Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Hollandse medailles
Startprijs 25 EUR

Twee Hollandse medailles. Eén maal medaille voor openbare orde en veiligheid. Eén maal zilveren medaille voor langdurige trouw dienst Juliana 1948. Afmeting: ø 1,2 - ø 3,5 cm. In goede staat.

Lot folders/affiches WO II
Startprijs 25 EUR

Lot folders/affiches WO II. Onder andere: Programma Nationale Jongerenverbond, De Trom - Bevrijdingsnummer 1944, en proclamatie Het Nationaal Jongerenverbond 1940, en Het eerste verboden..... etc. Afm...

Antiquarisch boek WO II
Startprijs 25 EUR

Antiquarisch boek WO II. Stormers in de branding. Door Jac. Roelofs. Uitgeverij Roskam Amsterdam. Afmeting: 3 x 23 x 16 cm. In goede staat.

5x Nederlandse WO II tekeningen
Startprijs 30 EUR

Vijf Nederlandse tekeningen WO II. Figuren voorstelling (verso teksten). Zwarte inkt op papier. Afmeting: 23 x 16,5 cm. In goede staat.

USA Militaire riem
Startprijs 30 EUR

USA riem militair Long 7/18. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 84 x 18 x 5 cm. In goede staat.

Militaire Engelse draagtas 1918
Startprijs 30 EUR

Militaire Engelse draagtas. 1918. C.P. & Co. Inc. Inspected E. Wright. Afmeting: 44 x 28 x 3 cm. In goede staat.

Amerikaanse Mountainers Cap WO II
Startprijs 30 EUR

Amerikaanse WO II Mountainers Cap. Banks 9752. Afmeting: 26 x 31 x 24 cm. In goede staat.

2x Oude veldkijkers
Startprijs 40 EUR

Twee oude veldkijkers. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Broco Coated Optics 7 x 50. Eén maal Breaker Cobra Model 750, 8m/988000m. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Lot USA WO II Insignia
Startprijs 40 EUR

Lot USA WO II insignia. U.S. Army + Airborn. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.

Lot tekeningen WO II (7x)
Startprijs 40 EUR

Lot van zeven tekeningen WO II. Monogram J.v.G. Bestaande uit: Schetsen, karikaturen met spreuken. Afmeting: 25 x 32,5 cm. In goede staat.

Indonesisch kapmes
Startprijs 50 EUR

Oud Indonesisch kapmes. 20e Eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Decoratieve dolk, Rusland
Startprijs 50 EUR

Reproduktie van een Russische dolk. 21e Eeuw. Afmeting: L 54 cm. In goede staat.

2x Bevrijdings kalenders
Startprijs 50 EUR

Twee handgeschilderde bevrijdings kalenders met Engelse vliegtuigen boven Engeland 1946. Eén aquarel en één lithografie. Afmeting: 31 x 19,5 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse WO II helm met inslag
Startprijs 50 EUR

Duitse WO II helm met inslag bovenop. Inclusief lederen binnenhelm. Afmeting: 15 x 26 x 22,5 cm. In redelijke staat.

Duitse WO II zaktas
Startprijs 50 EUR

Duitse WO II. Bijzondere zaktas van leder + canvas. Afmeting: 68 x 32 x 7 cm. In goede staat.

Duitse WO II Hitler Jugend BDM broek
Startprijs 50 EUR

Duitse WO II. Hitler Jugend BDM broek. Afmeting: 100 cm. In goede staat.

Kruitmaatje+kogeltang, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

19e Eeuws messing kruitmaatje en ijzeren kogeltang. Afmeting: 14,5 - 16,5 cm. In goede staat.

Marokkaanse dolk
Startprijs 60 EUR

Oude Marokkaanse dolk met koord. Plated bewerkt messing met houten heft. 20e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Lot decoratieve wapens
Startprijs 60 EUR

Lot decoratieve wapens. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Marokkaanse dolk. Replika marine dolk. Replika voorlader. Afmeting: 30 - 43 cm. In goede staat.

Engelse WO II wapentas
Startprijs 70 EUR

Engelse WO II. UK wapentas. R. Burns Ltd. 1945 AA 5595. Afmeting: 117 x 31 x 2 cm. In goede staat.

Antieke affiche WO II
Startprijs 75 EUR

Antieke afffiche WO II. Dit was flink in 1943, maar betaal nu uw luisterbijdrage. De Jong & Co. Afmeting: 58 x 80 cm. In goede staat.

USA Paarden haverzak
Startprijs 75 EUR

USA Paarden haverzak. Nr. 36 U.S. Eerste helft 20e eeuw. Gaatje. Afmeting: 80 x 26 cm. In redelijk/goede staat.

USA cavaleriebroek + riem
Startprijs 75 EUR

USA cavaleriebroek compleet met riem (Waist 30) en lederen gamaschen. Gaatjes in stof. Afmeting: 125 cm. In redelijke staat.

3x Blanke wapens, 20e eeuw
Startprijs 80 EUR

Drie maal blanke wapens. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Indonesische krissen en één replica Duitse dolk. Afmeting: 38 - 50 cm. In goede staat.