Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
R. Banet, Figurenvoorstelling 1227
R. Banet, Figurenvoorstelling

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek haardstel, 19e eeuw 2428
Antiek haardstel, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
L. de Leeuw, Bosgezicht met beek 1244
L. de Leeuw, Bosgezicht met beek

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Lladro beeldjes 6431
2x Lladro beeldjes

Resultaat:

40 EUR

Emaille Heilig kruis 2445
Emaille Heilig kruis
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Zilveren ring en broche agaat 457
Zilveren ring en broche agaat

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Grote kerkkandelaar, 19e eeuw 2462
Grote kerkkandelaar, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Ongesigneerd, Vaas met bloemen 1261
Ongesigneerd, Vaas met bloemen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Gravure, Brand stadhuis Amsterdam 1278
Gravure, Brand stadhuis Amsterdam

Resultaat:

55 EUR

Tasje met zilveren beugel, 1839 474
Tasje met zilveren beugel, 1839
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2x Stoelen met hoge rugleuning 4197
2x Stoelen met hoge rugleuning

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
6x 19e eeuwse tegels 6448
6x 19e eeuwse tegels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ewald, Boereninterieur met moeder en kind 1295
Ewald, Boereninterieur met moeder en kind

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3 Vingerhoedjes 491
3 Vingerhoedjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Oude bronzen versieringen 2479
2x Oude bronzen versieringen

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Antieke bloemenbak, A´damse School 4211
Antieke bloemenbak, A´damse School

Resultaat:

55 EUR

Mahonie kistje, 1820 2496
Mahonie kistje, 1820
Startprijs 100 EUR
Verkocht
4x Chinees borden (diep), 18e eeuw 6465
4x Chinees borden (diep), 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Twee dames op strand 1312
Anton Heyboer, Twee dames op strand

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Salontafel, mahonie 4215
Salontafel, mahonie

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Hollandse vitrinekast 4228
Hollandse vitrinekast

Resultaat:

160 EUR

Gouden ring met diamant 508
Gouden ring met diamant
Startprijs 450 EUR
Verkocht
2x Afrikaanse speren 2513
2x Afrikaanse speren

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Hollandse dekenkist , 18 eeuw 4245
Hollandse dekenkist , 18 eeuw

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Zilveren doosje 525
Zilveren doosje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Voltaire, 1870 4262
Voltaire, 1870

Resultaat:

80 EUR

Chinese rood glazuur kom 6483
Chinese rood glazuur kom
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Antieke plated jardiniere, 1915 2530
Antieke plated jardiniere, 1915

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Chinese Familie Rose vazen, 18e eeuw 6500
2x Chinese Familie Rose vazen, 18e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Oud Perzisch kleed, 140 x 207 cm 4503
Oud Perzisch kleed, 140 x 207 cm

Resultaat:

200 EUR

Cees Landsaat, Bloemencorso te Halfweg 1329
Cees Landsaat, Bloemencorso te Halfweg
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Ca. 27 aanstekers 2547
Ca. 27 aanstekers

Resultaat:

40 EUR

Lot Plated 542
Lot Plated
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Spaanse tafellamp 6517
Spaanse tafellamp

Resultaat:

30 EUR

Bronzen beeld, door A. Gaudez 5002
Bronzen beeld, door A. Gaudez
Startprijs 600 EUR
Verkocht
2x Sitzendorf beelden 6534
2x Sitzendorf beelden

Resultaat:

30 EUR

3x Diverse horloges 559
3x Diverse horloges
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Bronzen lavobo, 18e eeuw 2564
Bronzen lavobo, 18e eeuw

Resultaat:

55 EUR

Bronzen olifant , 20e eeuw 5019
Bronzen olifant , 20e eeuw
Startprijs 300 EUR
Verkocht
6x Imari vazen, 19e eeuw 6551
6x Imari vazen, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Monogram onduid., Eendenfamilie aan waterkant 1346
Monogram onduid., Eendenfamilie aan waterkant

Resultaat:

50 EUR

Set Flora Danica zilver verguld 576
Set Flora Danica zilver verguld
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Lot antiek ijzerwerk 2581
Lot antiek ijzerwerk

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antiek miniatuur bronsje, 1900 5036
Antiek miniatuur bronsje, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
6x Borden, door Svetlana Storogenko 6568
6x Borden, door Svetlana Storogenko

Resultaat:

25 EUR

Antieke messing tantalus 2598
Antieke messing tantalus
Startprijs 225 EUR
Verkocht
F. Boersma, Stilleven met appels 1359
F. Boersma, Stilleven met appels

Resultaat:

180 EUR

H. Koster? Landschap met figuur 1363
H. Koster? Landschap met figuur
Startprijs 60 EUR
Delftse Fayence sierschotel 6585
Delftse Fayence sierschotel
Startprijs 25 EUR
Fries zilveren suikertafeltje, 1881 593
Fries zilveren suikertafeltje, 1881
Startprijs 380 EUR
Antiek Frans beeld, Dansend meisje 5053
Antiek Frans beeld, Dansend meisje
Startprijs 110 EUR
Gouden hanger camee 610
Gouden hanger camee
Startprijs 210 EUR
Zilveren slavenband met lapis lazuli 627
Zilveren slavenband met lapis lazuli
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Bronzen figuur, Danseres 5070
Bronzen figuur, Danseres

Resultaat:

50 EUR

Tafelstuk met putti, 1900 5088
Tafelstuk met putti, 1900
Startprijs 280 EUR
Zilveren pijpcomfoor 644
Zilveren pijpcomfoor
Startprijs 180 EUR
Gouden streekhanger 657
Gouden streekhanger
Startprijs 100 EUR
Beeldje, 18e eeuw 5105
Beeldje, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Zilveren suikerschep, 1890 674
Zilveren suikerschep, 1890
Startprijs 20 EUR