Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen figuur, Halfnaakte dame
Resultaat: 400 EUR

Antiek gesigneerd bronzen figuur op zwart marmeren basement. Halfnaakte dame. Onslow Foro? Circa 1910. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

H. Veldhuis, Hollands wintergezicht
Resultaat: 120 EUR

H. Veldhuis. 19e Eeuw. Hollands wintergezicht met windmolen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met rondom figuren in optocht en vleermuizen decor. Minimale chips deksel. Afmeting: 23 x 20 cm ø. In goede staat.

19e Eeuws beeld, Indiaan vecht met leeuw
Startprijs 230 EUR

19e Eeuws beeld. Zuid-Amerikaanse Indiaan vecht met leeuw. Zwaar compositie metalen figuur. Afmeting: 57 x 44 x 17 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Greyhounds
Resultaat: 160 EUR

Bronzen sculptuur. Greyhounds op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd, G.J. Verhoeff. Afmeting: 27 x 53 x 11 cm. In goede staat.

Bronzen hanglamp
Resultaat: 40 EUR

Bronzen hanglamp met bokkenkoppen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 30 cm ø. In goede staat.

2 Odeurflacons met zilveren dop
Startprijs 80 EUR

Twee odeurflacons met zilveren kraag, voet en dop, 833/000. Een ovaal geslepen flacon met ruitslijpsel en een ovaal zilveren element met graveerwerk, geplaatst op een kristallen voet met zilveren kraa...

Piedestal + buste, Einstein
Startprijs 60 EUR

Oude piedestal met buste van Einstein. Meerschuim of kunststof? Afmeting: 16 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese vazen
Resultaat: 145 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen met Familie Rose figuren decor. Eén bodemmerk en één maal tekst. Eén vaas haarlijn en randschade. Afmeting: H 20 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen olifant, naar Salvador Dali
Resultaat: 170 EUR

Bronzen olifant. 21e Eeuw. Op hoge poten, naar Salvador Dali. Afmeting: 28 x 9 x 29 cm. In goede staat.

Delftse kist, 1940
Resultaat: 60 EUR

Antieke 19e eeuwse notenhouten gestoken kist met spiegel en koperdraad inleg (mist deels). Afmeting: 24 x 34 x 24 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren beursbeugel met ketting
Startprijs 70 EUR

Zilveren beursbeugel met ketting, 833/000, Half ronde beugel opengewerkt met florale bewerking em cartouche met figuren. MT.: A. Roswinkel Leeuwarden, jl.:U:1829. Met ketting. ca 50 gram. Breukje in d...

Lot Chinees porselein, (6x)
Resultaat: 50 EUR

Zes maal oud Chinees porselein met landschappen en tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 28 cm. In goede staat.

Bronzen ram
Resultaat: 70 EUR

Bronzen ram op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 29 x 10 cm. In goede staat.

Gouden ring met saffier en diamant
Startprijs 200 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met achtkantige zetkast bezet met in het midden een ovaal gefacetteerde saffier in een geelgouden opliggende zetkast, daaromheen een rand met wit...

Antieke Chinese Quan Yin, 1900
Startprijs 350 EUR

Grote antieke Chinese houtgestoken Quan Yin. Circa 1900. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.

19e Eeuwse theestoof
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 30 x 29 cm ø. In goede staat.

Zilveren broche
Resultaat: 70 EUR

Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een blad met een agaat geslepen in de vorm van een bloem. 75x35mm. ca 11,6 gram. In goede staat

Chinees bord met draak
Startprijs 100 EUR

Oud/antiek Chinees porseleinen bord met draak, karper + floraal. Bodemmerk, zes tekens. Afmeting: 4 - 19 cm. In goede staat.

Zilveren doos
Startprijs 100 EUR

Zilveren rechthoekige doos, 833/000, met allegorische voorstelling , met biedermeier bewerkte zijkanten en voorzien van een houten interieur. 10x8x3cm. MT.: Onduidelijk, Amsterdam jl.:O:1949. In goede...

Bronzen figuur, Vrouw
Startprijs 140 EUR

19e Eeuwse bronzen figuur. Dame met iets in haar hand. Twee-kleurig gepatineerd. Afmeting: 20,5 cm.In goede staat.

3x Oud Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Drie maal oud Chinees porselein. Bestaande uit o.a.: Gewicht met tekens, chip. Trekpot naar antiek voorbeeld. Afmeting: 8 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oude bronzen kaarskandelaren
Resultaat: 40 EUR

Twee oude bronzen kaarskandelaren, waarvan één geëlektrificeerd tot lamp. Barok-stijl. Afmeting: 60 - 70 cm. In goede staat.

Porseleinen beeldengroep, Napels Kings
Resultaat: 35 EUR

Grote oude Italiaanse Napels Kings, B. Merli, porseleinen figuur. Voorstellende: Een messenslijper. Stukje af. Afmeting: 35 x 29 x 18 cm. In redelijk/goede staat.