Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lederen Chesterfield fauteuil, 1930
Resultaat: 425 EUR

Antieke Engelse bruin lederen Chesterfield fauteuil met houten poten. Circa 1930. Met patina. Afmeting: 96 x 110 x 90 cm. In goede staat.

Oude halspiegel met bewerkte lijst
Resultaat: 160 EUR

Oude halspiegel. Goudkleurig, met facet geslepen spiegel en bewerkte lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 183 x 63 cm. In goede staat.

Eiken theekastje, 1920
Resultaat: 120 EUR

Hollandse, Amsterdamse school-stijl, eiken theekastje met tropisch hout belijmd. Circa 1920. Afmeting: 95 x 67 x 40 cm. In goede staat.

Antieke bloemenbak, A´damse School
Resultaat: 55 EUR

Antieke eikenhouten met tropisch hout Amsterdamse School bloembak met zinken binnenbak. Circa 1925. Afmeting: 75 x 75 x 28 cm. In goede staat.

Jugendstil spiegel
Resultaat: 90 EUR

Grote houten vergulde Jugendstil-stijl spiegel met facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 148 x 88 cm. In goede staat.

Bijzettafel met jalouziedeur
Resultaat: 45 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten bijzettafel met lade en jalouziedeurtje. Afmeting: 70 x 44 x 32 cm. In goede staat.

Mahonie Biedermeier bank, 1820
Resultaat: 450 EUR

Mahoniehouten Duitse Biedermeier bank met gebogen armleuningen met in het front mooi snijwerk, voorstellend fruit in hoorn des overvloeds en in de andere poot een fakkel. Circa 1820. Bekleding nog in ...

Duitse eiken commode
Resultaat: 40 EUR

Duitse eiken commode met snijwerk en twee lades. Met Queen Ann poten. Midden 20e eeuw. Afmeting: 75 x 69 x 41 cm. In goede staat.

Voltaire, 1870
Resultaat: 80 EUR

Antieke notenhouten Duitse voltaire met snijwerk. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 110 x 65 x 55 cm. In goede staat.

Antieke Engelse kinderstoel
Resultaat: 60 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten opklapbare kinderstoel met klep. Afmeting: 80 x 46 x 47 cm. In goede staat.

Wortelnoten commode, ca. 1850
Resultaat: 60 EUR

Duitse laat Biedermeier wortelnoten commode met vijf lades en messing beslag. Circa 1850. Afmeting: 75 x 96 x 95 cm. In goede staat.

Oosterse teakhouten divan
Resultaat: 100 EUR

Oosterse teakhouten divan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 156 x 66 cm. In goede staat.

Antieke secretaire, 1870
Resultaat: 150 EUR

Antieke Louis Philippe secretaire in wortelnoten. Circa 1870. Met geeboniseerde getoste zuilen en wortel binnenleven. Met wit marmeren bovenblad. Afmeting: 158 x 51 x 105 cm. In goede staat.

Grote turfkist met beslagen koper
Resultaat: 150 EUR

Antieke met koper beslagen houten turfkist met figuren voorstellingen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 48 x 82 x 46 cm. In goede staat.

Zwitserse Zumsteg eethoek
Resultaat: 200 EUR

Moderne Zwitserse Zumsteg eethoek van kersenhout met aluminium. Design Onda, 80er-jaren. Afmeting: 74 x 100 cm ø en 84 x 49 x 47 cm. In goede staat.

Engelse hangoortafel, 1900
Resultaat: 55 EUR

Antieke lage Engelse eikenhouten hangoortafel met groen leer op blad. Circa 1900. Leuke tafel! Afmeting: 55 x 90 x 119 cm. In goede staat.

Rococo-stijl stoel, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse notenhouten Rococo-stijl stoel met florale snijwerk en goede stoffering. Afmeting: 89 x 45 x 40 cm. In goede staat.

Tafeltje met tegels
Startprijs 25 EUR

Hollandse eikenhouten tafel met vijftien (15) stuks 19e eeuwse mangaan tegels met bloemvazen. Twee kapot. Afmeting: 52 x 52 x 81 cm. In redelijk/goede staat.

Mahonie breistoel, 1870
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe breistoel met snijwerk en goede velours stoffering. Circa 1870. Afmeting: 100 x 56 x 56 cm. In goede staat.

Side table, 21e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Mahoniehouten side table met twee lades. 21e Eeuw. Afmeting: 75 x 130 x 35 cm. In goede staat.

2x Stoelen met hoge rugleuning
Resultaat: 100 EUR

Twee oude zwart gelakte stoelen met zeer hoge rugleuning. Stoelen hebben goede stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 44 x 60 cm. In goede staat.

Antieke eiken theetafel, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke eikenhouten theetafel in Barok-stijl met lade. Circa 1900. Afmeting: 75 x 77 x 52 cm. In goede staat.

2x Tafeltje met tegels
Resultaat: 40 EUR

Twee Hollandse eikenhouten bijzettafeltjes met 19e eeuwse mangaan tegels. Afmeting: 36 x 36 x 36 cm. In goede staat.

Antieke bestekkist, 1890
Resultaat: 225 EUR

Zeldzame antieke historisme eikenhouten bestekkist met messing beslag en met deksel. Klep en schuiflades op getorst onderstel. Circa 1890. Afmeting: 80 x 59 x 45 cm. In goede staat.

Kapspiegel, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten kapspiegel met lades. Afmeting: 63 x 50 x 23 cm. In goede staat.

Barok klaptafeltje, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Klein 19e eeuws Barok klaptafeltje. Met onder glas handwerk, onder zee decor met vissen op blad. Afmeting: 57 x 37 x 48 cm. In goede staat.

Wandtafel met lade
Resultaat: 40 EUR

Oude Barok-stijl mahoniehouten wandtafel met lade. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 67 x 60 x 30 cm. In goede staat.

Engels eiken tafeltje, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke Engelse eikenhouten tafel met etage. Ovaal-vormig. Circa 1900. Afmeting: 92 x 46 x 50 cm. In goede staat.

Rolluikkastje, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Vroeg 19e eeuws eikenhouten rolluikkastje met jalouziedeur + lade. Afmeting: 65 x 48 x 31 cm. In goede staat.

Staande kapstok, 1915
Resultaat: 80 EUR

Eikenhouten Jugendstil staande kapstok met vier Majolica tegels, spiegel en opbergvak. Circa 1915. Afmeting: 210 x 90 x 27 cm. In goede staat.

Antieke kinderstoel + schoenopstap
Resultaat: 80 EUR

Antieke kinderstoel met vlechtwerk en houten schoen-opstap. Circa 1900. Afmeting: 45 - 85 cm. In goede staat.

Etagere tafel Louis Philippe, 1860
Resultaat: 45 EUR

19e Eeuwse Louis Philippe etagere tafel. Geeboniseerd. Circa 1860. Afmeting: 75 x 52 x 36 cm. In goede staat.

Biedermeier kast, 1840
Resultaat: 180 EUR

Hollandse mahoniehouten Biedermeier meidenkast. Circa 1840. Onder met één lade, binnenwerk met diverse planken en twee lades. Afmeting: 120 x 48 x 183 cm. In redelijke staat.

Eiken Queen Anne theetafel
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten theetafel met één lade. Geheel staand op Queen Anne poten. Circa 1920. Afmeting: 51 x 60 x 40 cm. In goede staat.

Wortelnoten schrijfsecretaire
Resultaat: 300 EUR

Hollandse wortelnoten Willem III schrijfsecretaire met rol-cylinder en uitschuifbaar blad. Lades achter deuren bij opstand. Vogeloog ahorn fineer in lades binnenleven. Circa 1870. Afmeting: 208 x 100 ...

2x Oude wijntafels met inleg, 20e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee oude notenhouten wijntafels met florale + intarsia. Met gecontourneerd blad. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 59 cm ø. In goede staat.

2x Antieke engelse eiken bijzettafels, 1900
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke eikenhouten Engelse bijzettafels met gedraaide poten. Circa 1900. Afmeting: 73 x 50 cm ø. In goede staat.

Barok-stijl stoel
Resultaat: 100 EUR

Barok-stijl stoel met gecapucineerde rugleuning en armen. Stoel heeft divers snijwerk en is voorzien van cognac-kleurige lederen bekleding. Leer iets craquele. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 8...

Barok fauteuil
Resultaat: 40 EUR

Barok fauteuil met groene skai. Recentelijk nieuw gestoffeerd. Kroon met snijwerk. Stoel is van tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 108 x 72 x 55 cm. In goede staat.

Chinese bloementafel, 1900
Resultaat: 140 EUR

Chinees gestoken bloementafel met marmeren blad. Circa 1900. Geheel uitgesneden met vogels en florale decors. Afmeting: 69 x ø 44 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Resultaat: 60 EUR

Gezwarte Chinese hocker. Rijkelijk uitgesneden met bloem decor. Bovenblad beschilderd met een rode draak. Afmeting: 61 x 36 x 36 cm. In goede staat.

Engelse kaptafel , 1880
Resultaat: 120 EUR

Antieke Engelse Victoriaanse mahoniehouten kaptafel met zeven lades en origineel beslag. Circa 1880. Afmeting: 164 x 120 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Chesterfield bank, 2-zits
Resultaat: 275 EUR

Oude bruin lederen 2-zits Chesterfield bank. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 160 x 80 cm. In goede staat.

Antieke rokersstoel
Resultaat: 120 EUR

Antieke eikenhouten gestoken rokersstoel met tabaksrokende man en sigaren opbergvak. Afmeting: 85 x 50 x 55 cm. In goede staat.

Lederen armleunstoel
Resultaat: 325 EUR

Oude bruin lederen armleunstoel met patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 87 x 82 cm. In goede staat.

Hollandse Empire commode, 1830
Resultaat: 120 EUR

Eikenhouten Hollandse Empire 4-laden commode. Circa 1830. Afmeting: 96 x 99 x 44 cm. In goede staat.

Hollandse hoekkast, 1800
Resultaat: 275 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Seize hoekkast met jalouziedeur en drie lades. Circa 1800. Afmeting: 90 x 66 x 66 cm. In goede staat.

Eiken chiffoniere met schrijflade
Resultaat: 225 EUR

Eikenhouten 19e eeuwse Hollandse chiffoniere met in de middelste lade een schrijfgedeelte. Alles met origineel beslag. Afmeting: 158 x 100 x 48 cm. In goede staat.

Oude Chinese bijzettafel
Resultaat: 75 EUR

Oude Chinese bijzettafel met lade. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 68 x 44 cm. In goede staat.

Vitrinekast, 19e eeuw
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten geeboniseerde vitrinekast met zijkanten glas en uitneembare schappen. Louis Philippe. Afmeting: 166 x 100 x 37 cm. In goede staat.

Slaapkamermeubels
Resultaat: 300 EUR

Duitse 19e eeuwse Renaissance-stijl notenhouten (wortel) slaapkamer met robbelijsten. Bestaande uit: Twee bedden (85 x 200 cm), twee nachtkastjes (80 x 50 x 42 cm). Behoeft enige aandacht. In redelijk...

Mahonie kuifkast, 19e eeuw
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten uitneembare kuifkast. Louis Philippe. Circa 1870. Met schappen en lades achter de deuren. Zijkanten fineerschades. Afmeting: 240 x 145 x 45 cm. In redelijk/goede sta...

Hollandse porseleinkast, 1770
Startprijs 1.100 EUR

Grote Hollandse wortelnoten Barok porseleinkast met houtgestoken kroon, gebogen front en klauwpoten. Origineel beslag. Circa 1770. Ongerestaureerd. Afmeting: 246 x 220 x 50 cm. In goede staat.

Antieke eiken Louis Seize kast , 1780
Resultaat: 450 EUR

Antieke Duitse eikenhouten uitneembare Louis Seize kast met antiek slot, messing capitellen, lades en origineel beslag. Poten missen. Afmeting: 220 x 175 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Eiken Empire kabinet
Resultaat: 300 EUR

Antiek eikenhouten Louis Seize kabinet met halve Korinthische zuilen en bronzen beslag. Circa 1800. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 220 x 165 x 60 cm. In goede staat.

Eikenhouten Art Deco dressoir
Resultaat: 60 EUR

Eikenhouten Art Deco dressoir ca. 1920 94x136x48cm. In goede staat.

Eikenhouten kolom kussenkast
Startprijs 300 EUR

Grote eikenhouten kolom kussenkast ca. 1960 met palisander. geheel staand op bolpoten, in de kop met leeuwenkoppen boven de kolommen en uitgesneden gezichten. Onder met 2 lades. 200x89x200cm. In goede...

Eiken piano
Startprijs 25 EUR

Oude piano ca. 1930 van Fritz Kuhla Berlin, model P 1872. In goede originele staat met metalen klankkast is geen bovendemper 121x145x62cm.

Hangkastje met rolluik deurtjes
Resultaat: 30 EUR

Vroeg 19e eeuwse hangkast met jalouzie deuren en lades. Afmeting: 37 x 30 x 124 cm. In goede staat.

Eiken 2-deurs kastje, Gotische stijl
Resultaat: 35 EUR

Eikenhouten Gotische-stijl twee-deurs kastje met briefpanelen en ijzeren beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 81 x 120 x 46 cm. In goede staat.

Eiken ladenkast, 1850
Resultaat: 40 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten vier-laden commode. Circa 1850. Handvaten later. Afmeting: 95 x 93 x 41 cm. In redelijke/goede staat.

Mahoniekastje met familiewapen
Resultaat: 40 EUR

Hollandse mahoniehouten credens. Circa 1920. Twee-deurs, twee lades en familiewapen in opstand. Afmeting: 145 x 119 x 50 cm. In goede staat.

Vergulde spiegel, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke vergulde 19e eeuwse spiegel. Afmeting: 135 x 87 cm. In goede staat.

Moderne vitrinekast
Startprijs 50 EUR

Moderne witte vitrinekast met verlichting en drie glazen schappen. Vier kanten zijn voorzien van glas. 20e Eeuw. Afmeting: 185 x 79 x 38 cm. In goede staat.

Piedestal, Kunststof
Startprijs 60 EUR

Brons gekleurde kunststoffen piedestal. 20e Eeuw. Afmeting: H 104 cm. In goede staat.

Hollandse eiken klaptafel, 1880
Resultaat: 65 EUR

Hollandse eikenhouten Neo Renaissance klaptafel (wandtafel of eettafel). Circa 1880. Afmeting: 75 x 45 x 80 cm en 75 x 89 x 81 cm. In goede staat.

Empire tafel, 1830
Resultaat: 60 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire tafel met drie-spant poot. Circa 1830. Afmeting: 77 x 129 cm ø. In redelijke staat.

2x antieke Engelse stoel, 1880
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Engelse mahoniehouten stoelen. Circa 1880. Afmeting: 87 x 52 x 51 cm. In goede staat.

Franse bijzettafel (noten)
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten Rococo-stijl bijzettafel met gecontourneerd blad. Circa 1880. In goede staat.

Queen Anne-stijl vitrine
Startprijs 60 EUR

Mahoniehouten Queen Anne-stijl drie-deurs vitrinekast met schappen. Circa 1950. Afmeting: 140 x 145 x 40 cm. In goede staat.

Penantkastje, mahonie
Resultaat: 60 EUR

Hollandse antieke mahoniehouten penantkast. Circa 1870. Afmeting: 100 x 105 x 50 cm. In goede staat.

Commode, Louis Philippe
Resultaat: 60 EUR

Duitse antieke Louis Philippe commode. Circa 1870. Fineer blad iets beschadigd. Afmeting: 83 x 93 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Hollandse bonheur, 1850
Resultaat: 70 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten bonheur met vier deuren en lade. Twee-delig. Circa 1850. Lichte fineerschades. Afmeting: 178 x 100 x 48 cm. In redelijk/goede staat.

Til top tafel
Startprijs 75 EUR

18e - 19e Eeuwse Engelse eikenhouten til top tafel. Afmeting: 72 x 78 cm. In goede staat.

Hollands penantkastje, 1860
Resultaat: 75 EUR

19e Eeuws Hollands mahoniehouten penantkast. Circa 1860. Krimpnaden blad, lichte fineerschade. Afmeting: 90 x 102 x 55 cm. In redelijke staat.

Hollandse Horrix bonheur, mahonie
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Hollandse Horrix mahoniehouten bonheur, vitrine opzetkast met zijkanten van glas. Circa 1860. Afmeting: 176 x 104 x 46 cm. In goede staat.

Bijzettafel met inlegwerk
Resultaat: 80 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten zes-hoekige tafel met berkenfineer en florale intarsia op blad. Met drie-spant poot met intarsia. Afmeting: 75 x 67 x 75 cm. In goede staat.

Hollandse dekenkist , 18 eeuw
Resultaat: 85 EUR

18e Eeuwse Hollandse dekenkist met panelen. Deksel later. Afmeting: 70 x 120 x 55 cm. In goede staat.

Hollandse bonheur, mahonie
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Philippe bonheur. Dunne krimpnaden. Circa 1870. Afmeting: 203 x 106 x 45 cm. In goede staat.

Secretaire, ca. 1800
Resultaat: 90 EUR

Hollandse mahoniehouten cylinder secretaire met originele houten knoppen en uittrekblad. Circa 1800. Afmeting: 114 x 114 x 64 cm. In redelijk/goede staat.

Franse bijzettafel, messing/marmer
Startprijs 100 EUR

Franse notenhouten kleine bijzettafel met lade, marmeren blad en messing. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 40 cm ø. In goede staat.

Empire penantkast, 1830
Resultaat: 100 EUR

Empire mahoniehouten penantkast. Circa 1830. Oudere restauratie. Zijkant krimpnaden. Afmeting: 69 x 100 x 43 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Hollandse commode
Resultaat: 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse notenhouten Barok commode met vier laden en bronzen beslag. Krimpnaden + fineerschades blad. Afmeting: 80 x 50 x 90 cm. In redelijke staat.

Duitse vitrine opzetkast, Louis Philippe
Resultaat: 90 EUR

Duitse mahoniehouten vitrine opzetkast. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 187 x 57 x 100 cm. In goede staat.

Louis Philippe 1-deurs vitrinekast
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe één-deurs vitrinekast met twee lades. Circa 1870. Lichte fineerschade. Afmeting: 187 x 94 x 46 cm. In goede staat.

Hollandse secretaire, 1870
Resultaat: 110 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Philippe secretaire. Circa 1870. Afmeting: 156 x 110 x 50 cm. In goede staat.

2x Tafel met 2 stoelen
Startprijs 125 EUR

Twee antieke historisme kwabbentafels met klauwpoten, één notenhout en één eikenhout. Circa 1890. Plus twee notenhouten stoelen met klauwpoten. Afmeting: 70 x 70 cm ø en 72 x 98 cm ø. In goede staat.

Model kastje, 19e eeuw
Resultaat: 125 EUR

19e Eeuws mahoniehouten model vitrine kastje. Eikenhouten corpus. Afmeting: 46 x 32 x 15 cm. In goede staat.

Model commode, kersen
Startprijs 125 EUR

Antieke kersenhouten model commode. Eikenhouten corpus. Circa 1880. Afmeting: 21,5 x 26 x 13 cm. In goede staat.

Niervormig bureau, 1900
Resultaat: 170 EUR

Antiek niervormig notenhouten schrijfbureau met lederen schrijfblad. Kwaliteitsmeubel. Circa 1900. Afmeting: 77 x 110 x 55 cm. In goede staat.

Barok commode, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Hollandse 18e eeuwse dubbelgebogen iepenhouten Barok commode met messing beslag. Louis Quinze. Snijwerk op schuine hoeken en geschulpt blad. Afmeting: 79 x 96 x 60 cm. In goede staat.

Mahonie bidet commode
Startprijs 160 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten bidet commode, opklapbaar, met keramieken gemak. Circa 1900. Afmeting: 80 x 68 x 42 cm. In goede staat.

Hollandse vitrinekast
Resultaat: 160 EUR

19e Eeuwse Hollandse teakhouten vitrinekast met afneembare kuif en zijkanten van glas. Circa 1870. Afmeting: 200 x 110 x 48 cm. In goede staat.

Hollandse bonheur
Resultaat: 175 EUR

Hollandse notenhouten Willem III bonheur met gebogen front, glas en spiegel. Met prachtige afneembare houtgestoken kroon. Circa 1860. Kleine beschadigingen. Afmeting: 235 x 105 x 50 cm. In redelijk/go...

Antieke spiegel
Startprijs 180 EUR

Antiek vergulde Louis Philippe spiegel met ornamenten en kroon. Afmeting: 88 x 95 cm. In goede staat.

Kindertafel + stoel
Startprijs 25 EUR

Oude eikenhouten kindertafel en mahonie kinderstoel. 20e Eeuw. Afmeting: 32 - 65 cm. In goede staat.