Lot diversen. Onder andere: Chinese terracotta figuren (8x), benen bol en beschadigde vaas. Afmeting: 11 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Doos diversen oud/antiek. Onder andere: Porseleinen dekseldoos, benen bal, Satsuma en porselein. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese, Japans bewerkte handgreep met florale decor. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Groot Japans cloisonne ei met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Twee 19e - 20e eeuwse messing vijzels met stampers. Afmeting: 11 - 21 cm. In goede staat.
Vijf maal Japans cloisonne. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Vaas, 19e eeuw. Een hengselmand, eerste helft 20e eeuw. En drie maal miniatuur, 20e eeuw. Afmeting: 5 - 11,5 cm. In goede staat.
Vijf Nederlandse tekeningen WO II. Figuren voorstelling (verso teksten). Zwarte inkt op papier. Afmeting: 23 x 16,5 cm. In goede staat.
USA riem militair Long 7/18. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 84 x 18 x 5 cm. In goede staat.
Militaire Engelse draagtas. 1918. C.P. & Co. Inc. Inspected E. Wright. Afmeting: 44 x 28 x 3 cm. In goede staat.
Amerikaanse WO II Mountainers Cap. Banks 9752. Afmeting: 26 x 31 x 24 cm. In goede staat.
Leuk antiek Jugendstil kinderservies. Circa 1915. Bestaande uit: Theepotje, melk+suiker en zes kop + schotels. Afmeting: 4 - 10 cm. Eén kopje haarlijn. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Opaline glazen vazen, deels handbeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 26 x 12 cm ø. In goede staat.
Drie maal oud/antiek kristal/glas. Bestaande uit: Gegraveerde met zilveren rand karaf (aanslag). Glazen karaf met plated houder. Bonbon-dekselschaal. Afmeting: 24 - 35 cm. In goede staat.
Zeven maal oud Copier Leerdam glaswerk. Pijpvaasje chip. Rest goed. Afmeting: 10 - 34 cm. In goede staat.
Antieke blauw glazen geruite cactuspot. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13,5 x 14 cm ø. In goede staat.
Lot van zeven polychrome Delftse tegels met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee maal Bing & Gröhndahl schalen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 23 cm. In goede staat.
Drie maal Japans porseleinen borden. Twee maal Imari, floraal, 19e eeuw. Eén maal Chinees/Japans, karper decor. Afmeting: ø 22 - ø 24 cm. In goede staat.
Handbeschilderde grote Duitse K.P.M. porseleinen vaas. Door Svetlana Storogenko. Met damesportretten en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 x 21 x 14 cm. In goede staat.
Acht maal Duits antiek keramiek. Mogelijk ook Marburger Keramik. Sommige gesigneerd. 19e - 20e Eeuw. Dekselpot, hengsel beschadigd. Verder chips mogelijk. Afmeting: 16 - 34 cm. In redelijk/goede staat...
Vier grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotels met diverse decors. Onder andere: Kraanvogels, landschap, floraal. Grootste bord beschadigd. Afmeting: 29 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Duitse porseleinen (rookverdrijf) uilen. Elektrisch. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.
Vijf maal Chinees porseleinen Familie Verte bordjes met bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: ø 13,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel en florale decor. Circa 1900. Twee chips of ouder. Afmeting: H 44 cm. In redelijke staat.
Vier oude/antieke Chinese figuren. Eén Chinees houtgesneden figuur, gesigneerd, goed, 19e eeuw. Eén metalen Chinees meisje, circa 1920. Twee keramieken Foo-honden, 20e eeuw. Afmeting: 11 - 26 cm. In g...
Zilveren 835/000 theezeefje met gedreven rand. Voorzien van C-voluten en oud Hollandse voorstellingen en fraaie twee-zijdig bewerkte bloemsteel. En een Delfts blauw, nr. 224, lekbakje. Mr. Meier en Zn...
Zilveren collier met hanger en ring, 925/000, met blauwe steen en zirconia's. Peervormige rozethanger met een ankercollier en een bijpassende ring, 14,5x8mm. ø56, lengte 50 cm. totaal ca 8,75 gram. In...
Geelgouden hanger, 585/000, met zirconia. grootte 7x17mm. ca 1,1 gram. In goede staat
Geelgouden hanger, 585/000, met zirconia's. Fijne hanger in de vorm van een acht bezet met zirconia's. Grootte 11x15mm. ca 1,0 gram. Als nieuw
Zilveren hanger en ring, 925/000, met bloembewerking. Ring gemaakt uit soort bloemvormen verlopend in breedte en een bijpassende hanger. ø 55, lengte 45mm. ca 11,8 gram. In goede staat
Zilveren ring, 925/000, met zirconia en parelmoer. Ring met hartvorm uit zwart parelmoer versierd met een rand met zirconia's. Aan de zijkant van de ring zijn eveneens zirconia's gezet,. Breedte 20 mm...
Brede zilveren armband, 835/000, gemaakt uit maanvormige schakels versierd met filigrain. Breedte 23 mm. Lengte 20,5cm. Voorzien van bakslot. ca 28,8 gram. In goede staat
Antieke acht-vlaks geslepen strooibus, voorzien van slijpsel in ruitvorm en waaierslijpsel met 835/000 zilveren montuur met kabelrand en zilveren dop met parelrand. MT.: B. Born - Amsterdam. Circa 185...
Zilveren slavenband, 925/000, met scharnier verlopend in breedte. Aan de bovenzijde versierd met een driehoekig geslepen lapis lazuli, een opengewerk verguld element en 3 zirconia's. breedte 5-13mm, ø...
Zilveren 835/000 vleesvork met ajourgezaagde steel en florale graveringen. MT.: P. Stuur - Schoonhoven. jl 1876. En een zilveren 835/000 botermes met getorste steel en heft met parelrand. MT.: Wed. A....
IJsglazen coupe met geschulpte rand, geplaatst op een zilveren 835/000 ronde voet. Afmeting: ø 11 x 6 cm. Minimale chip. In goede staat.
Plated visserveercouvert met benen heft, voorzien van fraaie graveringen met vis- en floraaldecor. 24-33 cm. In goede staat
Riem gemaakt uit metaal met uitgewerkte pauw en floraal decor. Breedte 4,5-8cm. Lengte 84 cm. Enkele ogen ontbreken en diverse scheurtjes in de schakels. Redelijke staat
Blauwglazen lekbakje met 835/000 zilveren bovenrand en een zilveren 835/000 theezeef met bewerkte rand en diverse afbeeldingen, onder andere: zeilschepen, koeien, molen, wapen van Utrecht op de steel....
Zilveren 835/000 klontjestang met lepelvormig uiteinde, hartvormige poten met palmet. MT.: H. A. Schuss - Amsterdam. jl.: B 1836. Afmeting: 13 cm. Gewicht: circa 35 gr. In goede staat.
Geslepen kristallen zoutvaatje met geschulpte rand en amandelslijpsel. Op zilveren 835/000 voet, voorzien van stippelgravure in ruitvorm. MT.: J. Held - Amsterdam. Circa 1870. Enkele chips. Afmeting: ...
Twee zilveren armbanden, een gevlochten armband met opgesoldeerde elementen, breedte 12 mm, lengte 16 cm, en een armband met spiraalvormige schakels met haak.18-22cm. totaal ca 28 gram. In goede staat
Kristallen peperstrooier. Fraai geslepen kristallen peperstrooier met diverse slijpsels en een zilveren 925/000 schroefdop Birmingham. 1932. Afmeting: 6,5 cm. In goede staat.
Twee zilveren ringen met parelmoer. 925/000. totaal ca 29,5 gram. steen kleine ring wat beschadigd.
Drie delen zilver, met een broche, halve maan vorm met zwarte emaille inleg, een lava camee in zilveren rand en een zilveren choker met blauwe stenen.
Lot met 10 zilveren ringen met o.a. emaille en zirconia's en een harthanger.
Zilveren choker, 800/000, met 7 bloemen verlopend in grootte gemaakt uit filigrain. lengte 46 cm, bloemen 14-24mm. In goede staat
Zilveren schakelarmband, 925/000, met geslepen kanten en een karabijnhaak. Breedte 11,5 mm. Lengte 21 cm. ca 32,4 gram. In goede staat
Monogram J.P.K. de J. 1856. Hollandse school. Landschap met koeien. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 24 cm. In goede staat.
Antieke herenhoed in hoedendoos. Philipp Neubauer Berlin/Charlottenburg. Afmeting: 13 x 30 x 25 cm. In goede staat.
Philippe Starck. Alessi aluminium citruspers. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee grote antieke kopergeslagen kaarskandelaren in Barok-stijl met schependecors in de basis. Circa 1900. Afmeting: 32 x 17 cm ø. In goede staat.
Engelse mahoniehouten barometer. 20e Eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Drie maal oud Oosters koperwerk. Bestaande uit: Octagonale dekselpot en twee schalen, China. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. 20e Eeuw. Eén maal Boeskoolmannetje, door Kip. Metaal, brons gepatineerd figuur , Corry Amelaar. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Twaalf stuks diverse glazen flacons met diverse vormen en mooie stoppen. Circa 1930. Afmeting: 9 - 22 cm. In goede staat.
Spaanse porseleinen lampenvoet met engelenkopjes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H. 40 cm. In goede staat. Chips mogelijk.
Grote oude/antieke Chinese celadon bloempot. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 40,5 cm ø. In goede staat.
Twee Duitse Tettau porseleinen papegaaien met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 19 -22 cm. In goede staat.
Twee delen Duits Meissen porselein. Eén maal onderzetter met floraal decor en goudrand. Circa 1960. Eén maal sauciere met paars florale decor. Circa 1900. Twee pootjes beschadigd. Afmeting: ø 15 - 20...
Kristallen kaasstolp met zilveren knop, 835/000, Kaasstolp met onderschotel met accoladevormige slijpsel en ster op de bodem, voorzien van stolp met ovaal en lijnslijpsel voorzien van zilveren knop me...
Zilver vergulde ring, 900/000, met granaat. Ring met een dubbele rozet van granaten. ø 13mm. ca 2,55 gram. ø 52. In goede staat
Horloge met geelgouden kast, 585/000, Viking, mechanisch 14x14mm, voorzien van plated fixoflex band.
Collier uit witmetaal, voorzien van een bewerking met draken en bezet met koraal en turkoois. Afghanistan. Breedte 17 mm. lengte 44 cm.
Set zilveren sieraden met een broche uit filigrain, een ring met jade en goudsteen, een munt en hanger en een collier met carneool. In redelijke staat
Zilveren kandelaar, 925/000 en beker, 835/000. Lage kandelaar, vierkant model met dubbele filetrand, en een likeurbeker op ronde voet, voorzien van gravure. MT.: Gebr. T & J Huisman, Schoonhoven jl.:b...
Drie zilveren colliers met diverse hangers. totaal ca 15 gram.
Lot met 9 diverse lepels, met 5 zilveren borrelepels met biedermeier bewerking, 835/000, 3 zilveren theelpels met verschillende bewerking en een plated herinneringslepeltjes kroning Beatrix. Zilver c...
Witgouden hanger, 585/000, met zirconia's en parel. Grootte 8x16 mm. ca 0,8 gram. In goede staat
Lot zilveren bestek met 4 koffielepel met filetrand en een lepel van "the city livery club, en een kleine en grote vork. 12-18 cm. ca 112 gram. In goede staat
Rond zilveren pillendoosje, 925/000, met scharnierend deksel versierd met een uitgewerkte vaas. ø 31 mm. ca14,6 gram. In goede staat
Zilveren choker, 835/000, met plaatjes. collier met langwerpige plaatjes versierd met een ovaal met lijnbewerking. Breedte 13 mm, lengte 39-43cm. ca 32,2 gram. In goede staat
Twee delig visserveercouvert met zilveren heften, 800/000, versierd met floraal decor. lengte 29 cm.
Zeven zilveren ringen, met o.a. onyx, zirconia's en diverse andere stenen. . Diverse gehaltes. Totaal ca 34 gram.
Zilveren collier met kruis, 835/000. rond venetiaans collier met handgemaakt kruis. Grootte 55x80mm, lengte collier 80 cm. ca 35 gram. In goede staat
Twee kristallen schalen, één met geschulpte rand en ster op de bodem, ø27x8cm en een schaal met kartelrand en slijpwerk voorzien van een zilveren beugel met parelrand. J.H.Rennefeld, Amsterdam, jl.:L:...
Twee kristallen odeurflacons, één cilindervormig model met slijpwerk voorzien van zilveren kraag en dop met graveerwerk, 835/000, 8,5cm en een rechthoekige flacon met geelmetalen dop en kraag, 8 cm. I...
Witmetalen zakhorloge, Déposé, groot model voorzien van romeinse cijfers. Automobile Regulateur. ø 69 mm.
Zilveren armband, 835/000, met een Gourmetschakel, voorzien van een bakslot. Breedte 9,5mm, lengte 21,5cm. ca 34,5 gram. In goede staat
Zilveren 835/000 flessenbak, opengewerkt en met diverse gedreven oud Hollandse afbeeldingen. Op drie opengewerkte pootjes. Zaanlandse zilversmederij. Anno 1924. Afmeting: H 6 x ø 6 cm. Gewicht: circa ...
Zilveren strooier, 800/000, op ronde voet met cilindervormige bus voorzien van ajourbewerkte dop. Afmeting: ø 25 x 40 mm. Gewicht: circa 26,9 gram. In goede staat.
Zilveren 800/000 kinderlepel met parelrand en inscriptie 'Ineke 7-9-"28", en een 835/000 zilveren kinderschuifje met puntfilet en inscriptie 'Ineke 7-9-"28". MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist. Circa...
Zilveren choker, 925/000, met onyx. Ankercollier met in het midden een rondlopend stuk met ribben bezet met 3 rond cabouchon geslepen onyxen. Breedte 6-20mm, lengte 46 cm. ca 20,9 gram. In goede staat...
Twee zilveren armbanden, diverse gehaltes, een met 6 langwerpige biedermeierschakels en een armband met bloemvormige schakels bezet met granaat. Totaal ca 38,3 gram. In goede staat.
Antieke zilveren roomlepel met ronde gedreven bak. Voorzien van een fraaie afbeelding van een heer met wandelstok en een jongen met trekharmonica. Haaksteel voorzien van een schildje met engelenkopje ...
Lederen beursje met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model met getrembleerde rand en voorzien van een binnenbeugel en ring. MT.: Onduidelijk, Schoonhoven, jl.:K:1920. Breedte beugel 9 cm. In g...
Zilveren armband, 835/000, gemaakt uit 5 opengewerkte biedermeier schakels met bloemen en voluten. Breedte 28 mm, lengte 18 cm. Met bakslot en veiligheid. ca 31,2 gram. In goede staat
Zilveren schakelarmband, 800/000, gemaakt uit rechthoekige schakels met een floraal decor voorzien van schuifsluiting. Breedte 13,5 mm lengte 19 cm. MT.: G.Dahlgren & Co, Malmo, jl.: B9:1952 ca 26,5 g...
Zilveren miniatuur, 835/000, op vierkante onderplaat met een spelende engel met konijn, ballen en hoepel als houder. ca 28 gram. 5,5x4x3cm. In goede staat
Gecontourneerde porseleinen kop en schotel met zilveren randen en elementen, versierd met graveerwerk. 12x10x5cm. In goede staat
Vier colliers van edelstenen, met o.a. agaat, koraal en glaskralen met bloemen. Voorzien van magneetsluiting. 40-50 cm. In goede staat
Zilveren tuitzeef met vergulde binnenkant. Voorzien van landstempel Zweden, vanaf 1752. Onbekend meesterteken. FD. Afmeting: 3 x 5 cm. Gewicht: circa 15 gr. In goede staat.
Acht zilveren vleesvorkjes, diverse modellen met o.a. benenheft, zilveren heft en gecontourneerde modellen met graveerwerk. Bij één vork ontbreekt 1 tand. Diverse gehaltes.
Drie zilveren sieraden, 925/000, bestaande uit een hanger met een vrouwenhoofd en zirconia,'s, 34x48mm,een ring met aan de uiteinden 2 koppen, ø55, en een ring met een dubbel gezaagde kop bezet met zi...
Zilveren 835/000 suikerschep met gegraveerde vleugelbak en bijzondere steel met gegraveerd heft. Mr. J. Schijfsma - Woudsend/Sneek. Anno 1878. Afmeting: 11,5 cm. Gewicht: circa 11 gr. In goede staat.
Vier colliers van edelstenen, met o.a. maansteen, granaat, parels, koraal en glaskralen met bloemen. Voorzien van magneetsluiting. 75-115 cm. In goede staat