Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Antieke ikonen, 18e-19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke ikonen op paneel. 18e - 19e Eeuw. Religieuze voorstellingen. Afmeting: 15 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

H. Veldhuis, Hollands wintergezicht
Resultaat: 120 EUR

H. Veldhuis. 19e Eeuw. Hollands wintergezicht met windmolen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.

Ongesig., Landschap met Engels kerkje
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd. Engelse School. 19e Eeuw. Landschap met Engels kerkje, huizen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 80 x 50 cm. In goede staat.

Antieke Chinees rolschilderij
Startprijs 150 EUR

Antiek Chinees gesigneerd handgeschilderd rolschilderij met vogel in bamboe bosschage. Aquarel op zijde. Afmeting: 100 x 32 cm. In goede staat.

De Vries, Hollands havengezicht bij avond
Startprijs 140 EUR

De Vries. Circa 1930. Hollands havengezicht bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

2X J.A. Smit, Bellona/Mokum
Startprijs 50 EUR

Twee maal JAS. J.A. Smit. '99. 1945 - 2002. Eén maal Bellona, nr. 32/250. Eén maal Mokum Reda, nr. 18/250. Lithografie op papier. Afmeting: 29 x 30 cm. In goede staat.

Dirkjan Ribbeling, Abstract figuratief
Startprijs 100 EUR

Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstract figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.

Miniatuur portret in lijst
Resultaat: 160 EUR

Antiek miniatuurportret in messing bewerkte lijst. Circa 1900. Afmeting: 15 x 13 cm. In goede staat.

Jan Cremer, Abstract
Resultaat: 120 EUR

Jan Cremer. '90. 1940 - . Voordruk vrienden. Abstracte compositie. Zeefdruk op papier. Afmeting: 53 - 73 cm. In goede staat.

J. Cremer, Terra Umbro 2
Startprijs 90 EUR

Jan Cremer. 1940 - . Nr. 39/350. Terra Umbro 2, 2003. Lithografie op papier. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse aquarellen, IJspret/Stadsgezicht
Startprijs 200 EUR

Twee 18e eeuwse aquarellen. Hollandse School. Eén maal ijspret met schaatsers. Eén maal stadsgezicht met gracht, koets en figuren. Aquarellen op papier. Afmeting: 31 x 23 cm. In goede staat.

Helmut Reuter, Italiaans havengezicht
Resultaat: 70 EUR

Helmut Reuter. 1913 - 1985. Duitse school. Italiaans havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.

Huub v.d. Lee, Moeder met kind
Resultaat: 40 EUR

Huub van de Lee. Circa 1930. Moeder met kind in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Monogram J.P.K. de J., Landschap met koeien
Startprijs 35 EUR

Monogram J.P.K. de J. 1856. Hollandse school. Landschap met koeien. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 24 cm. In goede staat.

2x Sabel, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Twee maal 19e eeuwse sabels met messing heften. Afmeting: 71 x 79 cm. In goede staat.

Oude Duitse dolk
Resultaat: 100 EUR

Oude Duitse dolk met swastika in brons. Houten heft met brons, stukje af. Lemet met oxydatie. Afmeting: L 31 cm. In redelijk/goede staat.

Osmaanse sabel, 19e eeuw
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse Osmaanse sabel met schede. Patina. Afmeting: L 84 cm. In goede staat.

Amerikaanse Mountainers Cap WO II
Startprijs 30 EUR

Amerikaanse WO II Mountainers Cap. Banks 9752. Afmeting: 26 x 31 x 24 cm. In goede staat.

Duitse SS-band WO II
Resultaat: 60 EUR

Duitse SS-band, WO II. Germanske Norge Bevo Wuppertal. Afmeting: 42 x 3,3 cm. In goede staat.

18e Eeuwse gravure, Chevaux d' Allemagne
Resultaat: 475 EUR

18e Eeuwse handingekleurde gravure. Chevaux d' Allemagne grave par J.G. Pforr. Gravure op papier. Afmeting: 39 x 30 cm. In goede staat.

Grote zilveren ring met steen
Startprijs 30 EUR

Grote zilveren ring, 925/000, met ruwe kwarts, grillig gevormd met open scheen, ca ø 62. 6x4,5cm. ca 50 gram. In goede staat

Anton Dirckx, Poldergezicht met windmolens...
Startprijs 90 EUR

Anton Dirckx. 1878 - 1927. Poldergezicht met windmolens en platbodem. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Zilveren mand
Startprijs 750 EUR

Grote zilveren mand, 835/000, rechthoekig gecontourneerd model voorzien van gezaagd floraal en rasterpatroon, geplaatst op 8 gekrulde poten. MT.: B.W.Eldik, Zutphen ca 868 gram 38x29x9cm. In goede sta...

2x Bronzen figuur+Indische olifant
Resultaat: 40 EUR

Twee Afrikaanse bronzen figuren op ezels + Indische olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 22 x 6 cm. In goede staat.