J. Bardot. 20e Eeuw. Parijs stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Riviergezicht de Seine te Parijs met figuur op boot. Aquarel op papier. Afmeting: 36 x 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1800. Stilleven met fruit, porselein, tin, glas en kreeft. Professioneel gereinigd en gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 76 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met zeeuwse knoppen, 925/000, een ring, twee broches met een ronde knop en een collier met een ovale knop. ø 27-35mm, 27x36mm. lengte collie 65 cm. totaal ca 51,5 gram. In goede ...
Geelgouden oorschroeven, 585/000, met ovaal geschulpte zetkast met graveerwerk en een gefacetteerde ovale granaat. 13x11mm. ca 2,6 gram. In goede staat
Lot met vier delen, met een zilveren strooilepel en een collier met breidoppen. En een plated suikerstang en suikerlepel.
Fraaie geelgouden hanger, 585/000, met jadefiguur en diamant. Handgemaakte hanger met een Guan Ying figuur gesneden uit jade, geplaatst in een gekrulde rand versierd met 7 briljant geslepen diamanten,...
Elf zilveren lepels, 833/000, met een bewerkte steel bekroond met een pijprokend figuur. Totaal ca 205 gram. 13,5cm. In goede staat
Collier van gefacetteerde lapis lazuli kralen met gefacetteerde goud overlay tussenstukjes. Voorzien van geelgouden geribde bolsluiting, 585/000, bevestigd aan onedele eindstukken. ø 6,5mm. lengte 45 ...
Twee zilveren gespen, 800/000, één ovale gesp en een gecontourneerde gesp beiden gemaakt uit filigrain versierd met knoppen. 9,5x5,5cm en 11x6,5cm. ca 68,9 gram. In goede staat
Zilveren armband, 800/000, gemaakt uit schakels in de vorm van blaadjes. Met bakslot. Zweeds, MT.: Arvo Saarela Arvo, Enköping. jl.:F9:1956. ca 14,3 gram. breedte 12 mm. lengte 17,5cm. In goede staat.
Zilveren eilepel, 833/000, met gecontourneerde steel met opgelegde rand. MT.: Van Kempen, Voorschoten, jl.:s:1877. 20 cm. ca 65 gram. In goede staat
Twee sets met een zilveren lepel en vork, 833/000. Eén couvert met een puntvormige steel voorzien van gravure aan de achterzijde MT.: Van Kempen, Voorschoten jl.:A:1910, en een couvert met ronde steel...
Zilveren roomstel, 835/000, met melkkan, suikerbak en dienblad. Duits MT.: E.L.Vietor, Darmstadt. Het geheel is versierd met een rand met deels een blokjesdecor. ca 275 gram. 20x13x6cm. In goede staat
Geelgouden horloge, 585/000, Certina May Fair Automatic. , damesmodel met ovale kast en nylon band. ø 27 mm. Kroon ontbreekt.
Geelgouden horloge, 585/000, Certina, damesmodel met nylon band. ø 20 mm.
Bijzonder plated botermesje met een benenheft versierd met een afbeelding van een rendier. MT.: Philip Ashberry, Sheffield. 18,5cm. In goede staat
Drie antieke zilveren lepels, een lepel met een getrembleerde rand met een cartouche, voorzien van een herkeuringsteken voor antiek, 833/000, 22,5cm, een lepel met een lofje en rond model steel met ka...
Drie antieke Boheems kristallen odeurflacons. Twee maal plated en één maal sterling zilver. Minimale chips. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
Zilveren horlogeketting, 800/000, massieve bolle gourmetschakel met veeroog en karabijn. lengte 25 cm. ca 34 gram. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Solitairring met 6 poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,37 ct VS/H. ø 54 ca 1,5 gram. In zeer goede staat
Zilveren doos, 925/000, rechthoekig model met guilloche bewerking aan de bovenzijde, voorzien van een scharnier en houten interieur. 10x12x3cm. In goede staat
Gouden ronde hanger, 585/000, versierd met een Franse lelie gemaakt uit diamanten met een oud slijpsel. ø 20 mm. ca 3,6 gram. In goede staat
Zilveren collier, 835/000, en hanger, 925/000, lang jasseroncollier, breedte 3 mm, lengte 80 cm, met daaraan een hanger in de vorm van een loupe versierd met bloembewerking. 8x2,5cm. totaal ca 26,3 gr...
Zilveren oorhangers, 925/000, met peervormige hangers. Ronde knop bezet met een lapis lazuli voorzien van een peervormige hanger van lapis lazuli met zilveren huls en rand. lengte 49 mm. Nieuw
Zilveren oorhangers, 925/000, met malachiet. Brisures met peervormige hanger met halve cirkels uit malachiet en een goldplated bewerking. Lengte 45 mm. In goede staat
Gouden ring, 585/000, met opaal en robijn. Fijn ring met ovaal cabouchon geslepen witte opaal, doublet 9x7mm, en 2 rond gefacetteerde robijntje. ø57 ca 1,9 gram. In goede staat
Lot met vijf zakhorloges, waarvan 1 stalen en 4 zilveren modellen, 800/000, voorzien van een stempel. Eén horloge mist de kroon. 37-50mm.
Pijp met zilveren dop, 835/000, met narrenkap. MT.:G.Hooghwinkel, Schoonhoven, 1848-1864. 14 cm. In goede staat
Antieke geelgouden hanger en broche, 585/000, met bloedkoraal, streeksieraden. Hanger gemaakt van een miutsenbel met peervormige hanger met baard en bloedkoraal, 6cm, en een ovale broche met baard en ...
Drie gouden trouwringen, 585/000 en 750/000, gladde wat bolle modellen. totaal ca 7,8 gram. Aan de binnenzijde voorzien van gravures.
Fijn gouden collier, 750/000, gemaakt uit ronde schakeltjes met filigrain bewerking. Voorzien van veeroog. Breedte 4 mm. lengte 44 cm. Ca. 5.5 gr.In goede staat
Grote zilveren kandelaar, Oostenrijk, 800/000, Een fraai gecontourneerde kandelaar met o.a. golvende graveerbewerking met op de voet een schild voor een monogramgravure. Rond 1900. Hoogte 33x15 cm ca....
Gouden armband, 585/000, in rood-, wit- en geelgoud. Gemaakt uit armband met geelgouden oogjes met daarover heen, verdeeld over de armband bredere wit- en roodgouden ogen. Voorzien van groot veeroog. ...
Geelgouden horloge, 585/000, met goudkleurige wijzerplaat met cijfers en een decentrale secondewijzer. mechanisch. ø 34 mm. Voorzien van geelgouden gevlochten band, 750/000, met bakslot en veiligheid....
Antieke Chinese/Kantonese vaaslamp met messing voet. Stukje gelijmd. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 70 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote oude/antieke Japanse Satsuma vazen met florale en figuren decors. Bij één vaas oor gelijmd. Afmeting: H 35 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen kommen, waarvan twee met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: ø 11 - 12 cm. In goede staat.
Drie antieke Westerwald steengoed dekselpotten met diverse decors. Afmeting: 20 - 29 cm. In goede staat.
Groot lot oud/antiek Delfts/Makkums aardewerk. (1x Ram). Drie borden, twee tablets, hengselschaal, vaas, flacon, dekselpot. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 12 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met teksten. Vaas en houder bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Bovenrand gekramt. Afmeting: 22 x 12,5 cm ø. In redelijke staat.
Twee grote antieke Chinese/Japanse sierschotels. Eén maal China, floraal, beschadigd. Eén maal Japan, floraal + vogel, goed. Afmeting: ø 39 - 40 cm. In matig/goede staat.
Oud Duits porseleinen servies. Decor Streublümchen. 20e Eeuw. Bestaande uit: 8x eierdoppen, 6x grote borden, 5x soepborden, 17x ontbijtborden, 1x schaal, 10x kop+schotels, 1x schaaltje, 1x dekselpot, ...
Zeven antieke Japanse Imari porseleinen borden. Divers. Floraal/goud. Afmeting: ø 20 - 21 cm. In goede staat.
Twee antieke Porceleyne Fles dekselpotten. Circa 1920. Eén keer groot, bovenrand gelijmd. Eén keer klein, gaaf. Afmeting: 14 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen 19e eeuws Chinees porselein. Twee Familie Rose bordjes, één beschadigd. Eén Familie Rose kop + schotel, goed. Afmeting: 11 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee aparte 19e eeuwse Imari porseleinen borden met geschulpte omranding en bloem decors. Eén haarlijn en één chip. Afmeting: ø 31 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Veertien maal Japans porselein. 19e Eeuw. Onder andere: Kutani + Imari. Bestaande uit: 11x miniatuur, 2x pijpvaas, 1x knobbelvaas. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse steengoed bierpullen met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.
Drie maal Hollands aardewerk. Twee maal Porceleyne Fles en wandtegels; Drente, Wilhelmina 1898 - 1948, Makkums wandhouder. Porselein. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees geglazuurde terracotta Foo-hond. Mooie kwaliteit ! Afmeting: 14 x 13 x 9 cm. In goede staat.
Zes antieke, diverse, Japanse porseleinen sierborden. Afmeting: ø 22 - ø 25 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met Familie Rose florale decor en tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose schotel met figuren decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 28,7 cm ø. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen drakenbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 21,3 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met groene craquele glazuur. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen vazen. Eén maal Sang de Boeuf vaas. Eén maal blauw-groen iriserend glazuur met bodemmerk. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.
Grote oude Oosterse keramieken zwart geglazuurde olifant met berijders. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 33 x 16 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met geisha, floraal en vlinder decor. Eén schotel chip. Eén schotel bodemrand beschadigd. Afmeting: ø 13,5 cm. In redelijke staat.
Twee oude Chinese rode koraal figuren op houtgestoken sokkels. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Grote oude blauw/witte Chinees porseleinen vaas met paradijsvogels en florarle decors. Afmeting: H 44 x 22 cm ø. In goede staat.
Vier stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met bloembakken decors en goud decor. Drie kopjes goed, één haarscheur. Twee schotels goed, twee haarscheur. Afmeting: 6 - 13 cm. In red...
Lot van zeven delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Chinees porselein met Chinese vrouwen decors en florale decors in coulissen. Gemerkt F. Eén kopje goed, één kopje haarscheur. Twee schotels goed....
Twee oude/antieke Chinees porseleinen Blanc de Chine figuren. Minimale chips geisha. Vinger beschadigd oude man. Gemerkt. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose pijpvazen met gouden en roze draken inzetten, floraal, goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: 17 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude/antieke Chinese natuurstenen paper weight met lakstempel en signatuur. Afmeting: 9 x 7 cm ø. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen blauw-wit drakenbord met bodemmerk. Afmeting: 3,5 x 16,2 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Gendi schenkkan met coulissen decors, floraal en vogel. Wanli-stijl. Afmeting: 20 x 19 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Satsuma keramieken siervazen met koppen, draken en goud decor. Beide vazen mooie kwaliteit. Randbeschadiging. Afmeting: 23 x 11 cm ø. In redelijke staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Eén maal dekselpot met draken decor. Eén maal dekselvaas, bodemmerk. Afmeting: 12 - 18 cm. In goede staat.
Oude Italiaanse Kings Napels porseleinen figuur. Voorstellende een schoenmaker aan het werk en poes. Afmeting: 25 x 33 x 18 cm. In goede staat.
Drie grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schalen met diverse florale decors. Eén schaal haarlijn. Afmeting: ø 24 - ø 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met florale, paradijsvogel en goud decors. Afmeting: 24,5 - 32 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Hollandse wandtegels met religieuze voorstelling. Eén kapot, één beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Oude grote Chinees porseleinen wierookpot op drie poten met rondom figuren en tekens decors. Afmeting: 14,5 x 21,5 cm ø. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese celadon kommen met craquele glazuur. Afmeting: ø 16 - ø 17 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Jugendstil keramieken lampenvoet. Met etiket Georg Jensen New York + driehoek stempel. Circa 1910. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met Franse Samson decor. Afmeting: 9 x 21 cm ø. In goede staat.
Groot lot divers oud/antiek serviesgoed. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: borden, Empire vazen, kopjes, schalen etc... Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 30 x 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Japanse terracotta Japanner met originele polychromie. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese jade plaquette met draken decor. Twee-zijdig. Mooie kwaliteit. Afmeting: circa 1 x 30 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen met Familie Rose figuren decor. Eén bodemmerk en één maal tekst. Eén vaas haarlijn en randschade. Afmeting: H 20 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met rondom figuren in optocht en vleermuizen decor. Minimale chips deksel. Afmeting: 23 x 20 cm ø. In goede staat.
Lot divers China, jade etc. Bestaande uit: Armband, amuletten, figuren, gesp, snuffbottles etc. Afmeting: 12 - 3 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese bruin geglazuurde porseleinen kommen. Afmeting: 6,7 x 12,3 cm ø en 7 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese celadon tijger. 20e Eeuw. Afmeting: 14,5 x 23 x 8 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen knobbelvazen met vier tekens. Bodemmerk. Paradijsvogel decors. Beide bovenrand beschadigd. Afmeting: 20 x 9,3 cm ø. In redelijke staat.
Oude Chinese cloisonné beschilderde kom met draken decor en bodemmerk. Afmeting: 6 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Noir draken vazen met Kang Xi bodemmerk. Afmeting: 41 x 19 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil vazen met florale decors. Eén vaas oor beschadigd. Afmeting: 30 x 16 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen pot met rondom schrift en bodemmerk. Craquele glazuur. Afmeting: 22,3 x 9,6 cm ø. In goede staat.
Tien maal antiek Chinees porselein. Onder andere: Imari + Familie Rose. Bestaande uit: Vijf kommen, 18e eeuw, Imari, drie heel, twee beschadigd. Twee schaaltjes, blauw-wit, bodemmerk, goed. Twee maal ...
Twee oude Chinees porseleinen vazen. Bestaande uit: Eén maal draken decor met goud en bodemmerk, fijne beschildering. Eén maal met gemarmerde glazuur. Afmeting: 11,6 cm ø x 11 cm + 9,5 x 10,5 cm ø. In...
Twee oude Chinees porseleinen waterbakjes met craquele glazuur. Eén gemerkt en met tekst op bodem. Afmeting: 4,5 x 15 cm ø en 4,5 x 13,8 cm ø. In goede staat.
17e Eeuws Chinees porseleinen Wanli bord met coulissen decors en vogel. Afmeting: ø 20,8 cm. In goede staat.
Twee oude geglazuurde Chinees porseleinen vazen. Bestaande uit: Blauw/groen glazuur vaas en een grijs/groen craquele glazuur vaas. Afmeting; 17,5 - 21,5 cm. In goede staat.