Drie maal 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe borden met tuin + florale decor. Eén bord lichte randschade. Afmeting: circa ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decors met bamboe. Twee borden haarscheur + chip. Afmeting: ø 23,8 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Eén maal dekselpot met draken decor. Eén maal dekselvaas, bodemmerk. Afmeting: 12 - 18 cm. In goede staat.
Grote oude Italiaanse Napels Kings, B. Merli, porseleinen figuur. Voorstellende: Een messenslijper. Stukje af. Afmeting: 35 x 29 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese blauw-witte draken vaas. Bovenrand ingekort. Afmeting: H 26 cm. In redelijke staat.
Vijf grote Duitse Neo Renaissance porseleinen schalen met rondom figuren decors en blindmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 36,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese opengewerkte natuurstenen dekseldoos met boeddha's, reukverdrijver. Afmeting: 8 x 11 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen trekpot met florale decor. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Spaanse porseleinen lampenvoet met engelenkopjes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H. 40 cm. In goede staat. Chips mogelijk.
Grote oude/antieke Chinese celadon bloempot. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 40,5 cm ø. In goede staat.
Oud keramieken 4-pas tegeltableau met stilleven. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Satsuma keramieken siervazen met koppen, draken en goud decor. Beide vazen mooie kwaliteit. Randbeschadiging. Afmeting: 23 x 11 cm ø. In redelijke staat.
Oude Chinese Kang Xi gemerkte drakenvaas. Melk + bloed. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Gendi schenkkan met coulissen decors, floraal en vogel. Wanli-stijl. Afmeting: 20 x 19 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal Sang du Boeuf bord, één maal Sang du Boeuf oorvaas. Eén oor afgebroken. Afmeting: 13,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Chinees porseleinen blauw-wit drakenbord met bodemmerk. Afmeting: 3,5 x 16,2 cm ø. In goede staat.
Vier aparte 18e eeuwse Chinees porseleinen draken kop + schotels met goud decor. Eén kopje gelijmd, één kopje haarlijn. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van vijf oude Chinese trekpotten. 20e Eeuw. Vier maal Yixing, divers. Gemerkt. Eén maal porselein, metalen montuur. Afmeting: circa 8 - 12 cm. In goede staat.
Twee grote porseleinen schalen. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Napels, goud + bloem decor. Chips. Eén maal putti + bloemen, G.D.R. Duitsland. Chips. Afmeting: 21 - 28 cm. In redelijke staat.
Grote oude Chinees porseleinen kom met amalgaan kleurige florale decor en craquele glazuur. Afmeting: 8 x 20,4 cm ø. In goede staat.
Acht oude Japanse/Chinese snuffbottles. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal roodlak, één maal agaat, twee maal porselein, één maal glas, twee maal natuursteen (waarvan één jade). Afmeting: 4 - 10 cm. I...
Vijf maal 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose borden, floraal, divers. Vier borden haarlijnen. Eén bord chip. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.
Drie maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, divers. Eén bord chip, één bord twee chips, één bord minimale chip. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.
Vijf maal 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Imari kom, twee Familie Rose kinderborden, waarvan één met haarlijn. Bloemvaas decor, randschade. Tuin met bamboe, haarscheur + chips. Afmeting: 1...
Grote oude/antieke Chinese natuurstenen paper weight met lakstempel en signatuur. Afmeting: 9 x 7 cm ø. In goede staat.
Zeer grote gemerkte (6 tekens) Chinees porseleinen Familie Rose schotel met fruit, florale en vogel decor. Gecontourneerd. Afmeting: 8 x 45,7 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinese balustervormige Kantonese dekselvaas met krijgers in landschap decor en bodemmerk. Afmeting: 37 x 19 cm ø. In goede staat.
Diepe oude Chinees porseleinen schotel met karper + bodemmerk. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen celadon bord met medaillon en bodemmerk. Afmeting: ø 25,7 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Kantonese porseleinen penselenpot met bodemmerk en geisha's. Circa 1900. Haarscheur. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.
Antiek fijn gedecoreerd vijf-delig Japans Satsuma theeservies met goud en figuren decors. Circa 1900 (Meiji periode). Bodemmerk. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Lot van zeven stuks Chinees porselein. Vier maal Chinese Imari schotels. Eén haarlijn. Twee maal blauw-witte bloempot. Eén gelijmd. Eén maal blauw-wit vaasje, pioenroos + kiekendief. Afmeting: 9 -12 c...
Groot lot (9x) divers oud Chinees jade. Onder andere: armbanden, scepter, medaillons figuratief. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Vier maal oud Chinees jade, figuratief. Afmeting: 5,5 - 12 cm. In goede staat.
Groot lot (10x) oud divers jade. Onder andere: medaillons, figuratief, amuletten, ringen. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Groot lot (11x) divers oud Chinees jade. Onder andere: amuletten, scepter, figuratief, plaquette. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose pijpvazen met gouden en roze draken inzetten, floraal, goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: 17 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antiek Japans porselein. Circa 1900. Gemerkt. Bestaande uit: Zeven kop en schotels + deksels. Twee kopjes en één schotel beschadigd. Afmeting: circa 9 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen sierschotel met Biedermeier zilveren beugel. Afmeting: 15 x 25,5 cm ø. In goede staat.
Chinese Republik porseleinen wandbord met geisha's in tuin decor. Circa 1920. Bodemmerk. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.
Zeven oude Franse porseleinen dekseldoosjes. 20 Eeuw. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen Blanc de Chine figuren. Minimale chips geisha. Vinger beschadigd oude man. Gemerkt. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Neksteun, kat. Chinees te paard. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.
Lot van zeven delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Chinees porselein met Chinese vrouwen decors en florale decors in coulissen. Gemerkt F. Eén kopje goed, één kopje haarscheur. Twee schotels goed....
Vier stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met bloembakken decors en goud decor. Drie kopjes goed, één haarscheur. Twee schotels goed, twee haarscheur. Afmeting: 6 - 13 cm. In red...
Zéér kleine 18e eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met goud en florale decors. Geribt. Afmeting: 6,5 x 5 cm ø. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met florale decors en capucijner-glazuur. Eén vaas goed. Eén vaas chip rand + haarlijn. Afmeting: 24 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie oude erotische Japans/Chinees porseleinen snuffbottles met goud decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.
18e Eeuwse mangaan 4-pas tegeltableau met florale decor. Eén hoekje beschadigd. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal Familie Roze Chinees porseleinen lachende boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese blauw/witte vaas met rondom figuren decor in tuin en huis. Afmeting: 45,5 x 17 cm ø. In goede staat.
Grote oude blauw/witte Chinees porseleinen vaas met paradijsvogels en florarle decors. Afmeting: H 44 x 22 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinese rode koraal figuren op houtgestoken sokkels. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Spaanse tafellamp met porseleinen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Twee Duitse Tettau porseleinen papegaaien met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 19 -22 cm. In goede staat.
Twee delen Duits Meissen porselein. Eén maal onderzetter met floraal decor en goudrand. Circa 1960. Eén maal sauciere met paars florale decor. Circa 1900. Twee pootjes beschadigd. Afmeting: ø 15 - 20...
Twee maal 18e - 19e eeuwse Chinees Kantonese Familie Rose vaasjes met figuren decor. Eén vaasje bakfout. Eén vaasje chip rand. Afmeting: 15 cm. In redelijke staat.
Herend porseleinen bonbonschaal met florale + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Vier stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen pijpvazen met florale decor. Afmeting; 13 - 18 cm. In goede staat.
Zes oude Duitse porseleinen reservisten bierpullen met tinnen deksels. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat. een met barst.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met geisha, floraal en vlinder decor. Eén schotel chip. Eén schotel bodemrand beschadigd. Afmeting: ø 13,5 cm. In redelijke staat.
Twee maal oude Chinese snuffbottles. 20e Eeuw. Eén maal geëmailleerd, landschappen. Eén maal porselein, blauwe draak. Afmeting: 5 ,5 - 7 cm. In goede staat.
Grote oude Oosterse keramieken zwart geglazuurde olifant met berijders. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 33 x 16 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen figuren. Gemerkt met M. Beide beschadigd. Afmeting: 22 - 23 cm. In redelijke staat.
Vier maal oud Chinees porselein. Onder andere: Drie maal Kantonese gemberpotten en één grote Familie Rose vaas met krijgers. Afmeting: 10 - 41 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen vazen. Eén maal Sang de Boeuf vaas. Eén maal blauw-groen iriserend glazuur met bodemmerk. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.
Groot oud Duits Sitzendorf porselein figuur. 'Edele heer met sabel'. 20e Eeuw. Monogram 'G.W'. Bakfout in basis. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Handbeschilderde grote Duitse K.P.M. porseleinen vaas. Door Svetlana Storogenko. Met damesportretten en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 x 21 x 14 cm. In goede staat.
Grote Duitse Thüringen porseleinen vaas/figurengroep. Handbeschilderd in Jugendstil-kleuren. 'Handgemalt A.H'. 20e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Boeren paar. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 30 - 31 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse Sitzendorf porseleinen figuren in Jugendstil kleuren. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 50 - 51 cm. In goede staat.
Vijf maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Peking glazen snuffbottles. Eén Familie Roze drakenvaas. Eén los glazen deksel. Eén kantig vaasje. Afmeting: 3 -7 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met groene craquele glazuur. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Engels of Duits Majolica vazenstel. Circa 1900. Twee schenkkannen, gelijmd. Eén bloempot, gelijmd. Afmeting: 24 - 33 cm. In redelijke staat.
Acht maal Duits antiek keramiek. Mogelijk ook Marburger Keramik. Sommige gesigneerd. 19e - 20e Eeuw. Dekselpot, hengsel beschadigd. Verder chips mogelijk. Afmeting: 16 - 34 cm. In redelijk/goede staat...
Zes grote oude handbeschilderde Duits porseleinen borden door Svetlana Storogenko. 20e Eeuw. Eén maal Meissen, goed. Eén maal Nymphenburg, goed. Eén maal Villeroy Boch, goed. En drie maal gelijmde bor...
Twee zeer grote antieke Duitse vijf liter bierpullen. Bodem genummerd. Eén maal: Der Zitherspieler spielt der Jäger die zither recht fein. En één maal: Immer Wirb - das glück ist Mürb. Afmeting: 47 - ...
Oud Chinees porseleinen drakenbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 21,3 cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen karperbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 21,3 cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen bord met tuindecor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 21,2 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose schotel met figuren decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 28,7 cm ø. In goede staat.
Vier grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotels met diverse decors. Onder andere: Kraanvogels, landschap, floraal. Grootste bord beschadigd. Afmeting: 29 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met Familie Rose florale decor en tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen (rookverdrijf) uilen. Elektrisch. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen met Foo-honden. Eén deksel gerestaureerd. Afmeting: 25 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.
Lot divers oud Chinees porselein. Onder andere: porselein, cloisonne. Bestaande uit: twee dekselvaasjes, drie flesjes, twee snuffbottles. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Lot divers oud Chinees. Onder andere: drie snuffbottles, drie vaasjes divers, en rood koraal figuur. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.
Zes maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Floraal. Bestaande uit: Twee pijpvazen, één chip. Eén kraagvaas. Drie vazen, waarvan de grote een restauratie heeft ondergaan. Afmeting: 22 - 31 cm. In redel...
Aparte antieke Jugendstil Majolica rookverdrijver met olifantenkoppen. Afmeting: 16 x 7 cm ø. In goede staat.
Drie maal 18e eeuws Chinese Imari porseleinen borden met florale decors. Eén bord minimale chips. Afmeting: ø 22,8 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke, diverse, Japanse porseleinen sierborden. Afmeting: ø 22 - ø 25 cm. In goede staat.
Vijf maal Chinees porseleinen Familie Verte bordjes met bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: ø 13,5 cm. In goede staat.
Twee Delftse zeshoekige porseleinen knobbelvazen met diverse landschappen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse Majolica rozensteker-vaas met schaal. Circa 1900. Floraal + goud decor. Afmeting: 20 x 24 x 24 cm. In goede staat.
Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Divers. Met florale decors. Twee goed, één met minimale chips. Eén met haarlijnen. Afmeting: ø 22 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Gecontourneerd. Originele set. Eén bord haarscheuren. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.