Lot met 2 ovaal gefacetteerde robijnen, 8,9 ct en 4,52 ct. Voorzien van insluitsels.
Antieke zilveren lepel, MT.: Antoni de Vries, Zutphen, 1791, voorzien van gravure. 21 cm ca 38 gram. In goede staat
Set met zilveren collier en armband, 925/000, uit gevlochten zilver met knoop. 18cm en 45 cm. ca 61 gram. Kleine breuk in armband verder in goede staat
Zilveren tennisarmband, 925/000, met lila zirconia's. Zogenoemde tennisarmband volledig bezet met lila rond gefacetteerde zirconia's, ø 2.4 mm. De armband is voorzien van een bakslot en veiligheid. Le...
Grote zilveren ring, 925/000, met ruwe kwarts, grillig gevormd met open scheen, ca ø 62. 6x4,5cm. ca 50 gram. In goede staat
Zwart velouren tas met zilveren beugel, 833/000, rechthoekig gecontourneerde beugel versierd met biedermeier graveerwerk. Met jasseronketting. Schoonhoven. Breedte beugel 10 cm. In zeer goede staat
Lot zilver bestaande uit een schaaltje met een bewerkte rand met C-voluten, 8x6cm, een kleine peper- en zoutstrooier, rond gefacetteerde model, 22x35 mm, een ovaal specerijenbakje met cannelures en ee...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Slagring met gematteerde bewerking bezet met 4 brilajnt geslepen diamanten in een 4 poot chaton, totaal ca 0,30 ct. ø 55 ca 4,1 gram.
Brede zilveren armband, 925/000, ZEUZ, met pennenschakels, voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 27 mm. lengte 21 cm, ca 106 gram. In goede staat
Zilveren strooier, 925/000, op ronde voet, groot bolmodel met knop. ø8x22cm. Engeland. ca 139 gram. Diverse deukjes, verder in goede staat.
Zilveren miniatuur, 835/000, op vierkante onderplaat met een spelende engel met konijn, ballen en hoepel als houder. ca 28 gram. 5,5x4x3cm. In goede staat
Gouden ring, 585/000, met diamant. Bicolourring met een slag voorzien van een briljant geslepen diamant, 0,03 ct. ø 53 ca ca 2,3 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met carneool. Ring met een bewerkte ovale zetkast met een ovaal gefacetteerde carneool. Breedte kop 15 mm. ø 56 ca 3 gram. In goede staat
Twee zilveren kandelaren, 835/000, laag model op ronde voet voorzien van een rand met ranken. Iets afwijkend van elkaar. ø7x7cm en ø7x7,5 cm. Eén voet is wat uit model.
Zilveren 835/000 acht-kantig loddereindoosje met opgehoogde en gegraveerde schuifdeksel. Voorzien van diverse ribbels en blad decor. MT.: C.H. Cammans - Leeuwarden/Groningen. jl. R 1876. Afmeting: 3 x...
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Brede strakke ring met 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 ct. SI/W. breedte ring 5,3 mm. ø59 ca 5,7 gram. In goede staat
Zilveren 835/000 klontjestang met lepelvormig uiteinde, hartvormige poten met palmet. MT.: H. A. Schuss - Amsterdam. jl.: B 1836. Afmeting: 13 cm. Gewicht: circa 35 gr. In goede staat.
18e Eeuwse handingekleurde gravure. Chevaux d' Allemagne grave par J.G. Pforr. Gravure op papier. Afmeting: 39 x 30 cm. In goede staat.
Anton Dirckx. 1878 - 1927. Poldergezicht met windmolens en platbodem. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Twee zilveren gelegenheidslepels, één lepel, 925/000, met een dubbel open getorste steel met dolfijnen bekroond met een ruiter te paard, Importeursteken: Aubert, Lancelle juweliers, 's Gravenhage, jl....
Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. Collier van 2 rijen tonvormige bloedkoralen, ø5,5x7mm, bevestigd aan een gouden sluiting, ø 20 mm, met geschulpte rand en bezet met 7 bloedko...
Drie colliers met koraal, een collier met witte koraal, 45 cm, een lang bloedkoralencollier, om en om met kleine en grotere kraaltjes, ca 85 cm en een collier van takjes bloedkoralen, 39 cm.
S. Bonkers? 19e Eeuw. Dame met parasol bij dorp. Aquarel op papier. Afmeting: 23 x 35 cm. In goede staat.
A.G.A. Krumme. Vrouwelijk naakt. Houtskool op papier. Afmeting: 32 x 20 cm. In goede staat.