Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude Duitse dolk
Resultaat: 100 EUR

Oude Duitse dolk met swastika in brons. Houten heft met brons, stukje af. Lemet met oxydatie. Afmeting: L 31 cm. In redelijk/goede staat.

Osmaanse sabel, 19e eeuw
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse Osmaanse sabel met schede. Patina. Afmeting: L 84 cm. In goede staat.

Amerikaanse Mountainers Cap WO II
Startprijs 30 EUR

Amerikaanse WO II Mountainers Cap. Banks 9752. Afmeting: 26 x 31 x 24 cm. In goede staat.

Duitse SS-band WO II
Resultaat: 60 EUR

Duitse SS-band, WO II. Germanske Norge Bevo Wuppertal. Afmeting: 42 x 3,3 cm. In goede staat.

Tibetaanse wijnkist, 20e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Oude Tibetaanse met leder beklede wijnkist. Met goud decor. Afmeting: 18 x 35 x 26 cm. In goede staat.

J.H. Kaemmerer, Stalinterieur met kippen
Startprijs 200 EUR

Johan Hendrik Kaemmerer. 1894 - 1970. Stalinterieur met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30,5 x 24,5 cm. In goede staat.

2x Antieke sluitgewichten
Resultaat: 40 EUR

Twee oude/antieke messing sluitgewichten sets. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 5,5 - ø 7 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Ridder op paard
Startprijs 375 EUR

19e Eeuws bronzen beeld. Ridder te paard met diverse wapens + schild. Osmaanse krijger. Afmeting: 41 x 26 x 13 cm. In goede staat.

Design schaal, Olav Joff
Resultaat: 70 EUR

Roe Study stalen design schaal. Ontwerp Olav Joff voor Polaris Noorwegen. Brutalistisch stijl. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.

Herman Brood, Tuinbroek cabriolet
Startprijs 290 EUR

Herman Brood. Nr. 177/250. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Titel: Tuinbroek cabriolet. Lithografie op papier. Afmeting: 47 x 61 cm. in goede staat.

5x Oude waaiers, 20e eeuw
Startprijs 60 EUR

Vijf oude waaiers. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal Europees handgeschilderd, litho. Twee maal Chinees/Japans. Eén maal Spaans drukwerk. Afmeting: 12 - 23 cm. In goede staat.

Kyrillisch gesign., Havengezicht Istanbul
Resultaat: 250 EUR

Russische School. Kyrillisch gesigneerd. Havengezicht Istanbul met Turkse oorlogschepen. Olieverf op linnen. Afmeting; 48 x 67 cm. In goede staat.

2x Oude messing lampenvoeten
Resultaat: 40 EUR

Twee oude messing lampenvoeten. Griekse zuilen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 - 63 cm. In goede staat.

Antiek Frans figuur, Compositie metaal
Startprijs 325 EUR

Grote antieke Franse compositie metalen figuur op marmeren basement door E. Picault. Certare pro aris et focis. Afmeting: 74 x 43 x 24 cm. In goede staat.

Gouden camee broche
Startprijs 110 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met een camee. Fraai uitgewerkte rand met daarin een ovale gesneden schelpcamee. Voorzien van onedele brochering, gelijmd. 28x25mm. ca 4,6 gram.

Bronzen boeddha, 20e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Oude bronzen knielende boeddha. 20e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

2x Antieke vergulde bustes
Startprijs 180 EUR

Twee antieke 19e eeuwse Franse vergulde bustes op piedestal. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.

Porseleinen lampenvoet
Startprijs 35 EUR

Spaanse porseleinen lampenvoet met engelenkopjes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H. 40 cm. In goede staat. Chips mogelijk.

Zilveren gembercouvert, 1889
Startprijs 70 EUR

Zilveren gembercouvert, 833/000, met biedermeier graveerwerk voorzien van een getorste steel met rond steeluiteinde met graveerwerk. MT.: A.Kooiman, Schoonhoven jl.:e:1889 lengte 20 cm. ca 61 gram. In...

Witgouden ring met diamant
Startprijs 420 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamanten. Een cachetring in het midden bezet in een vierkant met 16 briljant geslepen diamanten met een fancy brown kleur in een zwarte rand. In beide zijkanten zijn 4 br...

Antiek koper-overlay figuur, Naakte dame
Startprijs 250 EUR

Groot antiek koper-overlay figuur door Omer Dierickx, 1862 - 1939. Naakte dame. Afmeting: 72 cm. In goede staat.

Antiek schouwophaal montuur
Startprijs 25 EUR

Antieke mechanische schouwophaal montuur met messing, in krat. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: circa 70 x 50 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek paardentuig, 1900
Startprijs 50 EUR

Antiek paardentuig. Circa 1900. Hout, leder, ijzer + messing. Afmeting: 87 x 51 x 21 cm. In goede staat.

Houtgestoken beeld, Oude man met putti
Resultaat: 60 EUR

Italiaans houtgestoken figuur. Oude man met putti. Gepolychromeerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.