Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren kluwenmandje
Startprijs 80 EUR

Zilveren kluwenmandje, 833/000, rond model opengewerkt met schubbendecor voorzien van parelrand. Met hengsel met parelrand.ø10x10cm. MT.: Koninkijke Begeer & Vos, Utrecht, jl.: M:1922. ca 81 gram. In ...

Chines bronzen kaarskandelaar
Startprijs 200 EUR

Grote Chinese bronzen kaarskandelaar met olifant en lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: 90 x 50 x 35 cm. In goede staat.

Schemerlamp, Ibis
Startprijs 190 EUR

Jugendstil/Art Deco plated messing tafellamp met ibis op lelieblad. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

2x Terracotta figuren
Startprijs 950 EUR

Twee grote 19e eeuwse terracotta tuin sphinxen. 1 behoeft restauratie andere heel. Afm. 72x108x45 cm. Cond.: R/G

Gouden ring
Startprijs 150 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Strakke ring met 2 rijen bezet met 26 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,13 ct. Breedte 4 mm, ø 56 ca 2,8 gram. In goede staat

Gouden oorstekers cupido
Startprijs 50 EUR

Geelgouden oorstekers,750/000, in de vorm van een cupido. ca 1 gram. nieuw

Kristallen vaasje met houder
Startprijs 20 EUR

Kristallen geslepen vaasje met fraai geslepen bloemen in een opengewerkte houder. Afmeting: 4,5 x 9 cm. In goede staat.

Bonbonnière met zilver
Startprijs 60 EUR

Kristallen bonbonniere met zilveren beugel, 833/000. Ronde schotel met waaierslijpsel en sterslijpsel, voorzien van een zilveren opengwerkte beugel. MT.: D.P.Kooi, Kollum jl.:d:1863. ø21x15cm. Enkele ...

Geelgouden ring
Resultaat: 50 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met geslepen band in het midden in een ruitvormige incrustatiezetting een diamant achtkant geslepen, ca 0,03 P1-H. ø 55 ca 1,7 gram. In goede staat

Glazen Jugendstil-stijl vaas
Resultaat: 150 EUR

Glazen Jugendstil-stijl vaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

J. Braakensiek, Prinsjesdag
Resultaat: 15 EUR

J. Braakensiek. Antieke lithografie. Prinsjesdag. Scheurtje. In 19e eeuwse Empire-lijst. Lithografie op papier. Afmeting: 39 x 26 cm. In redelijke staat.

Antiek Fries zakmes, 1800
Resultaat: 140 EUR

Antiek zilveren zakmes, met opengewerkte zilveren greep met figuren gemaakt voor Jurjen Iskamp ca 1800, voorzien van een zilveren, 925/000, mes Engeland, sheffield Harrison Brothers & Howson. 15 cm, ...

Boheemse wereldklok, 1920
Resultaat: 3.500 EUR

Zeldzame antieke Boheemse wereldklok door Puskar Joszef. Circa 1920. In eikenhouten stellage, diverse uurwerken + slagwerk, houten tandwielen, houten aandrijving. Gewichten missen. Functies niet getes...

Lot divers antiek kristal
Resultaat: 30 EUR

Lot divers antiek kristal (waaier). Bestaande uit: Menage set, zes-delig, beschadigd. Grote kaasstolp, goed. Boterstolp, goed. Zes onderzetters, goed. Afmeting: 10 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Steiff leeuw
Resultaat: 40 EUR

Duitse Steiff leeuw met 'Knopf im Ohr'. Mohair met glazen ogen. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Lapis Lazulli oorbellen
Resultaat: 20 EUR

Zilveren oorhangers, 925/000, met peervormige hangers. Ronde knop bezet met een lapis lazuli voorzien van een peervormige hanger van lapis lazuli met zilveren huls en rand. lengte 49 mm. Nieuw

Kaststel, Porceleyne Fles
Resultaat: 110 EUR

Drie-delig Delfts, Porceleyne Fles kaststel. Geribbeld met florale decor. Monogram J. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 44 cm. In goede staat.

Oude Tibetaanse hoofdbekleding
Startprijs 65 EUR

Oude Tibetaanse hoofdbekleding met kralen en koraal penningen etc. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 22 x 18 cm. In goede staat.

Lot 19e eeuws kristal
Resultaat: 25 EUR

Lot 19e eeuws kristal. Amandelgeslepen. Eén maal gembercoupe, chips. Zeven maal schaaltjes, chips. Afmeting: 13 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke poppen, Duitsland
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke poppen Duitsland. Eén porseleinen Heubach Koppelsdorf 300/10, met echt haar + papier maché lichaam. Circa 1920. Goed. Eén Duits popje met papier maché hoofd en zeemleren lichaam. Circa 19...

Groot Perzisch kleed, 210 x 286 cm
Resultaat: 90 EUR

Mooi groot oud Perzisch kleed in de kleuren blauw, rood etc. Floraal. Afmeting: 210 x 286 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Boerderij bij boom
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Boerderij bij boom. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 44 cm. In goede staat.

4x Karaffen, divers
Startprijs 80 EUR

Vier maal diverse oude/antieke kristalglazen stopkaraffen. Ruitgeslepen. Afmeting: 34 - 43 cm. In goede staat.

J. v.d. Leest, Landschap bij avond
Resultaat: 80 EUR

Jan van der Leest. 1907 - 1971 Hengelo. Landschap bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 30 cm. In goede staat.

Marmeren buste
Startprijs 320 EUR

Grote antieke Franse marmeren buste. Door A. Bertin. Circa 1900. Jong meisje. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

4x Antieke gouden lijsten + passe partouts
Resultaat: 40 EUR

Vier antieke gouden lijsten met zwarte passe partouts. Afmeting: 77 - 87 cm. In redelijk/goede staat.

Kristallen Leerdam vaas
Startprijs 250 EUR

Grote kristallen Leerdam vaas. Dikwandig. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 15 cm ø. In goede staat.

Gegraveerde druivenspoeler
Startprijs 120 EUR

19e Eeuwse gegraveerde mondgeblazen glazen druivenspoeler met florale decor. Afmeting: 12,5 x 12 cm ø. In goede staat.

Meindert Volkers, Orchideeën
Startprijs 50 EUR

Meindert Volkers. '88. 1927 - 2000. Enschede. Orchideeën. Aquarel op papier. Afmeting: 26 x 19 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Koperen vaas met bloemen
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Koperen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen boeddha
Startprijs 100 EUR

Oude/antieke Oosterse Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Zilveren rammelaar met ketting, 1850
Startprijs 180 EUR

Zilveren staaframmelaar, 833/000, met fluitje en 5 bellen, voorzien van ketting. Versierd met graveerwerk. enkele deukjes. totaal ca 51 gram. 13 cm, ketting 55 cm.

Curt Schröder, Clown
Resultaat: 35 EUR

Curt Schröder. Clowns' portret. Kunstlerklause. Olieverf op papier. Afmeting: 49 x 74 cm. In goede staat.

Witgouden oorknoppen met saffier en diamant
Startprijs 480 EUR

Witgouden oorknoppen, 585/000, met saffier en diamant. Ronde oorstekers in het midden bezet met een rond gefacetteerde saffier, totaal ca 0,80 ct, voorzien van een rand met briljant geslepen diamanten...

Gouden horloge IWC
Resultaat: 1.250 EUR

Geelgouden horloge, 585/000, met goudkleurige wijzerplaat met cijfers en een decentrale secondewijzer. mechanisch. ø 34 mm. Voorzien van geelgouden gevlochten band, 750/000, met bakslot en veiligheid....

Zilver vergulde monstrans
Resultaat: 3.500 EUR

Prachtige zilver vergulde monstrans, 833/000, vervaardigd door Brom Utrecht. Markiesvormig met gezaagde krullen en deels gekrulde elementen. In het midden bij de hostiehouder zijn 10 briljant geslepen...

Duitse SS-band WO II
Resultaat: 60 EUR

Duitse SS-band, WO II. Germanske Norge Bevo Wuppertal. Afmeting: 42 x 3,3 cm. In goede staat.

Lot folders/affiches WO II
Startprijs 25 EUR

Lot folders/affiches WO II. Onder andere: Programma Nationale Jongerenverbond, De Trom - Bevrijdingsnummer 1944, en proclamatie Het Nationaal Jongerenverbond 1940, en Het eerste verboden..... etc. Afm...

Amerikaanse Mountainers Cap WO II
Startprijs 30 EUR

Amerikaanse WO II Mountainers Cap. Banks 9752. Afmeting: 26 x 31 x 24 cm. In goede staat.

Fotolijstje en tafelstukje
Resultaat: 25 EUR

Zilveren fotolijst, 835/000 en een tafelstukje, BWG. Ovaal fotolijstje met bewerkte rand met bladmotief, 9x12cm, en een tafelstukje met 2 bakjes geplaatst op 4 krulpoten en greepje, voorzien van repar...

Lot tekeningen WO II (7x)
Startprijs 40 EUR

Lot van zeven tekeningen WO II. Monogram J.v.G. Bestaande uit: Schetsen, karikaturen met spreuken. Afmeting: 25 x 32,5 cm. In goede staat.

Duitse WO II zaktas
Startprijs 50 EUR

Duitse WO II. Bijzondere zaktas van leder + canvas. Afmeting: 68 x 32 x 7 cm. In goede staat.

Engelse WO II wapentas
Startprijs 70 EUR

Engelse WO II. UK wapentas. R. Burns Ltd. 1945 AA 5595. Afmeting: 117 x 31 x 2 cm. In goede staat.

Duitse WO II NSAP/SA riem
Startprijs 125 EUR

Duitse WO II, Lederen NSAP/SA riem. DRGM Vis/289 AU. Afmeting: L 102 cm. In zeer goede staat.

Lot oude wapens, 8x
Resultaat: 150 EUR

Acht maal oude wapens. Oosters. Onder andere: Ghurka's en kapmessen. Afmeting: 23 - 57 cm. In goede staat.

Luftwaffe parade degen (kopie)
Startprijs 90 EUR

Kopie van een Duitse Luftwaffe parade degen. Metaal/verguld. 21e Eeuw. Afmeting: L 92 cm. In goede staat.

2x Oude veldkijkers
Startprijs 40 EUR

Twee oude veldkijkers. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Broco Coated Optics 7 x 50. Eén maal Breaker Cobra Model 750, 8m/988000m. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

3x Blanke wapens, 20e eeuw
Startprijs 80 EUR

Drie maal blanke wapens. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Indonesische krissen en één replica Duitse dolk. Afmeting: 38 - 50 cm. In goede staat.