Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden broche
Resultaat: 325 EUR

Bijzondere gouden broche, 750/000, in de vorm van een wesp, gemaakt met diamanten, totaal ca 0,10 ct, robijn en een ovaal cabouchon geslepen groen agaat in een scharnierende zetkast. Bijzonder gedeta...

Gouden hanger met Franse lelie
Resultaat: 325 EUR

Gouden ronde hanger, 585/000, versierd met een Franse lelie gemaakt uit diamanten met een oud slijpsel. ø 20 mm. ca 3,6 gram. In goede staat

Gouden jadehanger met diamant
Resultaat: 325 EUR

Fraaie geelgouden hanger, 585/000, met jadefiguur en diamant. Handgemaakte hanger met een Guan Ying figuur gesneden uit jade, geplaatst in een gekrulde rand versierd met 7 briljant geslepen diamanten,...

Heinrich Zille, Twee meisje in winterkleding
Resultaat: 325 EUR

Heinrich Zille. 1858 - 1929. Duitse School. Met boek. Twee meisjes in winterkleding. Pastel op papier. Afmeting: 24 x 15 cm. In goede staat.

Renso Tamse, Zwaan
Resultaat: 325 EUR

Renso Tamse. Wild en natuur schilder. Zwaan. Aquarel op papier. Afmeting: 52 x 97 cm. In goede staat.

Naar J.H. Verheijen, Stadsgezicht met paard
Resultaat: 325 EUR

Naar J.H. Verheijen. 19e Eeuw. Stadsgezicht met paard en figuren. Afmeting: 50 x 41 cm. In goede staat.

Empire hanglamp
Resultaat: 325 EUR

Grote Napoleon III Empire hanglamp. Gepatineerd en verguld messing. Electrisch, 7-lichts. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.

2x Bronzen siervazen, 19e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinese/Japanse bronzen siervazen met draken en olifant basement. Twee-delig. Afmeting: 38 x 21 x 12 cm. In goede staat.

Engelse staande klok, 19e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met achtdaags-uurwerk en mooie beschilderde wijzerplaat. Met seconden en datum aanduiding. Afmeting: 225 cm. In goede staat.

Lederen armleunstoel
Resultaat: 325 EUR

Oude bruin lederen armleunstoel met patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 87 x 82 cm. In goede staat.

3 Delen Romeins glas
Resultaat: 325 EUR

Drie maal authentieke Romeinse glazen voorwerpen. Bestaande uit: Flacon met noppen, goed. Knijpflacon, goed. Schaaltje met geribbelde structuur, gerestaureerd. Afmeting: 5 - 11 cm. In redelijk/goede s...

Chinese sierschotel, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 325 EUR

17e - 18e Eeuwse grote Chinees porseleinen sierschotel met bodemmerk en florale decor. Twee haarlijnen en één chip. Afmeting: ø 37 cm. In redelijke staat.

Chinese schotel, 17e-18e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met apart zeldzaam bodemmerk. Met florale decor. Afmeting: ø 35,5 cm. In goede staat.

Groot Imari bord ø 61,5 cm., 19e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Buiten gewoon grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met paradijsvogels, eenden, floraal en goud decor. Afmeting: ø 61,5 cm. Eén oude haarlijn. In redelijk/goede staat.

Antieke symphonium speeldoos+platen
Resultaat: 320 EUR

Kleine antieke notenhouten symphonium speeldoos met diverse speelplaten. Circa 1900. Afmeting: 11 x 17,5 x 14 cm. In goede staat.

2x Gietijzeren tuinvazen
Resultaat: 320 EUR

Twee grote gietijzeren tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x 50 cm ø. In goede staat.

2x Gietijzeren tuinvazen
Resultaat: 320 EUR

Twee grote gietijzeren tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 40 ø cm. In goede staat.

Louis Seize commode, 18e eeuw
Resultaat: 320 EUR

Louis Seize commode/klap buffet. 18e Eeuws. Mahoniehout gefineerd met diverse intarsia, zijwanden met schuifplanken. Als het opgeklapt is zit er binnen in een zinken wasbak. Meubel is recentelijk prof...

Gouden armband
Resultaat: 305 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met bolle gourmetschakels, voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 6 mm. ca 20, 6 gram. 18 cm. In goede staat

Bloedkoralen collier
Resultaat: 300 EUR

Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. Collier van 2 rijen tonvormige bloedkoralen, ø5,5x7mm, bevestigd aan een gouden sluiting, ø 20 mm, met geschulpte rand en bezet met 7 bloedko...

Gouden hanger en broche met bloedkoraal, 1850
Resultaat: 300 EUR

Antieke geelgouden hanger en broche, 585/000, met bloedkoraal, streeksieraden. Hanger gemaakt van een miutsenbel met peervormige hanger met baard en bloedkoraal, 6cm, en een ovale broche met baard en ...

Zakhorloge
Resultaat: 300 EUR

Bijzonder zilveren zakhorloge, Frankrijk, Wijzerplaat beschreven met "De Bolle a Paris". Met bijzondere stofdeksel met venster. ø 54 mm. In zeer goede staat

Guy Olivier, Dame met wijnglas
Resultaat: 300 EUR

Guy Olivier. 2007. 1964 - . Dame met wijnglas. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven met fruit, kreeft etc.
Resultaat: 300 EUR

Ongesigneerd. Circa 1800. Stilleven met fruit, porselein, tin, glas en kreeft. Professioneel gereinigd en gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 76 cm. In goede staat.