Zeer groot porseleinen boeddha beeld met vergulding. Handbeschilderd, zittend op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Bronzen danseres op houten basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
J.H. Parker. Tweede helft 20e eeuw. Bomschuiten met vissersvolk op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen gemberpot zonder deksel met verso tekst, florale en vogel decor. Bodemmerk. Chip voet. Afmeting: 23 x 18 cm ø. In redelijke staat.
Jan Nieuwenhus. 1922 - 1986. Heuvelland. Gouache op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.