Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Art Deco, Presse-papier 1930
Startprijs 20 EUR

Art Deco verchroomde presse papier met afneembaar draaibaar springend hert. Circa 1930. Afmeting: 13 x 15 x 3 cm. In goede staat.

2x Tuin ornamenten
Resultaat: 65 EUR

Twee grote betonnen tuin-ornamenten met fruit. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 35 cm ø. In goede staat.

Bronzen hanglamp
Resultaat: 40 EUR

Bronzen hanglamp met bokkenkoppen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 30 cm ø. In goede staat.

Delftse kist, 1940
Resultaat: 60 EUR

Antieke 19e eeuwse notenhouten gestoken kist met spiegel en koperdraad inleg (mist deels). Afmeting: 24 x 34 x 24 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuwse theestoof
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 30 x 29 cm ø. In goede staat.

2x Oude bronzen kaarskandelaren
Resultaat: 40 EUR

Twee oude bronzen kaarskandelaren, waarvan één geëlektrificeerd tot lamp. Barok-stijl. Afmeting: 60 - 70 cm. In goede staat.

Antieke bronzen penkandelaar
Startprijs 125 EUR

Grote antieke bronzen penkandelaar met hondenpootjes. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Beschilderde kraantjeskan
Resultaat: 30 EUR

Kleine oude handbeschilderde tinnen kraantjeskan. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

6x Oosters, 20e eeuw
Startprijs 25 EUR

Zes maal Oosters. 20e Eeuw. Twee Perzische dekseldoosjes van natuursteen, handbeschilderd. Twee cloisonne kogels in houder. Twee dekseldoosjes met porseleinen incomplete opiumpijp. Afmeting: 4 - 11 cm...

Bronzen sta-lamp
Resultaat: 80 EUR

Grote bronzen sta-lamp met beschilderde glazen kap. Circa 1940 - 1960. Afmeting: H 158 cm. In goede staat.

Ca. 35 Aanstekers
Resultaat: 60 EUR

Kavel met ca. 35 aanstekers waaronder; Penguin, Prisca, Crown Grace, Emrich, Diplomat, Pigeon, Consul Amor, Brother. Ongetest in diverse condities.

Theestoof, 19e eeuw
Resultaat: 55 EUR

Vroeg 19e eeuwse Louis Seize mahoniehouten theestoof met bandintarsia, ringbeslag, messing pootjes en ketel. Afmeting: 67 x 29 x 28 cm. In goede staat.

3x Antieke bijlen
Resultaat: 75 EUR

Drie antieke bijlen. 19e Eeuw. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.

Loevetein telefoon
Startprijs 200 EUR

Speciale uitgave telefoon PTT-model Loevestein. Met certificaat. Nieuwprijs Hfl. 1.995,00 (gulden). Afmeting: 37 x 25 x 24 cm. In zéér goede staat !

2x Sabel, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Twee maal 19e eeuwse sabels met messing heften. Afmeting: 71 x 79 cm. In goede staat.

Oude Duitse dolk
Resultaat: 100 EUR

Oude Duitse dolk met swastika in brons. Houten heft met brons, stukje af. Lemet met oxydatie. Afmeting: L 31 cm. In redelijk/goede staat.

Osmaanse sabel, 19e eeuw
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse Osmaanse sabel met schede. Patina. Afmeting: L 84 cm. In goede staat.

Amerikaanse Mountainers Cap WO II
Startprijs 30 EUR

Amerikaanse WO II Mountainers Cap. Banks 9752. Afmeting: 26 x 31 x 24 cm. In goede staat.

Duitse SS-band WO II
Resultaat: 60 EUR

Duitse SS-band, WO II. Germanske Norge Bevo Wuppertal. Afmeting: 42 x 3,3 cm. In goede staat.

Grote zilveren ring met steen
Startprijs 30 EUR

Grote zilveren ring, 925/000, met ruwe kwarts, grillig gevormd met open scheen, ca ø 62. 6x4,5cm. ca 50 gram. In goede staat

Zilveren mand
Startprijs 750 EUR

Grote zilveren mand, 835/000, rechthoekig gecontourneerd model voorzien van gezaagd floraal en rasterpatroon, geplaatst op 8 gekrulde poten. MT.: B.W.Eldik, Zutphen ca 868 gram 38x29x9cm. In goede sta...

Ketting met hanger, Cris Agterberg
Startprijs 700 EUR

Zilveren collier met hanger, 835/000, van Cris Agterberg. Driehoekige opengewerkte hanger met spiraalbewerking met onderaan de hanger een peervormige maansteen. De hanger is bevestigd aan en zilveren ...

Gouden choker met diamant
Startprijs 600 EUR

Roodgouden choker, 585/000, met diamanten. "Diamond by the yard". Fijn roodgouden ankercollier bezet met 12 briljant geslepen diamanten in een gladomzetting. Totaal ca 0,58 ct. 45 cm. ca 3,0 gram. Ni...

Tas met zilveren beugel
Resultaat: 45 EUR

Zwart velouren tas met zilveren beugel, 833/000, rechthoekig gecontourneerde beugel versierd met biedermeier graveerwerk. Met jasseronketting. Schoonhoven. Breedte beugel 10 cm. In zeer goede staat