Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren ring met parel 285
Zilveren ring met parel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Aventurijn oorbellen 281
Aventurijn oorbellen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lapis Lazulli oorbellen 280.
Lapis Lazulli oorbellen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Klederdracht sieraden 151
Klederdracht sieraden

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
4x Villeroy en Boch 6618
4x Villeroy en Boch

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Chinees/Kantonese vaaslamp 6617
Chinees/Kantonese vaaslamp

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
4 Delen keramiek, gesigneerd 6616
4 Delen keramiek, gesigneerd

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
4x Oude/antieke karaffen 5570
4x Oude/antieke karaffen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
4x Kleine tapijten 4515
4x Kleine tapijten

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Kavel diverse prenten, posters, kunstwerken militaria 2759
Kavel diverse prenten, posters, kunstwerken militaria

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2x Decoratieve Italiaanse figuren 2491
2x Decoratieve Italiaanse figuren

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Vergulde Parker pen 2366
Vergulde Parker pen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Floor van Veen, Roze haas 1437
Floor van Veen, Roze haas

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
J. Braakensiek, Prinsjesdag 1436
J. Braakensiek, Prinsjesdag

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Zilveren hanger met kleurstenen 956
Zilveren hanger met kleurstenen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Jugendstil schaal + dienblad 2192
Jugendstil schaal + dienblad

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Noord-Duitse visserman 1438
Onduidelijk gesigneerd, Noord-Duitse visserman

Resultaat:

10 EUR

Hollands kabinet, 1700 4006
Hollands kabinet, 1700
Startprijs 5.000 EUR
Michael v.d. Besselaar, 2x Action Men 1039
Michael v.d. Besselaar, 2x Action Men
Startprijs 3.750 EUR
Schrijfsecretaire, 18e eeuw 4000
Schrijfsecretaire, 18e eeuw
Startprijs 2.800 EUR
Franse precisie regulateur, 1800 3502
Franse precisie regulateur, 1800
Startprijs 2.750 EUR
Vuurvergulde vazenpendule, 1780 3505
Vuurvergulde vazenpendule, 1780
Startprijs 2.500 EUR
Staande klok, 18e eeuw 3500
Staande klok, 18e eeuw
Startprijs 2.500 EUR
Witgouden collier met briljant 256
Witgouden collier met briljant
Startprijs 2.400 EUR