Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Peter de Rijcke, Noord Hollands landschap
Resultaat: 40 EUR

Peter de Rijcke '89. Zeist 1945. Nr. 34/100. Noord Hollands landschap. Lithografie op papier. Afmeting: 64 x 49 cm. In goede staat.

Zilveren miniatuur.
Startprijs 40 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, op vierkante onderplaat met een spelende engel met konijn, ballen en hoepel als houder. ca 28 gram. 5,5x4x3cm. In goede staat

Gouden ring met diamant
Startprijs 80 EUR

Gouden ring, 585/000, met diamant. Bicolourring met een slag voorzien van een briljant geslepen diamant, 0,03 ct. ø 53 ca ca 2,3 gram. In goede staat

Antieke Franse pendule,1860
Resultaat: 85 EUR

Antieke Franse pendule. Circa 1860. Romantiek, compositie metaal met albast. Achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Antieke regulateur, 1880
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur met paardjeskroon. Gemerkt C.B. Circa 1880. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Bronzen hanglamp, 1920
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke bronzen hanglamp met bekroonde leeuwenkoppen. Tien-lichts. Circa 1920. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.

Voor-oorlogse sextant
Resultaat: 250 EUR

Voor-oorlogse sextant in mahonie kist met sextant attest in het Duits. Afmeting: 18 x 30 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

Vuurvergulde pendule, 1820
Startprijs 1.000 EUR

Grote vuurvergulde bronzen Empire pendule. Circa 1820. Grote engel met bloem en engel met putti in boot. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 48 cm. In goede...

Gouden ring met carneool
Startprijs 60 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met carneool. Ring met een bewerkte ovale zetkast met een ovaal gefacetteerde carneool. Breedte kop 15 mm. ø 56 ca 3 gram. In goede staat

Antieke Zwitserse speeldoos
Resultaat: 475 EUR

Antieke Zwitserse vruchthouten cylinder speeldoos met bandintarsia. Niet actieve oude wormbeval. Mooie goed functionerende klank. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

2 Zilveren kandelaren
Startprijs 30 EUR

Twee zilveren kandelaren, 835/000, laag model op ronde voet voorzien van een rand met ranken. Iets afwijkend van elkaar. ø7x7cm en ø7x7,5 cm. Eén voet is wat uit model.

Majolica Jugendstil tableau
Startprijs 70 EUR

Drie-delig Majolica Jugendstil tableau. 20e Eeuw. Afmeting: 45,5 x 15 cm. In goede staat.

Zilveren loddereindoosje, 1876
Startprijs 90 EUR

Zilveren 835/000 acht-kantig loddereindoosje met opgehoogde en gegraveerde schuifdeksel. Voorzien van diverse ribbels en blad decor. MT.: C.H. Cammans - Leeuwarden/Groningen. jl. R 1876. Afmeting: 3 x...

Set Kang Xi kop en schotels
Resultaat: 550 EUR

Zeldzame twaalf-delige 18e - 19e eeuwse Chinese Kang Xi kop en schotel set met gecontourneerde omranding en peterselie decors. Gemerkt. Eén schoteltje gelijmd. Verder in zéér goede staat. Geen chips....

Vuurvergulde bronzen pendule, 1840
Startprijs 400 EUR

Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Spanjaard bij palmboom. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

7x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 210 EUR

Zeven maal 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Drie cups Familie Rose met figuren in landschap decor, twee met haarlijn. Twee cups, jonglerende Chinesen decor, één haarlijn. Eén schotel, figur...

Engelse staande klok, ca. 1800
Resultaat: 275 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met volle zuilen en grote gegraveerde plated wijzerplaat. Gesigneerd Tho Rea Walton. Achtdaags-uurwerk, met seconden en dag-aanduiding. Ongerestaureerd. Afme...

Friese staartklok
Resultaat: 210 EUR

Grote antieke eikenhouten Friese staartklok met dubbele kap, beschilderde panelen + wekker. In ossenbloedrood-kleur. Circa 1800. Afmeting: 165 cm. In goede staat.

Gouden ring met 4 diamanten
Startprijs 240 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Brede strakke ring met 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 ct. SI/W. breedte ring 5,3 mm. ø59 ca 5,7 gram. In goede staat

Zilveren klontentang, 1836
Startprijs 35 EUR

Zilveren 835/000 klontjestang met lepelvormig uiteinde, hartvormige poten met palmet. MT.: H. A. Schuss - Amsterdam. jl.: B 1836. Afmeting: 13 cm. Gewicht: circa 35 gr. In goede staat.

Loddereinfles met zilver
Startprijs 50 EUR

Vierkant geslepen loddereinflacon met zilveren 925/000 schuifdop. MT.: Levi & Salaman - Birmingham. jl.: x 1922. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.

Antieke Japanse dekselvaas + sigaretten etui
Resultaat: 80 EUR

Antieke Japanse cloissonne dekselvaas met draken decor + antieke sigaretten etui. Circa 1900. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.

Franse comtoise
Startprijs 50 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise. Iets craquele in wijzerplaat. Met spillegang uurwerk en vouwslinger. Mogelijk maandloper. Afmeting: 40 x 24 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden oorschroeven met parel
Startprijs 90 EUR

Geelgouden oorschroeven, 585/000, met blauwe zoetwaterparel, ø 6 mm. ca 1,4 gram. In goede staat