Peter de Rijcke '89. Zeist 1945. Nr. 34/100. Noord Hollands landschap. Lithografie op papier. Afmeting: 64 x 49 cm. In goede staat.
Zilveren miniatuur, 835/000, op vierkante onderplaat met een spelende engel met konijn, ballen en hoepel als houder. ca 28 gram. 5,5x4x3cm. In goede staat
Gouden ring, 585/000, met diamant. Bicolourring met een slag voorzien van een briljant geslepen diamant, 0,03 ct. ø 53 ca ca 2,3 gram. In goede staat
Antieke Franse pendule. Circa 1860. Romantiek, compositie metaal met albast. Achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met paardjeskroon. Gemerkt C.B. Circa 1880. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen hanglamp met bekroonde leeuwenkoppen. Tien-lichts. Circa 1920. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.
Voor-oorlogse sextant in mahonie kist met sextant attest in het Duits. Afmeting: 18 x 30 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Grote vuurvergulde bronzen Empire pendule. Circa 1820. Grote engel met bloem en engel met putti in boot. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 48 cm. In goede...
Geelgouden ring, 585/000, met carneool. Ring met een bewerkte ovale zetkast met een ovaal gefacetteerde carneool. Breedte kop 15 mm. ø 56 ca 3 gram. In goede staat
Antieke Zwitserse vruchthouten cylinder speeldoos met bandintarsia. Niet actieve oude wormbeval. Mooie goed functionerende klank. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Twee zilveren kandelaren, 835/000, laag model op ronde voet voorzien van een rand met ranken. Iets afwijkend van elkaar. ø7x7cm en ø7x7,5 cm. Eén voet is wat uit model.
Drie-delig Majolica Jugendstil tableau. 20e Eeuw. Afmeting: 45,5 x 15 cm. In goede staat.
Zilveren 835/000 acht-kantig loddereindoosje met opgehoogde en gegraveerde schuifdeksel. Voorzien van diverse ribbels en blad decor. MT.: C.H. Cammans - Leeuwarden/Groningen. jl. R 1876. Afmeting: 3 x...
Zeldzame twaalf-delige 18e - 19e eeuwse Chinese Kang Xi kop en schotel set met gecontourneerde omranding en peterselie decors. Gemerkt. Eén schoteltje gelijmd. Verder in zéér goede staat. Geen chips....
Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Spanjaard bij palmboom. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Zeven maal 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Drie cups Familie Rose met figuren in landschap decor, twee met haarlijn. Twee cups, jonglerende Chinesen decor, één haarlijn. Eén schotel, figur...
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met volle zuilen en grote gegraveerde plated wijzerplaat. Gesigneerd Tho Rea Walton. Achtdaags-uurwerk, met seconden en dag-aanduiding. Ongerestaureerd. Afme...
Grote antieke eikenhouten Friese staartklok met dubbele kap, beschilderde panelen + wekker. In ossenbloedrood-kleur. Circa 1800. Afmeting: 165 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Brede strakke ring met 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 ct. SI/W. breedte ring 5,3 mm. ø59 ca 5,7 gram. In goede staat
Zilveren 835/000 klontjestang met lepelvormig uiteinde, hartvormige poten met palmet. MT.: H. A. Schuss - Amsterdam. jl.: B 1836. Afmeting: 13 cm. Gewicht: circa 35 gr. In goede staat.
Vierkant geslepen loddereinflacon met zilveren 925/000 schuifdop. MT.: Levi & Salaman - Birmingham. jl.: x 1922. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.
Antieke Japanse cloissonne dekselvaas met draken decor + antieke sigaretten etui. Circa 1900. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise. Iets craquele in wijzerplaat. Met spillegang uurwerk en vouwslinger. Mogelijk maandloper. Afmeting: 40 x 24 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden oorschroeven, 585/000, met blauwe zoetwaterparel, ø 6 mm. ca 1,4 gram. In goede staat