Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

J. Bardot, Parijs stadsgezicht
Resultaat: 45 EUR

J. Bardot. 20e Eeuw. Parijs stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

Cor Noltee, Riviergezicht de Seine te Parijs
Resultaat: 550 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Riviergezicht de Seine te Parijs met figuur op boot. Aquarel op papier. Afmeting: 36 x 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven met fruit, kreeft etc.
Resultaat: 300 EUR

Ongesigneerd. Circa 1800. Stilleven met fruit, porselein, tin, glas en kreeft. Professioneel gereinigd en gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 76 cm. In goede staat.

Lot Zeeuwse knoppen
Resultaat: 60 EUR

Lot zilveren sieraden met zeeuwse knoppen, 925/000, een ring, twee broches met een ronde knop en een collier met een ovale knop. ø 27-35mm, 27x36mm. lengte collie 65 cm. totaal ca 51,5 gram. In goede ...

Gouden oorschroeven met granaat
Resultaat: 90 EUR

Geelgouden oorschroeven, 585/000, met ovaal geschulpte zetkast met graveerwerk en een gefacetteerde ovale granaat. 13x11mm. ca 2,6 gram. In goede staat

Lot 4 delen zilver & plated
Resultaat: 30 EUR

Lot met vier delen, met een zilveren strooilepel en een collier met breidoppen. En een plated suikerstang en suikerlepel.

Gouden jadehanger met diamant
Resultaat: 325 EUR

Fraaie geelgouden hanger, 585/000, met jadefiguur en diamant. Handgemaakte hanger met een Guan Ying figuur gesneden uit jade, geplaatst in een gekrulde rand versierd met 7 briljant geslepen diamanten,...

11 Zilveren lepels
Resultaat: 50 EUR

Elf zilveren lepels, 833/000, met een bewerkte steel bekroond met een pijprokend figuur. Totaal ca 205 gram. 13,5cm. In goede staat

Lapis lazuli collier met goud
Resultaat: 225 EUR

Collier van gefacetteerde lapis lazuli kralen met gefacetteerde goud overlay tussenstukjes. Voorzien van geelgouden geribde bolsluiting, 585/000, bevestigd aan onedele eindstukken. ø 6,5mm. lengte 45 ...

2 Zilveren gespen
Resultaat: 60 EUR

Twee zilveren gespen, 800/000, één ovale gesp en een gecontourneerde gesp beiden gemaakt uit filigrain versierd met knoppen. 9,5x5,5cm en 11x6,5cm. ca 68,9 gram. In goede staat

Zilveren armband met blaadjes
Resultaat: 45 EUR

Zilveren armband, 800/000, gemaakt uit schakels in de vorm van blaadjes. Met bakslot. Zweeds, MT.: Arvo Saarela Arvo, Enköping. jl.:F9:1956. ca 14,3 gram. breedte 12 mm. lengte 17,5cm. In goede staat.

Zilveren eierlepel, 1877
Resultaat: 100 EUR

Zilveren eilepel, 833/000, met gecontourneerde steel met opgelegde rand. MT.: Van Kempen, Voorschoten, jl.:s:1877. 20 cm. ca 65 gram. In goede staat

2 Sets met zilveren lepel en vork
Resultaat: 60 EUR

Twee sets met een zilveren lepel en vork, 833/000. Eén couvert met een puntvormige steel voorzien van gravure aan de achterzijde MT.: Van Kempen, Voorschoten jl.:A:1910, en een couvert met ronde steel...

Zilveren roomstel op tablet
Resultaat: 62 EUR

Zilveren roomstel, 835/000, met melkkan, suikerbak en dienblad. Duits MT.: E.L.Vietor, Darmstadt. Het geheel is versierd met een rand met deels een blokjesdecor. ca 275 gram. 20x13x6cm. In goede staat

Gouden Dames horloge
Resultaat: 60 EUR

Geelgouden horloge, 585/000, Certina May Fair Automatic. , damesmodel met ovale kast en nylon band. ø 27 mm. Kroon ontbreekt.

Gouden dames horloge
Resultaat: 50 EUR

Geelgouden horloge, 585/000, Certina, damesmodel met nylon band. ø 20 mm.

Botermes met jachtdecor
Resultaat: 40 EUR

Bijzonder plated botermesje met een benenheft versierd met een afbeelding van een rendier. MT.: Philip Ashberry, Sheffield. 18,5cm. In goede staat

3 Antieke zilveren lepels
Resultaat: 75 EUR

Drie antieke zilveren lepels, een lepel met een getrembleerde rand met een cartouche, voorzien van een herkeuringsteken voor antiek, 833/000, 22,5cm, een lepel met een lofje en rond model steel met ka...

3x Odeurflaconnen met Boheems glas
Resultaat: 100 EUR

Drie antieke Boheems kristallen odeurflacons. Twee maal plated en één maal sterling zilver. Minimale chips. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.

Zilveren horlogeketting
Resultaat: 25 EUR

Zilveren horlogeketting, 800/000, massieve bolle gourmetschakel met veeroog en karabijn. lengte 25 cm. ca 34 gram. In goede staat.

Witgouden ring met diamant
Resultaat: 250 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamant. Solitairring met 6 poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,37 ct VS/H. ø 54 ca 1,5 gram. In zeer goede staat

Zilveren tabaksdoos
Resultaat: 45 EUR

Zilveren doos, 925/000, rechthoekig model met guilloche bewerking aan de bovenzijde, voorzien van een scharnier en houten interieur. 10x12x3cm. In goede staat

Gouden hanger met Franse lelie
Resultaat: 325 EUR

Gouden ronde hanger, 585/000, versierd met een Franse lelie gemaakt uit diamanten met een oud slijpsel. ø 20 mm. ca 3,6 gram. In goede staat

Zilveren collier en hanger loep
Resultaat: 40 EUR

Zilveren collier, 835/000, en hanger, 925/000, lang jasseroncollier, breedte 3 mm, lengte 80 cm, met daaraan een hanger in de vorm van een loupe versierd met bloembewerking. 8x2,5cm. totaal ca 26,3 gr...

Lapis Lazulli oorbellen
Resultaat: 50 EUR

Zilveren oorhangers, 925/000, met peervormige hangers. Ronde knop bezet met een lapis lazuli voorzien van een peervormige hanger van lapis lazuli met zilveren huls en rand. lengte 49 mm. Nieuw

Zilveren oorhangers met malachiet
Resultaat: 30 EUR

Zilveren oorhangers, 925/000, met malachiet. Brisures met peervormige hanger met halve cirkels uit malachiet en een goldplated bewerking. Lengte 45 mm. In goede staat

Gouden ring met opaal
Resultaat: 90 EUR

Gouden ring, 585/000, met opaal en robijn. Fijn ring met ovaal cabouchon geslepen witte opaal, doublet 9x7mm, en 2 rond gefacetteerde robijntje. ø57 ca 1,9 gram. In goede staat

5 Zakhorloges
Resultaat: 60 EUR

Lot met vijf zakhorloges, waarvan 1 stalen en 4 zilveren modellen, 800/000, voorzien van een stempel. Eén horloge mist de kroon. 37-50mm.

Pijp met zilveren dop, narrenkap
Resultaat: 75 EUR

Pijp met zilveren dop, 835/000, met narrenkap. MT.:G.Hooghwinkel, Schoonhoven, 1848-1864. 14 cm. In goede staat

Gouden hanger en broche met bloedkoraal, 1850
Resultaat: 300 EUR

Antieke geelgouden hanger en broche, 585/000, met bloedkoraal, streeksieraden. Hanger gemaakt van een miutsenbel met peervormige hanger met baard en bloedkoraal, 6cm, en een ovale broche met baard en ...

3 Gouden ringen
Resultaat: 125 EUR

Drie gouden trouwringen, 585/000 en 750/000, gladde wat bolle modellen. totaal ca 7,8 gram. Aan de binnenzijde voorzien van gravures.

Gouden collier
Resultaat: 150 EUR

Fijn gouden collier, 750/000, gemaakt uit ronde schakeltjes met filigrain bewerking. Voorzien van veeroog. Breedte 4 mm. lengte 44 cm. Ca. 5.5 gr.In goede staat

Zilveren kandelaar
Startprijs 300 EUR

Grote zilveren kandelaar, Oostenrijk, 800/000, Een fraai gecontourneerde kandelaar met o.a. golvende graveerbewerking met op de voet een schild voor een monogramgravure. Rond 1900. Hoogte 33x15 cm ca....

Gouden armband
Resultaat: 500 EUR

Gouden armband, 585/000, in rood-, wit- en geelgoud. Gemaakt uit armband met geelgouden oogjes met daarover heen, verdeeld over de armband bredere wit- en roodgouden ogen. Voorzien van groot veeroog. ...

Gouden horloge IWC
Resultaat: 1.250 EUR

Geelgouden horloge, 585/000, met goudkleurige wijzerplaat met cijfers en een decentrale secondewijzer. mechanisch. ø 34 mm. Voorzien van geelgouden gevlochten band, 750/000, met bakslot en veiligheid....

Chinees/Kantonese vaaslamp
Resultaat: 15 EUR

Antieke Chinese/Kantonese vaaslamp met messing voet. Stukje gelijmd. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 70 cm. In redelijk/goede staat.

3x Japanse Satsuma vazen
Resultaat: 20 EUR

Drie grote oude/antieke Japanse Satsuma vazen met florale en figuren decors. Bij één vaas oor gelijmd. Afmeting: H 35 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinees porseleinen kommen
Resultaat: 20 EUR

Drie oude Chinees porseleinen kommen, waarvan twee met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: ø 11 - 12 cm. In goede staat.

3x Westerwald potten
Resultaat: 20 EUR

Drie antieke Westerwald steengoed dekselpotten met diverse decors. Afmeting: 20 - 29 cm. In goede staat.

Oud/antiek Delfts/Makkums aardewerk
Resultaat: 20 EUR

Groot lot oud/antiek Delfts/Makkums aardewerk. (1x Ram). Drie borden, twee tablets, hengselschaal, vaas, flacon, dekselpot. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 12 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Oude/antieke Chinese vaas
Resultaat: 25 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met teksten. Vaas en houder bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Bovenrand gekramt. Afmeting: 22 x 12,5 cm ø. In redelijke staat.

2x Grote Chinees/Japanse schotels
Resultaat: 25 EUR

Twee grote antieke Chinese/Japanse sierschotels. Eén maal China, floraal, beschadigd. Eén maal Japan, floraal + vogel, goed. Afmeting: ø 39 - 40 cm. In matig/goede staat.

Oud Duits servies, Streublümchen
Resultaat: 60 EUR

Oud Duits porseleinen servies. Decor Streublümchen. 20e Eeuw. Bestaande uit: 8x eierdoppen, 6x grote borden, 5x soepborden, 17x ontbijtborden, 1x schaal, 10x kop+schotels, 1x schaaltje, 1x dekselpot, ...

Lot antieke Imari borden
Resultaat: 50 EUR

Zeven antieke Japanse Imari porseleinen borden. Divers. Floraal/goud. Afmeting: ø 20 - 21 cm. In goede staat.

2x Antieke Porceleyne Fles dekselpotten
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke Porceleyne Fles dekselpotten. Circa 1920. Eén keer groot, bovenrand gelijmd. Eén keer klein, gaaf. Afmeting: 14 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Drie delen 19e eeuws Chinees porselein. Twee Familie Rose bordjes, één beschadigd. Eén Familie Rose kop + schotel, goed. Afmeting: 11 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

2x Imari schalen, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Twee aparte 19e eeuwse Imari porseleinen borden met geschulpte omranding en bloem decors. Eén haarlijn en één chip. Afmeting: ø 31 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Japans porselein 14x
Resultaat: 90 EUR

Veertien maal Japans porselein. 19e Eeuw. Onder andere: Kutani + Imari. Bestaande uit: 11x miniatuur, 2x pijpvaas, 1x knobbelvaas. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.

3x Bierpullen met muziek
Resultaat: 25 EUR

Drie oude Duitse steengoed bierpullen met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.

3x Hollands aardewerk
Resultaat: 30 EUR

Drie maal Hollands aardewerk. Twee maal Porceleyne Fles en wandtegels; Drente, Wilhelmina 1898 - 1948, Makkums wandhouder. Porselein. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Foo-hond
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuws Chinees geglazuurde terracotta Foo-hond. Mooie kwaliteit ! Afmeting: 14 x 13 x 9 cm. In goede staat.

6x Antieke Japanse sierborden
Resultaat: 60 EUR

Zes antieke, diverse, Japanse porseleinen sierborden. Afmeting: ø 22 - ø 25 cm. In goede staat.

Chinese vaas met tekens
Resultaat: 30 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met Familie Rose florale decor en tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose schotel
Resultaat: 350 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose schotel met figuren decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 28,7 cm ø. In goede staat.

Chinees drakenbord
Resultaat: 275 EUR

Oud Chinees porseleinen drakenbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 21,3 cm. In goede staat.

Oude groene Chinese vaas
Startprijs 20 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met groene craquele glazuur. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese vazen
Startprijs 80 EUR

Twee oude Chinees porseleinen vazen. Eén maal Sang de Boeuf vaas. Eén maal blauw-groen iriserend glazuur met bodemmerk. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.

Oosterse keramieken olifant
Resultaat: 50 EUR

Grote oude Oosterse keramieken zwart geglazuurde olifant met berijders. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 33 x 16 cm. In goede staat.

2x Chinees bordje, 18e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met geisha, floraal en vlinder decor. Eén schotel chip. Eén schotel bodemrand beschadigd. Afmeting: ø 13,5 cm. In redelijke staat.

2x Chinese koraal beeldjes
Resultaat: 200 EUR

Twee oude Chinese rode koraal figuren op houtgestoken sokkels. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

Blauw/witte vogelvaas
Startprijs 250 EUR

Grote oude blauw/witte Chinees porseleinen vaas met paradijsvogels en florarle decors. Afmeting: H 44 x 22 cm ø. In goede staat.

4x Chinese kop + schotels
Resultaat: 175 EUR

Vier stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met bloembakken decors en goud decor. Drie kopjes goed, één haarscheur. Twee schotels goed, twee haarscheur. Afmeting: 6 - 13 cm. In red...

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 130 EUR

Lot van zeven delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Chinees porselein met Chinese vrouwen decors en florale decors in coulissen. Gemerkt F. Eén kopje goed, één kopje haarscheur. Twee schotels goed....

2x Chinese beeldjes, Blanc de Chine
Resultaat: 90 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen Blanc de Chine figuren. Minimale chips geisha. Vinger beschadigd oude man. Gemerkt. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese Familie Rose vazen, 18e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose pijpvazen met gouden en roze draken inzetten, floraal, goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: 17 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese paper weight
Resultaat: 100 EUR

Grote oude/antieke Chinese natuurstenen paper weight met lakstempel en signatuur. Afmeting: 9 x 7 cm ø. In goede staat.

Chinees blauw-wit draken bord
Resultaat: 300 EUR

Oud Chinees porseleinen blauw-wit drakenbord met bodemmerk. Afmeting: 3,5 x 16,2 cm ø. In goede staat.

Chinese Gendi schenkkan
Resultaat: 250 EUR

Oude Chinees porseleinen Gendi schenkkan met coulissen decors, floraal en vogel. Wanli-stijl. Afmeting: 20 x 19 x 13,5 cm ø. In goede staat.

2x Japanse Satsuma vazen , 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Satsuma keramieken siervazen met koppen, draken en goud decor. Beide vazen mooie kwaliteit. Randbeschadiging. Afmeting: 23 x 11 cm ø. In redelijke staat.

2x Oud Chinees porselein
Startprijs 140 EUR

Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Eén maal dekselpot met draken decor. Eén maal dekselvaas, bodemmerk. Afmeting: 12 - 18 cm. In goede staat.

Grote beeldengroep, Kings Napels
Resultaat: 45 EUR

Oude Italiaanse Kings Napels porseleinen figuur. Voorstellende een schoenmaker aan het werk en poes. Afmeting: 25 x 33 x 18 cm. In goede staat.

3x Imari schalen, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Drie grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schalen met diverse florale decors. Eén schaal haarlijn. Afmeting: ø 24 - ø 25 cm. In redelijk/goede staat.

2x Japanse Imari vazen
Resultaat: 70 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met florale, paradijsvogel en goud decors. Afmeting: 24,5 - 32 cm. In goede staat.

6x 19e eeuwse tegels
Resultaat: 40 EUR

Zes 19e eeuwse Hollandse wandtegels met religieuze voorstelling. Eén kapot, één beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Grote oude wierookpot
Resultaat: 130 EUR

Oude grote Chinees porseleinen wierookpot op drie poten met rondom figuren en tekens decors. Afmeting: 14,5 x 21,5 cm ø. In goede staat.

2x Oude/antieke Chinese kommen
Startprijs 100 EUR

Twee oude/antieke Chinese celadon kommen met craquele glazuur. Afmeting: ø 16 - ø 17 cm. In redelijk/goede staat.

Jugendstil lampenvoet, 1910
Resultaat: 150 EUR

Antieke Jugendstil keramieken lampenvoet. Met etiket Georg Jensen New York + driehoek stempel. Circa 1910. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.

Grote Samson kom, 19e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met Franse Samson decor. Afmeting: 9 x 21 cm ø. In goede staat.

Lot oud/antiek serviesgoed
Resultaat: 25 EUR

Groot lot divers oud/antiek serviesgoed. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: borden, Empire vazen, kopjes, schalen etc... Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 30 x 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek terracotta figuur, Japanner
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse Japanse terracotta Japanner met originele polychromie. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Grote jade plaquette (ø 30 cm )
Resultaat: 150 EUR

Grote oude/antieke Chinese jade plaquette met draken decor. Twee-zijdig. Mooie kwaliteit. Afmeting: circa 1 x 30 cm ø. In goede staat.

2x Antieke Chinese vazen
Resultaat: 145 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen met Familie Rose figuren decor. Eén bodemmerk en één maal tekst. Eén vaas haarlijn en randschade. Afmeting: H 20 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese gemberpot, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met rondom figuren in optocht en vleermuizen decor. Minimale chips deksel. Afmeting: 23 x 20 cm ø. In goede staat.

Lot divers China
Resultaat: 850 EUR

Lot divers China, jade etc. Bestaande uit: Armband, amuletten, figuren, gesp, snuffbottles etc. Afmeting: 12 - 3 cm. In goede staat.

2x Chinese kom
Resultaat: 180 EUR

Twee oude Chinese bruin geglazuurde porseleinen kommen. Afmeting: 6,7 x 12,3 cm ø en 7 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese celadon tijger
Resultaat: 75 EUR

Oude Chinese celadon tijger. 20e Eeuw. Afmeting: 14,5 x 23 x 8 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese vazen
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Chinees porseleinen knobbelvazen met vier tekens. Bodemmerk. Paradijsvogel decors. Beide bovenrand beschadigd. Afmeting: 20 x 9,3 cm ø. In redelijke staat.

Oude Chinese cloisonné kom
Startprijs 100 EUR

Oude Chinese cloisonné beschilderde kom met draken decor en bodemmerk. Afmeting: 6 x 14,5 cm ø. In goede staat.

2x Oude Chinese draken vazen
Resultaat: 220 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Noir draken vazen met Kang Xi bodemmerk. Afmeting: 41 x 19 cm ø. In goede staat.

2x Antieke Jugendstil vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Jugendstil vazen met florale decors. Eén vaas oor beschadigd. Afmeting: 30 x 16 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese pot
Resultaat: 170 EUR

Grote oude Chinees porseleinen pot met rondom schrift en bodemmerk. Craquele glazuur. Afmeting: 22,3 x 9,6 cm ø. In goede staat.

10x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 135 EUR

Tien maal antiek Chinees porselein. Onder andere: Imari + Familie Rose. Bestaande uit: Vijf kommen, 18e eeuw, Imari, drie heel, twee beschadigd. Twee schaaltjes, blauw-wit, bodemmerk, goed. Twee maal ...

2x Chinese potjes
Resultaat: 220 EUR

Twee oude Chinees porseleinen vazen. Bestaande uit: Eén maal draken decor met goud en bodemmerk, fijne beschildering. Eén maal met gemarmerde glazuur. Afmeting: 11,6 cm ø x 11 cm + 9,5 x 10,5 cm ø. In...

2x Chinese waterpotjes
Startprijs 180 EUR

Twee oude Chinees porseleinen waterbakjes met craquele glazuur. Eén gemerkt en met tekst op bodem. Afmeting: 4,5 x 15 cm ø en 4,5 x 13,8 cm ø. In goede staat.

Chinees Wanli bord
Resultaat: 50 EUR

17e Eeuws Chinees porseleinen Wanli bord met coulissen decors en vogel. Afmeting: ø 20,8 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen
Startprijs 200 EUR

Twee oude geglazuurde Chinees porseleinen vazen. Bestaande uit: Blauw/groen glazuur vaas en een grijs/groen craquele glazuur vaas. Afmeting; 17,5 - 21,5 cm. In goede staat.