Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Chinese borden (diep), 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Drie maal 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe borden met tuin + florale decor. Eén bord lichte randschade. Afmeting: circa ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

4x Chinees borden (diep), 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decors met bamboe. Twee borden haarscheur + chip. Afmeting: ø 23,8 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oud Chinees porselein
Startprijs 140 EUR

Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Eén maal dekselpot met draken decor. Eén maal dekselvaas, bodemmerk. Afmeting: 12 - 18 cm. In goede staat.

Porseleinen beeldengroep, Napels Kings
Resultaat: 35 EUR

Grote oude Italiaanse Napels Kings, B. Merli, porseleinen figuur. Voorstellende: Een messenslijper. Stukje af. Afmeting: 35 x 29 x 18 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese blauw-witte vaas met draken
Startprijs 500 EUR

Antieke Chinese blauw-witte draken vaas. Bovenrand ingekort. Afmeting: H 26 cm. In redelijke staat.

5x Porseleinen borden
Resultaat: 35 EUR

Vijf grote Duitse Neo Renaissance porseleinen schalen met rondom figuren decors en blindmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 36,5 cm ø. In goede staat.

Chinees stenen dekseldoos
Startprijs 75 EUR

Oude Chinese opengewerkte natuurstenen dekseldoos met boeddha's, reukverdrijver. Afmeting: 8 x 11 cm ø. In goede staat.

Oud Chinees trekpotje
Startprijs 50 EUR

Oude Chinees porseleinen trekpot met florale decor. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Porseleinen lampenvoet
Startprijs 35 EUR

Spaanse porseleinen lampenvoet met engelenkopjes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H. 40 cm. In goede staat. Chips mogelijk.

Chinese celadon bloempot
Startprijs 35 EUR

Grote oude/antieke Chinese celadon bloempot. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 40,5 cm ø. In goede staat.

Tegeltableau, Stilleven
Startprijs 10 EUR

Oud keramieken 4-pas tegeltableau met stilleven. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 cm. In goede staat.

2x Japanse Satsuma vazen , 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Satsuma keramieken siervazen met koppen, draken en goud decor. Beide vazen mooie kwaliteit. Randbeschadiging. Afmeting: 23 x 11 cm ø. In redelijke staat.

Chinese Mei Ping drakenvaas
Resultaat: 250 EUR

Oude Chinese Kang Xi gemerkte drakenvaas. Melk + bloed. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Chinese Gendi schenkkan
Resultaat: 250 EUR

Oude Chinees porseleinen Gendi schenkkan met coulissen decors, floraal en vogel. Wanli-stijl. Afmeting: 20 x 19 x 13,5 cm ø. In goede staat.

2x Sang de Boeuf
Resultaat: 160 EUR

Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal Sang du Boeuf bord, één maal Sang du Boeuf oorvaas. Eén oor afgebroken. Afmeting: 13,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees blauw-wit draken bord
Resultaat: 300 EUR

Oud Chinees porseleinen blauw-wit drakenbord met bodemmerk. Afmeting: 3,5 x 16,2 cm ø. In goede staat.

4x Chinese kop + schotels, 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Vier aparte 18e eeuwse Chinees porseleinen draken kop + schotels met goud decor. Eén kopje gelijmd, één kopje haarlijn. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Lot oude Chinese trekpotten, 20e eeuw
Startprijs 60 EUR

Lot van vijf oude Chinese trekpotten. 20e Eeuw. Vier maal Yixing, divers. Gemerkt. Eén maal porselein, metalen montuur. Afmeting: circa 8 - 12 cm. In goede staat.

2x Porseleinen schalen
Resultaat: 35 EUR

Twee grote porseleinen schalen. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Napels, goud + bloem decor. Chips. Eén maal putti + bloemen, G.D.R. Duitsland. Chips. Afmeting: 21 - 28 cm. In redelijke staat.

Chinese rood glazuur kom
Startprijs 400 EUR

Grote oude Chinees porseleinen kom met amalgaan kleurige florale decor en craquele glazuur. Afmeting: 8 x 20,4 cm ø. In goede staat.

Lot Japanse/Chinese snuffbottles (8x)
Startprijs 80 EUR

Acht oude Japanse/Chinese snuffbottles. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal roodlak, één maal agaat, twee maal porselein, één maal glas, twee maal natuursteen (waarvan één jade). Afmeting: 4 - 10 cm. I...

5x Familie Rose borden, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Vijf maal 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose borden, floraal, divers. Vier borden haarlijnen. Eén bord chip. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.

3x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Drie maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, divers. Eén bord chip, één bord twee chips, één bord minimale chip. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.

5x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 60 EUR

Vijf maal 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Imari kom, twee Familie Rose kinderborden, waarvan één met haarlijn. Bloemvaas decor, randschade. Tuin met bamboe, haarscheur + chips. Afmeting: 1...

Antieke Chinese paper weight
Resultaat: 100 EUR

Grote oude/antieke Chinese natuurstenen paper weight met lakstempel en signatuur. Afmeting: 9 x 7 cm ø. In goede staat.

Grote Chinese Familie Rose schotel
Resultaat: 150 EUR

Zeer grote gemerkte (6 tekens) Chinees porseleinen Familie Rose schotel met fruit, florale en vogel decor. Gecontourneerd. Afmeting: 8 x 45,7 cm ø. In goede staat.

Kantonese dekselvaas
Startprijs 50 EUR

Grote oude Chinese balustervormige Kantonese dekselvaas met krijgers in landschap decor en bodemmerk. Afmeting: 37 x 19 cm ø. In goede staat.

Chinese schotel, karper
Resultaat: 60 EUR

Diepe oude Chinees porseleinen schotel met karper + bodemmerk. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.

Chinees celadon bord
Startprijs 40 EUR

Oud Chinees porseleinen celadon bord met medaillon en bodemmerk. Afmeting: ø 25,7 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Kantonese penselenpot, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke Chinese Kantonese porseleinen penselenpot met bodemmerk en geisha's. Circa 1900. Haarscheur. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.

Antiek Satsuma servies, 1900
Resultaat: 140 EUR

Antiek fijn gedecoreerd vijf-delig Japans Satsuma theeservies met goud en figuren decors. Circa 1900 (Meiji periode). Bodemmerk. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 135 EUR

Lot van zeven stuks Chinees porselein. Vier maal Chinese Imari schotels. Eén haarlijn. Twee maal blauw-witte bloempot. Eén gelijmd. Eén maal blauw-wit vaasje, pioenroos + kiekendief. Afmeting: 9 -12 c...

Lot divers jade (9x)
Startprijs 150 EUR

Groot lot (9x) divers oud Chinees jade. Onder andere: armbanden, scepter, medaillons figuratief. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.

Lot divers jade (4x)
Startprijs 350 EUR

Vier maal oud Chinees jade, figuratief. Afmeting: 5,5 - 12 cm. In goede staat.

Lot divers jade stukken (10x)
Startprijs 200 EUR

Groot lot (10x) oud divers jade. Onder andere: medaillons, figuratief, amuletten, ringen. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.

Lot divers jade stukken (11x)
Startprijs 250 EUR

Groot lot (11x) divers oud Chinees jade. Onder andere: amuletten, scepter, figuratief, plaquette. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede staat.

2x Chinese Familie Rose vazen, 18e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose pijpvazen met gouden en roze draken inzetten, floraal, goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: 17 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antiek Japans porselein, 1900
Startprijs 75 EUR

Lot antiek Japans porselein. Circa 1900. Gemerkt. Bestaande uit: Zeven kop en schotels + deksels. Twee kopjes en één schotel beschadigd. Afmeting: circa 9 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord met zilver, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen sierschotel met Biedermeier zilveren beugel. Afmeting: 15 x 25,5 cm ø. In goede staat.

Chinese Republik porseleinen bord, 1920
Resultaat: 190 EUR

Chinese Republik porseleinen wandbord met geisha's in tuin decor. Circa 1920. Bodemmerk. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.

7 Oude Franse dekseldoosjes.
Resultaat: 50 EUR

Zeven oude Franse porseleinen dekseldoosjes. 20 Eeuw. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.

2x Chinese beeldjes, Blanc de Chine
Resultaat: 90 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen Blanc de Chine figuren. Minimale chips geisha. Vinger beschadigd oude man. Gemerkt. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Twee maal Chinees porselein. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Neksteun, kat. Chinees te paard. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 130 EUR

Lot van zeven delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Chinees porselein met Chinese vrouwen decors en florale decors in coulissen. Gemerkt F. Eén kopje goed, één kopje haarscheur. Twee schotels goed....

4x Chinese kop + schotels
Resultaat: 175 EUR

Vier stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met bloembakken decors en goud decor. Drie kopjes goed, één haarscheur. Twee schotels goed, twee haarscheur. Afmeting: 6 - 13 cm. In red...

Zeer kleine Chinese Imari trekpot
Resultaat: 180 EUR

Zéér kleine 18e eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met goud en florale decors. Geribt. Afmeting: 6,5 x 5 cm ø. In goede staat.

2x Chinese Familie Rose vazen
Resultaat: 300 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met florale decors en capucijner-glazuur. Eén vaas goed. Eén vaas chip rand + haarlijn. Afmeting: 24 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.

Drie erotische snuffbotlles
Startprijs 70 EUR

Drie oude erotische Japans/Chinees porseleinen snuffbottles met goud decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.

18e Eeuws 4-pas tegeltableau
Resultaat: 35 EUR

18e Eeuwse mangaan 4-pas tegeltableau met florale decor. Eén hoekje beschadigd. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijk/goede staat.

4x Chinese boeddha's
Startprijs 50 EUR

Vier maal Familie Roze Chinees porseleinen lachende boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.

Blauw/witte figuren vaas
Startprijs 250 EUR

Grote oude Chinese blauw/witte vaas met rondom figuren decor in tuin en huis. Afmeting: 45,5 x 17 cm ø. In goede staat.

Blauw/witte vogelvaas
Startprijs 250 EUR

Grote oude blauw/witte Chinees porseleinen vaas met paradijsvogels en florarle decors. Afmeting: H 44 x 22 cm ø. In goede staat.

2x Chinese koraal beeldjes
Resultaat: 200 EUR

Twee oude Chinese rode koraal figuren op houtgestoken sokkels. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

Spaanse tafellamp
Resultaat: 30 EUR

Spaanse tafellamp met porseleinen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

2x Duitse Tettau papegaaien
Startprijs 35 EUR

Twee Duitse Tettau porseleinen papegaaien met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 19 -22 cm. In goede staat.

2x Meissen porselein
Startprijs 35 EUR

Twee delen Duits Meissen porselein. Eén maal onderzetter met floraal decor en goudrand. Circa 1960. Eén maal sauciere met paars florale decor. Circa 1900. Twee pootjes beschadigd. Afmeting: ø 15 - 20...

2x Chinees vaasje, 18e-19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Twee maal 18e - 19e eeuwse Chinees Kantonese Familie Rose vaasjes met figuren decor. Eén vaasje bakfout. Eén vaasje chip rand. Afmeting: 15 cm. In redelijke staat.

Herend bonbonschaal
Startprijs 40 EUR

Herend porseleinen bonbonschaal met florale + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 14,5 cm ø. In goede staat.

4x Imari pijpvaasjes
Resultaat: 50 EUR

Vier stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen pijpvazen met florale decor. Afmeting; 13 - 18 cm. In goede staat.

6x Duitse bierpullen
Resultaat: 140 EUR

Zes oude Duitse porseleinen reservisten bierpullen met tinnen deksels. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat. een met barst.

2x Chinees bordje, 18e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met geisha, floraal en vlinder decor. Eén schotel chip. Eén schotel bodemrand beschadigd. Afmeting: ø 13,5 cm. In redelijke staat.

2x Oude Chinese snuffbottles
Startprijs 50 EUR

Twee maal oude Chinese snuffbottles. 20e Eeuw. Eén maal geëmailleerd, landschappen. Eén maal porselein, blauwe draak. Afmeting: 5 ,5 - 7 cm. In goede staat.

Oosterse keramieken olifant
Resultaat: 50 EUR

Grote oude Oosterse keramieken zwart geglazuurde olifant met berijders. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 33 x 16 cm. In goede staat.

2x Antieke porseleinen figuren
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke porseleinen figuren. Gemerkt met M. Beide beschadigd. Afmeting: 22 - 23 cm. In redelijke staat.

4x Oud Chinees porselein
Startprijs 40 EUR

Vier maal oud Chinees porselein. Onder andere: Drie maal Kantonese gemberpotten en één grote Familie Rose vaas met krijgers. Afmeting: 10 - 41 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese vazen
Startprijs 80 EUR

Twee oude Chinees porseleinen vazen. Eén maal Sang de Boeuf vaas. Eén maal blauw-groen iriserend glazuur met bodemmerk. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.

Groot Sitzendorf figuur
Resultaat: 30 EUR

Groot oud Duits Sitzendorf porselein figuur. 'Edele heer met sabel'. 20e Eeuw. Monogram 'G.W'. Bakfout in basis. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

KPM vaas
Startprijs 30 EUR

Handbeschilderde grote Duitse K.P.M. porseleinen vaas. Door Svetlana Storogenko. Met damesportretten en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 x 21 x 14 cm. In goede staat.

Thuringen figurengroep
Resultaat: 30 EUR

Grote Duitse Thüringen porseleinen vaas/figurengroep. Handbeschilderd in Jugendstil-kleuren. 'Handgemalt A.H'. 20e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

2 Grote figuren, Sitzendorf
Resultaat: 30 EUR

Twee grote Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Boeren paar. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 30 - 31 cm. In goede staat.

2x Sitzendorf beelden
Resultaat: 30 EUR

Twee grote Duitse Sitzendorf porseleinen figuren in Jugendstil kleuren. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 50 - 51 cm. In goede staat.

5x China, 20e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Vijf maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Peking glazen snuffbottles. Eén Familie Roze drakenvaas. Eén los glazen deksel. Eén kantig vaasje. Afmeting: 3 -7 cm. In goede staat.

Oude groene Chinese vaas
Startprijs 20 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met groene craquele glazuur. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

3-Delig Majolica vazenstel
Resultaat: 30 EUR

Drie-delig antiek Engels of Duits Majolica vazenstel. Circa 1900. Twee schenkkannen, gelijmd. Eén bloempot, gelijmd. Afmeting: 24 - 33 cm. In redelijke staat.

Lot antiek Duits keramiek
Startprijs 30 EUR

Acht maal Duits antiek keramiek. Mogelijk ook Marburger Keramik. Sommige gesigneerd. 19e - 20e Eeuw. Dekselpot, hengsel beschadigd. Verder chips mogelijk. Afmeting: 16 - 34 cm. In redelijk/goede staat...

6x Handbeschilderde borden
Resultaat: 30 EUR

Zes grote oude handbeschilderde Duits porseleinen borden door Svetlana Storogenko. 20e Eeuw. Eén maal Meissen, goed. Eén maal Nymphenburg, goed. Eén maal Villeroy Boch, goed. En drie maal gelijmde bor...

2x Zeer grote bierpullen
Resultaat: 30 EUR

Twee zeer grote antieke Duitse vijf liter bierpullen. Bodem genummerd. Eén maal: Der Zitherspieler spielt der Jäger die zither recht fein. En één maal: Immer Wirb - das glück ist Mürb. Afmeting: 47 - ...

Chinees drakenbord
Resultaat: 275 EUR

Oud Chinees porseleinen drakenbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 21,3 cm. In goede staat.

Chinees karperbord
Resultaat: 180 EUR

Oud Chinees porseleinen karperbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 21,3 cm. In goede staat.

Chinese schotel
Startprijs 180 EUR

Oud Chinees porseleinen bord met tuindecor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 21,2 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose schotel
Resultaat: 350 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose schotel met figuren decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 28,7 cm ø. In goede staat.

4x Imari schotels
Startprijs 30 EUR

Vier grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotels met diverse decors. Onder andere: Kraanvogels, landschap, floraal. Grootste bord beschadigd. Afmeting: 29 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas met tekens
Resultaat: 30 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met Familie Rose florale decor en tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

2x Porseleinen uilen
Startprijs 30 EUR

Twee Duitse porseleinen (rookverdrijf) uilen. Elektrisch. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.

2x Dekselvaasjes met Foo hond
Resultaat: 30 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen met Foo-honden. Eén deksel gerestaureerd. Afmeting: 25 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein
Startprijs 150 EUR

Lot divers oud Chinees porselein. Onder andere: porselein, cloisonne. Bestaande uit: twee dekselvaasjes, drie flesjes, twee snuffbottles. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Startprijs 150 EUR

Lot divers oud Chinees. Onder andere: drie snuffbottles, drie vaasjes divers, en rood koraal figuur. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.

6x Imari vazen, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Zes maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Floraal. Bestaande uit: Twee pijpvazen, één chip. Eén kraagvaas. Drie vazen, waarvan de grote een restauratie heeft ondergaan. Afmeting: 22 - 31 cm. In redel...

Antieke Jugendstil rookverdrijver
Startprijs 40 EUR

Aparte antieke Jugendstil Majolica rookverdrijver met olifantenkoppen. Afmeting: 16 x 7 cm ø. In goede staat.

3x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Drie maal 18e eeuws Chinese Imari porseleinen borden met florale decors. Eén bord minimale chips. Afmeting: ø 22,8 cm. In redelijk/goede staat.

6x Antieke Japanse sierborden
Resultaat: 60 EUR

Zes antieke, diverse, Japanse porseleinen sierborden. Afmeting: ø 22 - ø 25 cm. In goede staat.

5x Chinese borden
Startprijs 30 EUR

Vijf maal Chinees porseleinen Familie Verte bordjes met bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: ø 13,5 cm. In goede staat.

2x Delftse knobbelvazen
Resultaat: 30 EUR

Twee Delftse zeshoekige porseleinen knobbelvazen met diverse landschappen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Majolica rozensteker+schaal
Startprijs 60 EUR

Grote antieke Engelse Majolica rozensteker-vaas met schaal. Circa 1900. Floraal + goud decor. Afmeting: 20 x 24 x 24 cm. In goede staat.

4x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Divers. Met florale decors. Twee goed, één met minimale chips. Eén met haarlijnen. Afmeting: ø 22 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Japanse Imari borden, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Zes maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Gecontourneerd. Originele set. Eén bord haarscheuren. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.