaat te paard, door Cecil Brown. 1868 - 1926. Mooie patina. Afmeting: 37 x 29 x 10 cm. In goede staat.
Zeer groot handgeknoopt Perzisch tapijt in aardetinten met rood 370x500cm.
Duitse eiken commode met snijwerk en twee lades. Met Queen Ann poten. Midden 20e eeuw. Afmeting: 75 x 69 x 41 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Duitse voltaire met snijwerk. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 110 x 65 x 55 cm. In goede staat.