Antiek gesigneerd bronzen figuur op zwart marmeren basement. Halfnaakte dame. Onslow Foro? Circa 1910. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
H. Veldhuis. 19e Eeuw. Hollands wintergezicht met windmolen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met rondom figuren in optocht en vleermuizen decor. Minimale chips deksel. Afmeting: 23 x 20 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws beeld. Zuid-Amerikaanse Indiaan vecht met leeuw. Zwaar compositie metalen figuur. Afmeting: 57 x 44 x 17 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur. Greyhounds op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd, G.J. Verhoeff. Afmeting: 27 x 53 x 11 cm. In goede staat.
Bronzen hanglamp met bokkenkoppen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 30 cm ø. In goede staat.
Twee odeurflacons met zilveren kraag, voet en dop, 833/000. Een ovaal geslepen flacon met ruitslijpsel en een ovaal zilveren element met graveerwerk, geplaatst op een kristallen voet met zilveren kraa...
Oude piedestal met buste van Einstein. Meerschuim of kunststof? Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen met Familie Rose figuren decor. Eén bodemmerk en één maal tekst. Eén vaas haarlijn en randschade. Afmeting: H 20 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen olifant. 21e Eeuw. Op hoge poten, naar Salvador Dali. Afmeting: 28 x 9 x 29 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse notenhouten gestoken kist met spiegel en koperdraad inleg (mist deels). Afmeting: 24 x 34 x 24 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren beursbeugel met ketting, 833/000, Half ronde beugel opengewerkt met florale bewerking em cartouche met figuren. MT.: A. Roswinkel Leeuwarden, jl.:U:1829. Met ketting. ca 50 gram. Breukje in d...
Zes maal oud Chinees porselein met landschappen en tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 28 cm. In goede staat.
Bronzen ram op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 29 x 10 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met achtkantige zetkast bezet met in het midden een ovaal gefacetteerde saffier in een geelgouden opliggende zetkast, daaromheen een rand met wit...
Grote antieke Chinese houtgestoken Quan Yin. Circa 1900. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 30 x 29 cm ø. In goede staat.
Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een blad met een agaat geslepen in de vorm van een bloem. 75x35mm. ca 11,6 gram. In goede staat
Oud/antiek Chinees porseleinen bord met draak, karper + floraal. Bodemmerk, zes tekens. Afmeting: 4 - 19 cm. In goede staat.
Zilveren rechthoekige doos, 833/000, met allegorische voorstelling , met biedermeier bewerkte zijkanten en voorzien van een houten interieur. 10x8x3cm. MT.: Onduidelijk, Amsterdam jl.:O:1949. In goede...
19e Eeuwse bronzen figuur. Dame met iets in haar hand. Twee-kleurig gepatineerd. Afmeting: 20,5 cm.In goede staat.
Drie maal oud Chinees porselein. Bestaande uit o.a.: Gewicht met tekens, chip. Trekpot naar antiek voorbeeld. Afmeting: 8 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude bronzen kaarskandelaren, waarvan één geëlektrificeerd tot lamp. Barok-stijl. Afmeting: 60 - 70 cm. In goede staat.
Grote oude Italiaanse Napels Kings, B. Merli, porseleinen figuur. Voorstellende: Een messenslijper. Stukje af. Afmeting: 35 x 29 x 18 cm. In redelijk/goede staat.