Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Chinese vaas, 1900
Startprijs 30 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel en florale decor. Circa 1900. Twee chips of ouder. Afmeting: H 44 cm. In redelijke staat.

Antieke Japanse Imari bloempot
Startprijs 40 EUR

Antieke Japanse Imari porseleinen bloempot. Afmeting: 16 x 18 cm ø. In goede staat.

4x Oude/antieke porseleinen figuren
Resultaat: 25 EUR

Vier oude/antieke porseleinen figuren. Drie maal 19e eeuw, Frankrijk, goed. Eén maal Dresden, 20e eeuw, licht beschadigd. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese Foo-hond
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuws Chinees geglazuurde terracotta Foo-hond. Mooie kwaliteit ! Afmeting: 14 x 13 x 9 cm. In goede staat.

4x Oude/antieke Chinese figuren
Startprijs 30 EUR

Vier oude/antieke Chinese figuren. Eén Chinees houtgesneden figuur, gesigneerd, goed, 19e eeuw. Eén metalen Chinees meisje, circa 1920. Twee keramieken Foo-honden, 20e eeuw. Afmeting: 11 - 26 cm. In g...

Antiek Japans Imari bord, 1900
Startprijs 80 EUR

Groot antiek Japans Imari porseleinen sierschotel met figuren en bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: ø 34,5 cm. In goede staat.

4x Oud Delfts blauw Fayence
Startprijs 50 EUR

Vier maal oud Delfts blauw Fayence. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal kandelaar Porceleyne Fles/Stork. Eén asbak/Stork. En één vaas Ram, floraal. Afmeting: 18 - 23 cm. In goede staat.

3x Hollands aardewerk
Resultaat: 30 EUR

Drie maal Hollands aardewerk. Twee maal Porceleyne Fles en wandtegels; Drente, Wilhelmina 1898 - 1948, Makkums wandhouder. Porselein. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.

6x Borden, door Svetlana Storogenko
Resultaat: 25 EUR

Zes handbeschilderde porseleinen borden met diverse figuren decors. Door Svetlana Storogenko. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

3x Bierpullen met muziek
Resultaat: 25 EUR

Drie oude Duitse steengoed bierpullen met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.

Lot Japanse Imari borden 6x
Startprijs 40 EUR

Zes 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Divers. Floraal/goud decor. Eén bord haarscheur. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.

Lot Japanse Imari borden, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Acht maal 19e eeuwse Japanse Imari porselein borden. Divers. Twee met haarscheuren. Afmeting: ø 21 - ø 22 cm. In redelijk/goede staat.

4x Imari borden, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Vier 19e eeuwse gecontourneerde Imari porseleinen presenteerschalen. Floraal. Afmeting: 20 x 15 x 3 cm. In goede staat.

Lot Japans porselein 14x
Resultaat: 90 EUR

Veertien maal Japans porselein. 19e Eeuw. Onder andere: Kutani + Imari. Bestaande uit: 11x miniatuur, 2x pijpvaas, 1x knobbelvaas. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.

Antieke Engelse bloempot, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke Engelse keramieken octagonale bloempot. Circa 1900. Losol Ware Keeling & Co. LTD. Burslem England. Met florale + vogels + goud decor. Afmeting: 18,5 x 24 x 25 cm. In goede staat.

4x Imari schalen, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Vier maal 19e eeuwse Imari porseleinen platte schalen met diverse florale decors. Gecontourneerd en octagonaal. Eén haarlijn. Afmeting: 22 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

Art Deco theeservies, 1930
Resultaat: 50 EUR

Porseleinen Art Deco servies. Creme met chroom. Circa 1930. Bestaande uit: Theekan, suiker + melk set, 14x kop en schotels. Afmeting: 8 - 25 cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.

2x Imari schalen, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Twee aparte 19e eeuwse Imari porseleinen borden met geschulpte omranding en bloem decors. Eén haarlijn en één chip. Afmeting: ø 31 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Drie delen 19e eeuws Chinees porselein. Twee Familie Rose bordjes, één beschadigd. Eén Familie Rose kop + schotel, goed. Afmeting: 11 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Porceleyne Fles dekselpotten
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke Porceleyne Fles dekselpotten. Circa 1920. Eén keer groot, bovenrand gelijmd. Eén keer klein, gaaf. Afmeting: 14 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Imari borden, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Zes 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Divers. Floraal/goud decor. Eén bord haarscheur. Afmeting: 22 - 23 cm. In goede staat.

Lot antieke Imari borden
Resultaat: 50 EUR

Zeven antieke Japanse Imari porseleinen borden. Divers. Floraal/goud. Afmeting: ø 20 - 21 cm. In goede staat.

Chinees serviesgoed, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Vijf maal 18e -19e eeuws serviesgoed. Chinees Imari, Familie Rose etc. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 6,5 - 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese/Kantonese gemberpot
Startprijs 50 EUR

Antieke Chinese Kantonese gemberpot met krijgers en bodemmerk. Afmeting: 12 x 13 cm ø. In goede staat.

4x Antieke Chinese borden
Resultaat: 50 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen borden met florale decors en bodemmerk. Afmeting: 17 - 8 cm ø. In goede staat.

Delftse Fayence sierschotel
Startprijs 25 EUR

18e Eeuwse grote Delftse Fayence sierschotel met pijprokende figuren op kustlijn. Peter Kocx. 1701 - 1722. Gemerkt APK. Bodemrand scherf. Lichte glazuurschades rand. Afmeting: ø 31,5 cm. In goede staa...

Oud Duits servies, Streublümchen
Resultaat: 60 EUR

Oud Duits porseleinen servies. Decor Streublümchen. 20e Eeuw. Bestaande uit: 8x eierdoppen, 6x grote borden, 5x soepborden, 17x ontbijtborden, 1x schaal, 10x kop+schotels, 1x schaaltje, 1x dekselpot, ...

2x Oude Chinese vazen
Startprijs 50 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met craquele glazuur en karper decors. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,5 cm In goede staat.

Oude roze Chinese pijpvaas
Resultaat: 800 EUR

Oude roze Chinees porseleinen pijpvaas met bodemmerk en gelithografeerd decor, vogel op bloesemtak. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

2x Antiek Duits porselein
Startprijs 25 EUR

Twee maal antiek Duits porselein. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal zeldzame reservisten beker, handbeschilderd, kanoniert Alb. Schlegel 1895 - 1897. K.P.M. en een figuur, blauw-roze-wit, meisje op bank...

2x Grote Chinees/Japanse schotels
Resultaat: 25 EUR

Twee grote antieke Chinese/Japanse sierschotels. Eén maal China, floraal, beschadigd. Eén maal Japan, floraal + vogel, goed. Afmeting: ø 39 - 40 cm. In matig/goede staat.

3x Duitse vazen
Startprijs 25 EUR

Drie Duitse porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén maal groot, met edelherten, Bavaria K.P.M. Eén maal floraal, Kaiser. En één maal wit, Bavaria K.P.M. Afmeting: 1 8 - 28,5 cm. I...

Oude/antieke Chinese vaas
Resultaat: 25 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met teksten. Vaas en houder bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Bovenrand gekramt. Afmeting: 22 x 12,5 cm ø. In redelijke staat.

3 x Fürstenberg cakeschaal.
Resultaat: 20 EUR

Drie oude Duitse handbeschilderde Fürstenberg porseleinen cakeschalen met diverse portretten naar oude meesters en goud decor. 20e Eeuw. Handgemerkt 'Svetlana Storegesko'. Afmeting: 28 cm ø. In goede ...

2x Porseleinen figuren
Resultaat: 20 EUR

Twee Duitse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén Fürstenberg engel. Eén Hoorn des overvloeds met putti. Ongemerkt. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 23 - 31 cm. In goede staat.

4x Oud/antiek Imari porselein
Resultaat: 20 EUR

Vier maal oud/antiek Imari porselein. Eén pijpvaas, 19e eeuw, één chip. Twee maal gelobte borden, 19e eeuw, goed. Eén groot sierbord, eerste helft 20e eeuw, goed. Afmeting: 22 - 24 cm. In redelijk/goe...

Oud/antiek Delfts/Makkums aardewerk
Resultaat: 20 EUR

Groot lot oud/antiek Delfts/Makkums aardewerk. (1x Ram). Drie borden, twee tablets, hengselschaal, vaas, flacon, dekselpot. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 12 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

3x Porceleyne Fles
Resultaat: 30 EUR

Drie delen Delfts Porceleyne Fles keramiek. 20e Eeuw. Eén pijpvaas. Eén kannetje. Eén groot sierbord. Afmeting: 8 - 35 cm. In goede staat.

4 Delen keramiek, gesigneerd
Resultaat: 20 EUR

Vier oude keramieken vazen waarvan drie gesigneerd. Eén blauw, gemerkt met S met staf. Eén terracotta dubbelvaas, P. Louwers. Eén bruin-grijs, monogram K.H. Eén beschilderde vaas, 30-er jaren. Afmetin...

2x Porseleinen borden
Resultaat: 20 EUR

Twee porseleinen borden. Eén tablet Fürstenberg naar Rubens door Svetlana Storogenko. KPM bord naar Johannes Vermeer door Svetlana Storogenko. Afmeting: ø 32 - 33 cm. In goede staat.

5x Kastkommen, ca. 1900
Resultaat: 20 EUR

Vijf grote antieke kastkommen met Chinese decors en goud decors. Circa 1900. Paar minimale chip bij bodemrand. Afmeting: 11 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.

3x Antiek Villeroy & Boch
Resultaat: 20 EUR

Drie delen antiek Villeroy & Boch Bonn keramiek. Circa 1900. Bestaande uit: Wandbord, vaas en dekselvaas. Voorzien van landschappen en florale decors. Afmeting: 16 - 23 cm. In goede staat.

2x Imari borden
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met florale decors en gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.

Chinees bordje, 18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen diep Qung Lung bordje met tuin decor. Afmeting: ø 16,5 cm. In goede staat.

2x Chinese figuren
Resultaat: 25 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 - 60 cm. In goede staat.

2x Kantonese vazen
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke Chinese Kantonese vazen. Circa 1930 of ouder met krijgers en salamanders decor. Afmeting: circa 25 cm. In goede staat.

3x Westerwald potten
Resultaat: 20 EUR

Drie antieke Westerwald steengoed dekselpotten met diverse decors. Afmeting: 20 - 29 cm. In goede staat.

Opengewerkte schotel
Startprijs 20 EUR

Opengewerkte handbeschilderde keramieken schaal met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 31,5 cm ø. In goede staat.

Lot divers porselein
Resultaat: 25 EUR

Lot divers porselein. Onder andere: K.P.M., Meissen en onbekend. Bestaande uit: Kop+schotel, Meissen. Drie borden K.P.M. + één schotel. Twee maal kop + schotels + gebaksbord, en één dekseldoos K.P.M. ...

3x Chinees porseleinen kommen
Resultaat: 20 EUR

Drie oude Chinees porseleinen kommen, waarvan twee met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: ø 11 - 12 cm. In goede staat.

Lot Japans/Chinees
Resultaat: 20 EUR

Zeven maal oud/antiek Japans + Chinees porselein. Onder andere: Twee Satsuma vaasjes, Kutani kom, twee 18e eeuwse Chinese borden, gelijmd. Twee 19e eeuwse Chinese borden, floraal, goed. Afmeting: 12 -...

Zes Delftse tegels in lijst, Ambachten
Startprijs 20 EUR

Zes oude Delftse tegels in lijst. Oude ambachten voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 87 x 18 cm. In goede staat.

2x Antieke kastkommen, 1890
Startprijs 20 EUR

Twee antieke keramieken kastkommen met chinoiserie decor. Circa 1890. Afmeting: 8 x 16 cm ø. In goede staat.

3x Japanse Satsuma vazen
Resultaat: 20 EUR

Drie grote oude/antieke Japanse Satsuma vazen met florale en figuren decors. Bij één vaas oor gelijmd. Afmeting: H 35 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Terra cotta figuur, 'De denker'.
Startprijs 15 EUR

Groot bruin geglazuurd terracotta figuur, 'De denker'. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 x 20 cm. In goede staat.

3x K.P.M. opdienschalen, wit
Startprijs 15 EUR

Drie grote antieke witte Duitse K.P.M. porseleinen opdienschalen. Circa: 1900 - 1930. Afmeting: 40 - 44 cm. In goede staat.

4 Delen keramiek, gesigneerd
Resultaat: 15 EUR

Vier maal gesigneerd keramiek. Aardetinten glazuur, Carjan. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal twee-delige vaas. Eén maal kandelaar, chips. Eén maal bolvaasje. Eén maal dekselvaasje. Afmeting: 9 - 23 cm....

Chinees/Kantonese vaaslamp
Resultaat: 15 EUR

Antieke Chinese/Kantonese vaaslamp met messing voet. Stukje gelijmd. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 70 cm. In redelijk/goede staat.

4x Villeroy en Boch
Resultaat: 15 EUR

Vier maal Villeroy en Boch, Bonn. Circa 1915. Twee vazen met florale decor. Twee sierschotels met landschappen en florale decors. Afmeting: 25 - 31 cm. In goede staat.