Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Oude bontjas 2299
3x Oude bontjas
Startprijs 100 EUR
Verkocht
4x Schilderij-lampjes 2300
4x Schilderij-lampjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
5 Delen oud/antiek, divers 2301
5 Delen oud/antiek, divers

Resultaat:

35 EUR

2x Vergulde wandlampen 2302
2x Vergulde wandlampen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Yashica camera FX-D Quartz 2303
Yashica camera FX-D Quartz

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Wandelstokken 2304
2 Wandelstokken

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Skelet van opgezette kat 2305
Skelet van opgezette kat

Resultaat:

50 EUR

Schwarzwald wandkastje, 1900 2306
Schwarzwald wandkastje, 1900
Startprijs 60 EUR
Houten vogelkooi 2307
Houten vogelkooi
Startprijs 90 EUR
3x Oude/antieke inktstellen 2308
3x Oude/antieke inktstellen
Startprijs 70 EUR
Verkocht
3x Romeinse ringen 2309
3x Romeinse ringen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Eiken reisschrijfkist, 18e eeuw 2310
Eiken reisschrijfkist, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Oude Chinese vogelkooi 2311
Oude Chinese vogelkooi

Resultaat:

30 EUR

Antieke houten lokeend, 1900 2312
Antieke houten lokeend, 1900
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Tinnen zuigfles 'Schapenkannetje' 2313
Tinnen zuigfles 'Schapenkannetje'

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Doos diversen, antiek porselein/glas 2314
Doos diversen, antiek porselein/glas

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Doos diversen, koperwerk etc. 2315
Doos diversen, koperwerk etc.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antiek kruisbeeld, 19e eeuw 2316
Antiek kruisbeeld, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Japanse cloisonné vaas, 19e eeuw 2317
Japanse cloisonné vaas, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Lot plated, 20e eeuw 2318
Lot plated, 20e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Putti wandlampjes 2319
2x Putti wandlampjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Bresser Optik hemel en sterrenkijker 2320
Bresser Optik hemel en sterrenkijker

Resultaat:

45 EUR

Houten staande lamp, 1920 2321
Houten staande lamp, 1920
Startprijs 90 EUR
3x Plated theekannen 2322
3x Plated theekannen
Startprijs 60 EUR