Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lotje Chinese kop+schotels
Resultaat: 200 EUR

Vijf maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal. Bestaande uit: Twee maal Capucijne, drie maal Imari. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.

5x Chinese schoteltjes, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met zotjes en florale decors in coulissen en gecontourneerde omranding. Twee maal zotjes, haarlijn. Eén florale decors, haarlijn. Afmeting: ø 12 cm. In red...

Lot diverse tegeltjes (27x)
Resultaat: 60 EUR

Lot diverse Hollandse wandtegels in lijst. Aantal: 27 stuks. 18e - 19e Eeuw. Diverse voorstellingen. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Familie Rose schotel, 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Zeer groot 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose schotel met emaille tuin decor. Chip + haarscheur. Afmeting: ø 35 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese knobbelvaas
Resultaat: 1.500 EUR

Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met blauwe florale decors. Afmeting: 37 x 14,7 cm ø. In goede staat.

Lot 18e - 19e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 260 EUR

Lot 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. Figuren en florale decors. Bestaande uit: Vijf kopjes en twee schotels. Eén kopje minimale chips. Afmeting: 6 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

6x Antieke Franse Fayence borden
Resultaat: 700 EUR

Zes antieke Franse Fayence borden, polychrome met lelie, sterren en zwaard. 18e - 19e Eeuw. Lichte rand(glazuur)schades. Afmeting: ø 25 - ø 26 cm. In redelijk/goede staat.

2x Japanse Imari borden
Resultaat: 90 EUR

Twee maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen gecontourneerde sierschotels. Floraal + goud decor. Afmeting: 26,5 - 33,5 cm ø. In goede staat.

7x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 210 EUR

Zeven maal 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Drie cups Familie Rose met figuren in landschap decor, twee met haarlijn. Twee cups, jonglerende Chinesen decor, één haarlijn. Eén schotel, figur...

Chinese klapmuts kom
Resultaat: 500 EUR

Grote oude Chinees porseleinen klapmuts kom met rondom figuren decor en Kang Xi bodemmerk. Afmeting: 9 x 20,5 cm ø. In goede staat.

18e Eeuwse porseleinen Meissen kop+schotel
Resultaat: 210 EUR

18e Eeuwse porseleinen kop en schotel met Duits Meissen zwaardteken en Chinees decor. Afmeting: 5,5 x 13 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese bloempot
Resultaat: 110 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met bodemmerk. Zes tekens bodemmerk. Keizerlijk geel met Chinese kinderen decor. Afmeting: 18,5 x 22 cm ø. In goede staat.

Chinese Wanli schotel, 17e eeuw
Resultaat: 120 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli schotel. Kraakporselein. Met landschap decor. Twee haarlijnen. Afmeting: ø 29,4 cm. In redelijke staat.

Familie Rose vaas, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 440 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in coulissen decors, goud decor op blauwe glazuur. Afmeting: 23 x 11 cm ø. In goede staat.

Glazen Jugendstil-stijl vaas
Resultaat: 150 EUR

Glazen Jugendstil-stijl vaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

3 Delen Romeins glas
Resultaat: 325 EUR

Drie maal authentieke Romeinse glazen voorwerpen. Bestaande uit: Flacon met noppen, goed. Knijpflacon, goed. Schaaltje met geribbelde structuur, gerestaureerd. Afmeting: 5 - 11 cm. In redelijk/goede s...

2x Oude/antieke bronzen tempel leeuwen
Resultaat: 90 EUR

Twee oude/antieke Chinese bronzen tempel leeuwen met bodemmerk. Afmeting: 11,5 x 12 x 7 cm. In goede staat.

2x Antieke beelden, 1880
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke compositie metalen ridders, groen gepatineerd. Circa 1880. Afmeting: 41 - 40 cm. In goede staat.

4x Bronzen beeldjes
Resultaat: 100 EUR

Vier moderne bronzen figuren. Dames met hoed. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Haas
Resultaat: 100 EUR

Antiek bronzen haas met gietstempel. Toegeschreven aan Chenet (Pierre). Gepatineerd. Afmeting: 9,8 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur
Resultaat: 120 EUR

Bronzen sculptuur. Tweede helft 20e eeuw. Drie boeren pratend aan een reling. Afmeting: 20 x 23 x 8 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Tijger
Resultaat: 700 EUR

Grote bronzen Bengaalse tijger. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 118 x 52 cm. In goede staat.

Eiken theekastje, 1920
Resultaat: 120 EUR

Hollandse, Amsterdamse school-stijl, eiken theekastje met tropisch hout belijmd. Circa 1920. Afmeting: 95 x 67 x 40 cm. In goede staat.

Antieke bloemenbak, A´damse School
Resultaat: 55 EUR

Antieke eikenhouten met tropisch hout Amsterdamse School bloembak met zinken binnenbak. Circa 1925. Afmeting: 75 x 75 x 28 cm. In goede staat.

Jugendstil spiegel
Resultaat: 90 EUR

Grote houten vergulde Jugendstil-stijl spiegel met facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 148 x 88 cm. In goede staat.

Bijzettafel met jalouziedeur
Resultaat: 45 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten bijzettafel met lade en jalouziedeurtje. Afmeting: 70 x 44 x 32 cm. In goede staat.

Mahonie Biedermeier bank, 1820
Resultaat: 450 EUR

Mahoniehouten Duitse Biedermeier bank met gebogen armleuningen met in het front mooi snijwerk, voorstellend fruit in hoorn des overvloeds en in de andere poot een fakkel. Circa 1820. Bekleding nog in ...

Schwarzwalder klok, 1880
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse notenhouten Schwarzwald klok met latoenkoperen applicaties. Circa 1880. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Friese staartklok, wortelnoten
Resultaat: 40 EUR

Wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 108 cm. In goede staat.

Franse tafelklok
Resultaat: 50 EUR

Antieke Franse notenhouten tafelklok met blauw materiaal belijmd. Stil uurwerk. Afmeting: 28 x 32 x 14 cm. In goede staat.

Frans ossenoog, ca. 1870
Resultaat: 55 EUR

Antieke Franse ossenoog-wandklok met plated bewerkte omranding en rozetten. Oeil du Boeuf. Louis Philippe. Circa 1870. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 63 x 49 x 14 cm. In goede staat.

Franse comtoise
Resultaat: 60 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met bolle emaille wijzerplaat en wekkerfunctie. Mooie feuille, met spillegang uurwerk. Afmeting: 44 x 27 x 18 cm. In goede staat.

Franse bronzen pendule, 1880
Resultaat: 130 EUR

Antieke Franse bronzen pendule met emaille cartouches. Klok heeft achtdaags-uurwerk, veerslinger. Circa 1880. Afmeting: H 45 cm. En twee originele bronzen vijf-lichts kaarskandelaren. Afmeting: 50 cm....

Friese staartklok
Resultaat: 140 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met houten poppen, bruidskrans en wekker. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 210 EUR

Grote antieke eikenhouten Friese staartklok met dubbele kap, beschilderde panelen + wekker. In ossenbloedrood-kleur. Circa 1800. Afmeting: 165 cm. In goede staat.

Franse Louis Philippe pendule, 1870
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse Franse Louis Philippe pendule met schetsende vrouw. Compositie metaal met zwart marmer. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Art Deco buffetklok, 1960
Resultaat: 100 EUR

Oude Duitse Sonneberg notenhouten buffetklok. Circa 1960. Afmeting: 22 x 58 x 22 cm. In goede staat.

Friese stoelklok, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Friese stoelklok met maanstand, wekker en datumaanduiding. Afmeting: 72 cm. In goede staat.

Paardjesregulateur
Resultaat: 30 EUR

Oude notenhouten paardjes regulateur. 20e Eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

Zeldzame antieke Jahresuhr D.M.G.
Resultaat: 750 EUR

Zeldzame Duitse antieke notenhouten Jahresuhr D.M.G. No. 24603 A.M. Met snek en halve Korintische zuilen. Afmeting: 106 cm. In goede staat.

Friese staartklok, 1800
Resultaat: 80 EUR

Antieke eikenhouten Hollandse Friese staartklok. Circa 1800. Afmeting: 140 cm. In redelijk/goede staat.

Regulateur met geslepen glas, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur met originele paardjeskroon en facet geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

2x Antieke poppen, Duitsland
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke poppen Duitsland. Eén porseleinen Heubach Koppelsdorf 300/10, met echt haar + papier maché lichaam. Circa 1920. Goed. Eén Duits popje met papier maché hoofd en zeemleren lichaam. Circa 19...

Importa albums met eerste dag enveloppen
Resultaat: 30 EUR

Drie Importa albums met eerste dag enveloppes en poststukken. Diverse Europese landen. Plus vier albums bijzondere afstempelingen Nederland vanaf 1959.

Duitse SS-band WO II
Resultaat: 60 EUR

Duitse SS-band, WO II. Germanske Norge Bevo Wuppertal. Afmeting: 42 x 3,3 cm. In goede staat.

Antieke trommel revolver
Resultaat: 85 EUR

Antieke trommel revolver met graveringen. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

2x Oude Indonesische krissen
Resultaat: 90 EUR

Twee maal oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 27 - 47 cm. In goede staat.

Antiek vergulde messing sabel
Resultaat: 300 EUR

Antiek vergulde messing sabel met houten heft, lemet geblauwd, gegraveerd en verguld. Met originele lederen schede. Afmeting: 95 cm. In goede staat.

Antieke Engelse bakbarometer
Resultaat: 100 EUR

Antieke Engelse bakbarometer. Afmeting: 102 cm. In goede staat.

Schrijfsecretaire (reismodel)
Resultaat: 60 EUR

Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten reisschrijfkist met boulle koperinleg en zijwaartse lade. Afmeting: 13 x 36 x 26 cm. In zeer goede staat.

Antieke Chinese wierookbrander
Resultaat: 60 EUR

Antieke Chinese bronzen wierookbrander met paradijsvogel decor. Bodemmerk. Afmeting: 14,5 x 15 cm ø. In goede staat.

Lot antiek koper/messing werk
Resultaat: 50 EUR

Divers antiek koperwerk. Twee kandelaren, 18e eeuw. Eikenhouten emmer met messing, strijkijzer, tabaksdoos etc.. Afmeting: 15 - 34 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen sta-lamp
Resultaat: 80 EUR

Grote bronzen sta-lamp met beschilderde glazen kap. Circa 1940 - 1960. Afmeting: H 158 cm. In goede staat.

3x oud snijwerk
Resultaat: 25 EUR

Drie maal oud snijwerk. Onder andere: Afrikaanse buste, 20e eeuw. Antiek krishandvat en een Balinese danser, polychromie. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.

2x Japanse snuffbottles
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Japanse bewerkte snuffbottles, één keer roodlak. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 - 7,5 cm. In goede staat.

Wortelnoten theestoof, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

18e Eeuwse Hollandse wortelnoten theestoof met koperen binnenbak en lade. Afmeting: 50 x 31 x 32 cm. In goede staat.

2x Oude bronzen versieringen
Resultaat: 65 EUR

Twee oude bronzen Venetiaanse gondeliers versieringen in paardenvorm. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Keramieken vaas met montuur, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse keramieken vaas met verguld bronzen montuur. Florale decors en cherubijnkoppen. Barst bij bevestiging keramiek. Afmeting: 34 x 30 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.

Art Deco lamp, 1930
Resultaat: 85 EUR

Grote koperen met messing staande Art Deco lamp. Met gemarmerde glazen bol en kap. Circa 1930. Afmeting: 165 x 38 cm. In goede staat.

18e Eeuwse merklap
Resultaat: 70 EUR

18e Eeuwse gestikte merklap. Monogram CSM. Anno 1756. Afmeting: 28 x 33 cm. In goede staat.

2x Staande lampen, Barok-stijl
Resultaat: 100 EUR

Twee grote messing tafellampen in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 40 cm ø. In goede staat.

2x Tuin ornamenten
Resultaat: 75 EUR

Twee grote betonnen tuin-ornamenten met fruit. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 35 cm ø. In goede staat.

Antiek inkstel, 1900
Resultaat: 30 EUR

Antiek inktstel met leeuw. Compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: 15 x 29 x 17 cm. In goede staat.

Antiek houten galjoen, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antiek houten galjoen met kanonnen en lederen zeilen. Circa 1900. Afmeting: 58 x 60 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

3x Gietijzeren vazen (klein)
Resultaat: 60 EUR

Drie kleinere gietijzeren tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: circa 40 x 18 cm ø. In goede staat.

Oude kristallen hanglamp
Resultaat: 35 EUR

Oude kristallen hanglamp. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 25 cm ø. In goede staat.

Tinnen kastanjevaas, 1800
Resultaat: 40 EUR

Tinnen Louis Seize kastanjevaas met leeuwenkoppen. Handbeschilderd, vee decors. Circa 1800. Afmeting: H 32 cm. In redelijk/goede staat.

Stolp met kruis
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuws verguld houten kruis met porseleinen corpus christi. Onder glazen stolp. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuws ijzerwerk
Resultaat: 250 EUR

Twee maal 19e eeuws ijzerwerk. Bestaande uit: Venster met draak. Muuranker met jaartal. Afmeting: 97 x 37 cm en 76 x 23 x 65 cm. In goede staat.

Lot plated, 20e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Groot lot divers plated. 20e Eeuw. Onder andere: vazen, schalen, dekseldozen, kandelaren, bestek etc... Afmeting: circa 8 - 55 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antieke lakstempels
Resultaat: 115 EUR

Drie antieke lakstempels. Eén maal 19e eeuw, Romein. Twee maal verguld, voor hangers. Afmeting: 5 - 7 cm. In goede staat.

Messing bureaulamp, 21 eeuw
Resultaat: 85 EUR

Messing met groen-glazen bureaulamp. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 20 x 23 cm. In goede staat.

2x EL, maatneem stok
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke houten maatneemstokken. Mahonie. Afmeting: 61 - 112 cm. In goede staat.

Metalen mini harnas, 21e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Metalen mini harnas met hellebaard. 21e Eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

Tibetaans sieradenkistje, 20e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Oud Tibetaans met leder bekleed sieradenkistje. Met goud decor, vier lades en deksel. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 24 x 35 cm. In goede staat.

Chinees verguld altaarstuk
Resultaat: 60 EUR

Chinees houtgestoken verguld altaarstuk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 39 x 4 cm. In goede staat.

Trompet in koffer
Resultaat: 45 EUR

Oude vergulde trompet in koffer. Nr. 0895462. Afmeting: 54 x 23 x 14 cm. In goede staat.

Jugendstil schaal + dienblad
Resultaat: 10 EUR

Jugendstil schaal + keramieken dienblad. 20e Eeuw. Eén houder stang los. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Tangka's
Resultaat: 250 EUR

Twee antieke Tibetaanse Tangka's. Handgewerkt op zijde. Eén met scheur buiten schilderwerk. Afmeting: 114 x 76 cm + 130 x 63 cm. In redelijk/goede staat.

4x Tinnen klepkannen
Resultaat: 60 EUR

Vier maal antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Schenkkan, schroefdekselhouder, klepkan, bierpul met bodemtekst/stempels. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.

2x Tinnen snavelkannen
Resultaat: 70 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Duitse tinnen snavelkannen. Merktekens. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.

3x Antiek tin
Resultaat: 75 EUR

Drie maal antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Model Rembrandt kan, Jan Steen kan en maatbeker. Merktekens. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.

6x Oude schoolplaten
Resultaat: 105 EUR

Zes oude Hollandse kleurrijke schoolplaten. Lithografieën op papier. Afmeting: 105 x 70 cm. In redelijk/goede staat.

Majolica hang petroleumlamp, 1910
Resultaat: 60 EUR

Antieke Majolica hang petroleumlamp. Circa 1910. Geëlektrificeerd. Afmeting: circa 65 x 40 cm ø. In goede staat.

Petroleum hanglamp, 1915
Resultaat: 35 EUR

Antieke Jugendstil Majolica petroleumlamp met florale decor. Circa 1915. Afmeting: 56 x 35 cm ø. In goede staat.

2x Bronzen kaarskandelaren
Resultaat: 55 EUR

Twee grote bronzen kaarskandelaren in Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.

2x Gietijzeren tuinvazen
Resultaat: 320 EUR

Twee grote gietijzeren tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x 50 cm ø. In goede staat.

Ongesigneerd, Bloemstilleven
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Bloemstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

J. v.d. Zwaart, Stilleven met fruit
Resultaat: 60 EUR

J. van de Zwaart. Stilleven met fruit etc. Circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 33 cm. In goede staat.

D.J. Mooy, Stilleven met glas en fruit
Resultaat: 35 EUR

D.J. Mooy. Circa 1900. Stilleven met glas en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

C. Balwé, Boerenschuur met bloesembomen
Resultaat: 100 EUR

C. Balwé. Circa 1920. Boerenschuur met bloesembomen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 45 cm. In goede staat.

M. Catelein, Zeilboten aan kade
Resultaat: 45 EUR

M. Catelein (Marcel) ?. 1907 - 1972. Zeilboten bij kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met citroen, tin ....
Resultaat: 110 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen, tin, bessen en walnoot. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Peter de Rijcke, Bevroren tranen
Resultaat: 50 EUR

Peter de Rijcke. Zeist 1945. Titel: Bevroren tranen. Acryl op linnen. Afmeting: 105 x 70 cm. In goede staat.

Wetering de Rooy, Boerderij
Resultaat: 70 EUR

Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 45 cm. In goede staat.

H. Endlich (Jan Knikker), Bloemstilleven
Resultaat: 100 EUR

H. Endlich (Jan Knikker). 1889 - 1957. Bloemstilleven met celadon gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.