Zeer grote oude kapitale Chinees porseleinen vaas met wolken en florale decors. Afmeting: 81 x 34 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen siervaas met geisha's in tuin decor. Fijne beschildering + tekst. Bodemmerk. Republiek. Afmeting: 46 x 20 cm ø. In goede staat.
Vier maal 18e eeuwse octanonale Chinees porseleinen Familie Rose borden met emaille tuin decors en goud decors. Minimale randglazuur chip. Afmeting: 22,2 x 22,2 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal met rondom figuren decor en adelijke figuren op paard. Afmeting: 12 x 36 cm ø. In goede staat.
Drie maal 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose borden met emaille tuin decors en goud decors. Gecontourneerde omranding. Eén bord haarlijn. Afmeting: 22 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws kleine Familie Rose Chinees porseleinen trekpot met figuren en perzikboom decor. Afmeting: 7,5 x 10,5 x 6,5 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Twee ringen op deksel en emaille decors. Afmeting: 10,5 x 17 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met bodemmerk. Zes tekens bodemmerk. Keizerlijk geel met Chinese kinderen decor. Afmeting: 18,5 x 22 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen drakenvaas. 17e Eeuw? Chips bodemrand, chip bovenrand. Afmeting: 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinese jade geisha met lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met vogel in tuin decor. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotels. Eén maal chinoiserie transition, minimale randglazuurschade. Eén maal bloempot decor, De Bijl. Randschade. Afmeting: 35 - 39,5 cm. In redelijk/goede...
Zes Dresden Ambrosius Lamm porseleinen chocolade kopjes in diverse kleuren met goud decor. Saxony 1915. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Stoke on Trent porseleinen zoutstrooier in de vorm van een British tank, model WO I. Afmeting: 5 x 13 x 7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse porseleinen plaquette, Maria met kindje Jezus in berglandschap. Handbeschilderde mooie kwaliteit. Onduidelijk verso gemerkt. Afmeting; 10 x 13 cm. In goede staat.
Zes maal antieke Duitse porseleinen Meissen borden. Opengewerkt, met Streublümchen decor + goudrand. Knauff zeit. Circa 1900. Afmeting: ø 20,5 cm. In goede staat.
Oude Duitse Meissen Böttger beer. Tweede helft 20e eeuw. Kroontje beschadigd. Afmeting: 25 cm. In redelijke staat.
Grote handbeschilderde Limoges porseleinen lampenvoet met florale en goud decor. Gesigneerd. Eén minimale chip. 20e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen tafellamp met messing basement. In amfora vorm. Circa 1900. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
18e Eeuwse porseleinen kop en schotel met Duits Meissen zwaardteken en Chinees decor. Afmeting: 5,5 x 13 cm ø. In goede staat.
Grote antieke terracotta Jugendstil vaas. Gesigneerd Rorback? Nr. 2008. Zweepslag florale decor. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Duits Meissen porseleinen kinderserviesje met diverse decors. Knaufzeit. Circa 1900. Bestaande uit: Vier kopjes, zes schotels. Eén schotel gelijmd. Afmeting: 4 x 6 cm ø. In redelijk/go...
Vier Duitse handbeschilderde 'Sitzendorf' porseleinen figuren. 'Handgemalt A.H'. 'Afrika, Europa, Amerika, Asiën'. In Jugendstil-kleuren. 20e Eeuw. Bij één figuur vingers licht beschadigd. Afmeting: 1...
Antieke handbeschilderde porseleinen dekselvaas met florale en goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.