Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden ring met diamant
Startprijs 450 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met ovale rozet met in het midden in het witgoud diverse briljant geslepen diamanten. Daaromheen zit een geelgouden geschulpte rand met 12 briljant geslepen...

Bronzen zwanentafel
Resultaat: 650 EUR

Grote bronzen zwanentafel met glasplaat als blad. Eind 20e eeuw. Afmeting: 80 x 86 x 100 cm. In goede staat.

Zilveren doosje
Resultaat: 50 EUR

Zilveren doosje, 833/000. Gecontourneerd ovaal doosje met scharnier en met biedermeier graveerwerk. 6x4,5cm. MT.: Onduidelijk jl.:f:1865. ca 24 gram. Deukje aan de bovenzijde verder in goede staat.

Mahonie kuifkast, 19e eeuw
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten uitneembare kuifkast. Louis Philippe. Circa 1870. Met schappen en lades achter de deuren. Zijkanten fineerschades. Afmeting: 240 x 145 x 45 cm. In redelijk/goede sta...

Hollandse trumeau, 1800
Startprijs 600 EUR

Hollandse 'Retour de Egypte' Empire mahoniehouten trumeau met bronzen kariatiden en bruin marmeren blad. Circa 1800. Afmeting: 86 x 88 x 42 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Plated
Startprijs 20 EUR

Lot plated bestaande uit een taartschep, 5 koffielepels, roomlepel en vork met bloemensteel, en een lepeldoos met 10 lepels, In redelijk goede staat.

Indonesische olifantentafel, 1930
Startprijs 250 EUR

Indonesische houtgestoken olifantentafel met figuren en florale voorstelling in blad. Met ivoren tanden. Circa 1930. Afmeting: 70 x 75 cm ø. In goede staat.

3x Diverse horloges
Startprijs 100 EUR

Drie herenhorloges, diverse modellen met o.a. zirconia's. In goede staat.

Eiken Davenport, 19e eeuw
Startprijs 400 EUR

19e Eeuwse Engelse eikenhouten Davenport met schrijfklep en aan de zijkanten lades. Met origineel beslag. Afmeting: 94 x 53 x 53 cm. In goede staat.

Set Flora Danica zilver verguld
Startprijs 125 EUR

Set Flora Danica sieraden, zilver verguld, 925/000, bestaande uit een hanger en armband met organisch decor. grootte hanger 22x32mm, inclusief oog. En scharnierende armband met clipsluiting voorzien ...

Chesterfield bank, 2-zits
Resultaat: 275 EUR

Oude bruin lederen 2-zits Chesterfield bank. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 160 x 80 cm. In goede staat.

Chinese bloementafel, 1900
Resultaat: 140 EUR

Chinees gestoken bloementafel met marmeren blad. Circa 1900. Geheel uitgesneden met vogels en florale decors. Afmeting: 69 x ø 44 cm. In goede staat.

2x Oude wijntafels met inleg, 20e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee oude notenhouten wijntafels met florale + intarsia. Met gecontourneerd blad. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 59 cm ø. In goede staat.

Hollandse kussenkast
Resultaat: 150 EUR

Hollandse eikenhouten met palissander Renaissance kussenkast. Met ranken en leeuwenkoppen. Uitneembaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 188 x 60 x 195 cm. In goede staat.

Wortelnoten theetafel
Resultaat: 80 EUR

Oude wortelnoten theetafel. Stijl-meubel met lade en schuifbladen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 67 x 80 x 52 cm. In redelijk/goede staat.

2x Stoelen met hoge rugleuning
Resultaat: 100 EUR

Twee oude zwart gelakte stoelen met zeer hoge rugleuning. Stoelen hebben goede stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 44 x 60 cm. In goede staat.

Antieke bloemenbak, A´damse School
Resultaat: 55 EUR

Antieke eikenhouten met tropisch hout Amsterdamse School bloembak met zinken binnenbak. Circa 1925. Afmeting: 75 x 75 x 28 cm. In goede staat.

Fries zilveren suikertafeltje, 1881
Startprijs 380 EUR

Bijzonder zilveren suikertafel, 833/000, op 1 poot met 3 gekrulde voetjes. Met kantelbaar blad versierd met floraal decor. MT.: T.Reekers, Morkum, jl.:W:1881. 13x11x9cm. ca 142 gram. In goede staat

Salontafel, mahonie
Resultaat: 45 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten Louis Philippe salontafel. Afmeting: 53 x 130 x 88 cm. In goede staat.

Hollandse vitrinekast
Resultaat: 160 EUR

19e Eeuwse Hollandse teakhouten vitrinekast met afneembare kuif en zijkanten van glas. Circa 1870. Afmeting: 200 x 110 x 48 cm. In goede staat.

Gouden hanger camee
Startprijs 210 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met benen camee. ruitvormige hanger met afgeronde hoeken, versierd met filigrain. In het midden voorzien van een ovaal gesneden camee uit been. 30x45mm, inclusief oog. ca 8...

Hollandse dekenkist , 18 eeuw
Resultaat: 85 EUR

18e Eeuwse Hollandse dekenkist met panelen. Deksel later. Afmeting: 70 x 120 x 55 cm. In goede staat.

Zilveren slavenband met lapis lazuli
Startprijs 35 EUR

Zilveren slavenband, 925/000, met scharnier verlopend in breedte. Aan de bovenzijde versierd met een driehoekig geslepen lapis lazuli, een opengewerk verguld element en 3 zirconia's. breedte 5-13mm, ø...

Voltaire, 1870
Resultaat: 80 EUR

Antieke notenhouten Duitse voltaire met snijwerk. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 110 x 65 x 55 cm. In goede staat.