18e Eeuwse handingekleurde gravure. Chevaux d' Allemagne grave par J.G. Pforr. Gravure op papier. Afmeting: 39 x 30 cm. In goede staat.
Groot lot antiek Oosters handwerk op zijde etc. Diverse voorstellingen, floraal, figuren etc. Afmeting: circa 40 - 180 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige goud met zilveren broche en oorbellen met diamanten en parels, 585/000 en 835/000. Broche in een schildvorm met bladeren en een rozet in zilver bezet met diamanten met een oud slijpsel en ve...
Bijzondere zilveren tabakspot, Empire, 833/000, schuitvormig met deksle voorzien van een knop in de vorm van een staande leeuw, geplaatst op een houten basement. MT.: H.C.Tulleners, Leeuwarden jl.:E:1...
Antieke Zwitserse vruchthouten cylinder speeldoos met bandintarsia. Niet actieve oude wormbeval. Mooie goed functionerende klank. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met florale decors en bodemmerk. Afmeting: 12 x 15 cm ø. In goede staat.
Franz Alt 1903. 1821 - 1914. Duitse School. Rotspartij met planten. Aquarel op papier. Afmeting: 16 x 21 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen klapmuts kom met rondom figuren decor en Kang Xi bodemmerk. Afmeting: 9 x 20,5 cm ø. In goede staat.
Gouden armband, 585/000, in rood-, wit- en geelgoud. Gemaakt uit armband met geelgouden oogjes met daarover heen, verdeeld over de armband bredere wit- en roodgouden ogen. Voorzien van groot veeroog. ...
Zilveren theeservies, 800/000, 3 -delig, met theekan, melkkan en suikerbak. Een bolmodel op pootjes versierd met een rand met graveerwerk met o.a. krullen, de binnenzijde van de melkkan en suikerkan z...
Pieter Hendrik Lodewijk Jonxis. 1815 - 1852. Dorpsgezicht met windmolen en figuren in boot in de avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 18,5 cm. In goede staat.
Antieke Zwitserse cylinder speeldoos met florale intarsia. Lichte in-actieve wormbeval. Speelwerk functioneerd. Eén tand mist. Afmeting: 14 x 42 x 21 cm. In redelijk/goede staat.
Bijzondere geelgouden broche, 585/000, met grote ovale bloedkoraal. Ovale broche met getorste rand met klaveren die de grote bloedkoraal vasthouden, 35x24 mm. ca 21,1 gram. In zeer goede staat
Henri Matisse. 1869 - 1954. Forte originale L'abside Notre Dame. Handgesigneerd. Ets op papier. Afmeting: 25,5 x 33,5 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1993. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstract figuratieve fantasie figuren. Acryl op papier. Afmeting: 72 x 60 cm. In goede staat.
Zes schitterende 17e -18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy borden met bloembak decors en florale omranding. Geen beschadigingen. Afmeting: ø 27,7 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen dekselschaal met figuur en streublümchen decor + goud decor. Knauff zeit. Circa 1900. Afmeting: 21 x 33 x 27 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen drakenvaas met goudrand. Gedetailleerd en met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met groene theeglazuur. Afmeting: 20 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Riviergezicht de Seine te Parijs met figuur op boot. Aquarel op papier. Afmeting: 36 x 18 cm. In goede staat.
Zeldzame twaalf-delige 18e - 19e eeuwse Chinese Kang Xi kop en schotel set met gecontourneerde omranding en peterselie decors. Gemerkt. Eén schoteltje gelijmd. Verder in zéér goede staat. Geen chips....
Grote 19e eeuwse lindenhouten gesneden religieuze figuren groep. Afmeting: 70 x 65 x 10 cm. In goede staat.
Antieke zilveren gedreven kandelaar, op gecontourneerde voet met getorste pilaar met achtkante bewerking. Gestempeld Augsburg 1790-1800. 16x16x23cm. ca 363 gram.
Oude Chinees porseleinen blauw geglazuurde pijpvaas met craquele glazuur. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.