Bandring, 333/000, aan de bovenzijde bezet met 18 zirconia's. Breedte 6 mm ø 58 ca 2,00 gram. In goede staat.
Twee oude geglazuurde Chinees porseleinen vazen. Bestaande uit: Blauw/groen glazuur vaas en een grijs/groen craquele glazuur vaas. Afmeting; 17,5 - 21,5 cm. In goede staat.
Vier-delige oude Delftse porseleinen set. Twee met Chinese figuren, twee met molen landschappen. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 28 cm. In goede staat.
Zilveren strooiers in de vorm van een boer en boerin. 833/000, Volendam. ø3x9cm. Totaal ca 119 gram. In goede staat
Vijf maal Japans antiek Kutani porselein met karpervoorstellingen. Bestaande uit: Drie visschalen, vaas, en wandvaas. Afmeting: 27 - 37 cm. In goede staat.
Zilveren 800/000 fotolijst met brede geprofileerde rand. Afmeting: 9 x 12 cm. In goede staat.