Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Anton Dirckx, Poldergezicht met windmolens...
Startprijs 90 EUR

Anton Dirckx. 1878 - 1927. Poldergezicht met windmolens en platbodem. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Tas met zilveren beugel
Resultaat: 45 EUR

Zwart velouren tas met zilveren beugel, 833/000, rechthoekig gecontourneerde beugel versierd met biedermeier graveerwerk. Met jasseronketting. Schoonhoven. Breedte beugel 10 cm. In zeer goede staat

Zilveren delen
Resultaat: 40 EUR

Lot zilver bestaande uit een schaaltje met een bewerkte rand met C-voluten, 8x6cm, een kleine peper- en zoutstrooier, rond gefacetteerde model, 22x35 mm, een ovaal specerijenbakje met cannelures en ee...

Zilveren brandewijnkom
Resultaat: 220 EUR

Zilveren brandewijnkom, 925/000, ovale kom met cartouche en floraal decor voorzien van parelrand. geplaatst op een ovale voet met bladbewerking. Voorzien van 2 gekrulde grepen. 24x10,5x11cm. ca 273 gr...

Gouden ring met diamant
Startprijs 300 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Slagring met gematteerde bewerking bezet met 4 brilajnt geslepen diamanten in een 4 poot chaton, totaal ca 0,30 ct. ø 55 ca 4,1 gram.

Gouden hanger met tijgeroog en onyx
Startprijs 300 EUR

Bijzondere gouden hanger, medaillon, 585/000, met tijgeroog en onyx. Kantelbare hanger met aan een zijde een rechthoekige tijgeroog met een geslepen manfiguur en aan de andere zijde een achtkantig ges...

S. Bonkers?, Dame met parasol bij dorp
Startprijs 50 EUR

S. Bonkers? 19e Eeuw. Dame met parasol bij dorp. Aquarel op papier. Afmeting: 23 x 35 cm. In goede staat.

2 Robijnen
Resultaat: 120 EUR

Lot met 2 ovaal gefacetteerde robijnen, 8,9 ct en 4,52 ct. Voorzien van insluitsels.

Brede zilveren armband
Startprijs 200 EUR

Brede zilveren armband, 925/000, ZEUZ, met pennenschakels, voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 27 mm. lengte 21 cm, ca 106 gram. In goede staat

A.G.A. Krumme, Vrouwelijk naakt
Startprijs 25 EUR

A.G.A. Krumme. Vrouwelijk naakt. Houtskool op papier. Afmeting: 32 x 20 cm. In goede staat.

Zilveren strooier
Startprijs 150 EUR

Zilveren strooier, 925/000, op ronde voet, groot bolmodel met knop. ø8x22cm. Engeland. ca 139 gram. Diverse deukjes, verder in goede staat.

Zilveren miniatuur.
Startprijs 40 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, op vierkante onderplaat met een spelende engel met konijn, ballen en hoepel als houder. ca 28 gram. 5,5x4x3cm. In goede staat

Peter de Rijcke, Noord Hollands landschap
Resultaat: 40 EUR

Peter de Rijcke '89. Zeist 1945. Nr. 34/100. Noord Hollands landschap. Lithografie op papier. Afmeting: 64 x 49 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamant
Startprijs 80 EUR

Gouden ring, 585/000, met diamant. Bicolourring met een slag voorzien van een briljant geslepen diamant, 0,03 ct. ø 53 ca ca 2,3 gram. In goede staat

Gouden ring met carneool
Startprijs 60 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met carneool. Ring met een bewerkte ovale zetkast met een ovaal gefacetteerde carneool. Breedte kop 15 mm. ø 56 ca 3 gram. In goede staat

2 Zilveren kandelaren
Startprijs 30 EUR

Twee zilveren kandelaren, 835/000, laag model op ronde voet voorzien van een rand met ranken. Iets afwijkend van elkaar. ø7x7cm en ø7x7,5 cm. Eén voet is wat uit model.

Zilveren lepel, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Antieke zilveren lepel, MT.: Antoni de Vries, Zutphen, 1791, voorzien van gravure. 21 cm ca 38 gram. In goede staat

Zilveren loddereindoosje, 1876
Startprijs 90 EUR

Zilveren 835/000 acht-kantig loddereindoosje met opgehoogde en gegraveerde schuifdeksel. Voorzien van diverse ribbels en blad decor. MT.: C.H. Cammans - Leeuwarden/Groningen. jl. R 1876. Afmeting: 3 x...

Bronzen hanglamp, 1920
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke bronzen hanglamp met bekroonde leeuwenkoppen. Tien-lichts. Circa 1920. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.

Voor-oorlogse sextant
Resultaat: 250 EUR

Voor-oorlogse sextant in mahonie kist met sextant attest in het Duits. Afmeting: 18 x 30 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren gevlochten armband en collier
Startprijs 60 EUR

Set met zilveren collier en armband, 925/000, uit gevlochten zilver met knoop. 18cm en 45 cm. ca 61 gram. Kleine breuk in armband verder in goede staat

Tegeltableau, 48-pas
Resultaat: 40 EUR

Groot oud 48-pas tegeltableau. Met spoorwegen - industrie voorstelling. Handgeschilderd. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Zilveren tennisarmband met lila zirconia's
Startprijs 60 EUR

Zilveren tennisarmband, 925/000, met lila zirconia's. Zogenoemde tennisarmband volledig bezet met lila rond gefacetteerde zirconia's, ø 2.4 mm. De armband is voorzien van een bakslot en veiligheid. Le...

Gouden hanger met kleurstenen
Startprijs 500 EUR

Bijzondere geelgouden hanger, 750/000, met amethist en turkoois. lantaarnvormige hanger met vier grote ovaal gefacetteerde amethisten, 10x8mm, en 8 cabouchon geslepen turkooisen, ø 3,5mm. De hanger is...