Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lakwerk sieradenkistje, 20e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Oud Tibetaans of Chinees lakwerk sieradenkistje met goudkleurige beschildering. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 30 x 19 cm. In goede staat.

Blik 'Moortjes Sigaren', 1915
Resultaat: 35 EUR

Antieke 'Moortjes Sigaren' tabak blikken doos. Circa 1915. Nederlandse Sigarenfabriek 'Het Roode Anker Delft'. Afmeting: 12 x 17 x 7 cm. In goede staat.

Keramieken vaas met montuur, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse keramieken vaas met verguld bronzen montuur. Florale decors en cherubijnkoppen. Barst bij bevestiging keramiek. Afmeting: 34 x 30 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.

Treef, Vrijmetselaar
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuws bronzen vrijmetselaars treef met tekens. Afmeting: 21,5 x 11,5 x 2 cm. In goede staat.

Antiek inktstel, 1880
Resultaat: 35 EUR

Drie-delig Duits antiek plated messing historisme bureau-inktstel met figuren, putti etc. Circa 1880. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.

Ca. 25 aanstekers
Resultaat: 35 EUR

Kavel met ca. 25 aanstekers waaronder; Colibri, Prince, Zaima Comus, Ibelo, Mylflam, Milo, Ronson, Consul, Omega, Sarome. Ongetest in diverse condities.

Lot militare helmen/petten
Resultaat: 35 EUR

Lot militare helmen/petten: Afkomstig uit collectie van de werf museum te overloon. Nederlandse politie helm met binnenhelm, 'Vigilat ut Quiescant'. Afmeting: 23 x 28,5 x 15 cm. In goede staat, Zwitse...

Westminster regulateur, 1920
Resultaat: 35 EUR

Antieke eikenhouten Westminster regulateur met kwartierslag uurwerk en geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

Westminster regulateur, 1920
Resultaat: 35 EUR

Gave antieke eikenhouten Westminster regulateur met kwartierslag uurwerk. Circa 1920. Afmeting: 79 cm. In zeer goede staat.

Schwarzwalder klok
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwald wandklok met porseleinen zuilen. Zogenaamde Bismarck Uhr. Circa 1870. Porselein beschadigd. Afmeting: 52 x 30 x 20 cm. In redelijke staat.

Schwarzwalder klok, 1880
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse notenhouten Schwarzwald klok met latoenkoperen applicaties. Circa 1880. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Eiken 2-deurs kastje, Gotische stijl
Resultaat: 35 EUR

Eikenhouten Gotische-stijl twee-deurs kastje met briefpanelen en ijzeren beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 81 x 120 x 46 cm. In goede staat.

Volkstedt porselein
Resultaat: 35 EUR

Oude Duitse Volkstedt porseleinen figurengroep met goud decor. Muziekles. Afmeting: 14 x 19 x 12 cm. In goede staat.

Tegels in lijst, Jugendstil
Resultaat: 35 EUR

Twee Jugenstil Majolica tegels met florale decors. Circa 1915. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

Lotje Chinees porselein (9x)
Resultaat: 35 EUR

Negen maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Zeven maal rijstwijn kopjes met diverse decors. Eén maal 19e eeuwse Familie Rose dekseldoos met zeldzaam decor. Eén maal terrracotta geglazuurde fig...

Porseleinen beeldengroep, Napels Kings
Resultaat: 35 EUR

Grote oude Italiaanse Napels Kings, B. Merli, porseleinen figuur. Voorstellende: Een messenslijper. Stukje af. Afmeting: 35 x 29 x 18 cm. In redelijk/goede staat.

5x Porseleinen borden
Resultaat: 35 EUR

Vijf grote Duitse Neo Renaissance porseleinen schalen met rondom figuren decors en blindmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 36,5 cm ø. In goede staat.

2x Porseleinen schalen
Resultaat: 35 EUR

Twee grote porseleinen schalen. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Napels, goud + bloem decor. Chips. Eén maal putti + bloemen, G.D.R. Duitsland. Chips. Afmeting: 21 - 28 cm. In redelijke staat.

18e Eeuws 4-pas tegeltableau
Resultaat: 35 EUR

18e Eeuwse mangaan 4-pas tegeltableau met florale decor. Eén hoekje beschadigd. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinees bordje, 18e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met geisha, floraal en vlinder decor. Eén schotel chip. Eén schotel bodemrand beschadigd. Afmeting: ø 13,5 cm. In redelijke staat.

2x Antieke porseleinen figuren
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke porseleinen figuren. Gemerkt met M. Beide beschadigd. Afmeting: 22 - 23 cm. In redelijke staat.

Zilveren oorhangers met malachiet
Resultaat: 30 EUR

Zilveren oorhangers, 925/000, met malachiet. Brisures met peervormige hanger met halve cirkels uit malachiet en een goldplated bewerking. Lengte 45 mm. In goede staat

Groot lot met zilveren ringen
Resultaat: 30 EUR

Groot lot met 15 zilveren ringen, diverse gehaltes, O.a. met onyx, blauwe steen en hamerslag. Totaal ca 78 gram.

Cassette met zilveren borstelset
Resultaat: 30 EUR

Cassette met een borstelset met zilver, 833/000, met 3 borstels en een spiegel, gecontourneerd model met dubbele filetrand. MT.: Begeer, Utrecht jl.:s:1928. Wat gedeukt, verder in goede staat

Lot zilveren colliers en hangers
Resultaat: 30 EUR

Lot sieraden met diverse zilveren colliers, hangers en broches.

Zilveren hanger met parelmoer
Resultaat: 30 EUR

Grote zilveren hanger, 925/000, met parelmoer. 10,5cm inclusief oog. ca 33,7 gram. In goede staat

Barnsteen set, broche+oorbellen
Resultaat: 30 EUR

Set zilveren sieraden met barnsteen, 925/000. Ovale broche met zilveren rand en een ovae cabouchon geslepen barnsteen, 46x24mm en een paar oorhangers met steker en markiesvormige barnsteen, 33 mm. ca ...

Zilveren ring met barnsteen
Resultaat: 30 EUR

Grote zilveren ring, 835/000, met barnsteen. Ring met gekrulde scheen, aan de bovenzijde voorzien van een grote barnsteen, 40x32mm. ø 59. ca 21,4 gram. In goede staat

Zilveren ring met rookkwarts en topaas
Resultaat: 30 EUR

Zilveren ring, 925/000, met een rozet met 6 ovaal cabouchon geslepen rookkwartsen en 13 rond gefacetteerde blauw topazen. ø rozet 18 mm. ø 57. ca 5,7 gram. Nieuw

Roomkan met zilveren montuur
Resultaat: 30 EUR

Kristallen roomkan. Geslepen kristallen roomkan met omgreep, diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van zilveren montuur met schenktuit en dubbele parelrand. Mr. P.J. Bierenbroodspot &...

Zilveren hanger met barnsteen
Resultaat: 30 EUR

Strakke zilveren hanger, 925/000, met barnsteen. Langwerpige bollopende hanger met langwerpig bolgeslepen barnsteen. 20x57mm incl. oog. ca 27,2 gram. In goede staat

Zilveren vork+notenkrabber
Resultaat: 30 EUR

Zilveren vork + notenkrabber. Vork met 800/000 zilveren heft en één notenkrabber met 800/000 zilveren heft met parelrand. Afmeting: Lengte: 15 cm. In goede staat.

2x Russisch, vorkje+lepeltje
Resultaat: 30 EUR

Zilveren 835/000 verguld Russisch vorkje met geëmailleerde steel en een goudkleurig Russisch lepeltje. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.

Zilveren sauslepel, Haags lofje
Resultaat: 30 EUR

Zilveren sauslepel,833/000, model Haags Lofje met ovale bak met een dubbele schenktuit. MT.: Gerritsen en van Kempen Zeist. jl.:S:1928. 16,5cm. ca 66 gram. In goede staat

Zilveren naaldenkoker
Resultaat: 30 EUR

Zilveren naaldenkoker, 800/000 met ribdecor versierd met krullen aan de uiteindes. Frans. 3 gram. 7 cm. In goede staat

Gouden ring
Resultaat: 30 EUR

Geelgouden ring, 585/000, versierd met een zetkast met 2 tandjes. ø 54 ca 3,2 gram. In goede staat

Lot 4 delen zilver & plated
Resultaat: 30 EUR

Lot met vier delen, met een zilveren strooilepel en een collier met breidoppen. En een plated suikerstang en suikerlepel.

Zilveren beurs
Resultaat: 30 EUR

Beursje met zilveren beugel, halve maan met opengewerkte biedermeierbewerking, voorzien van een ketting. Het beursje heeft een fraai geregen kralentasje met bloemmotief. breedte 10 cm. In goede staat

Zilveren collier en hanger met glassteen
Resultaat: 30 EUR

Zilveren collier met hanger, 830/000, zilveren venetiaans collier met daaraan een peervormige hanger versierd met bloem en bladmotieven, bezet met een peervormig geslepen glassteen. 16x50mm, incl. oog...

Zilveren armband met onyx en markesiet
Resultaat: 30 EUR

Zilveren armband, 925/000 met onyx en markesiet. Armband met X vormige schakels bezet met markesietjes en daartussen een ruitvormige zetkast met een onyx. Voorzien van bakslot en veiligheid. breedte 5...

2 Dameshorloges
Resultaat: 30 EUR

Twee horloges, een vierkant gouden horloge, 585/000, Roamer, met nylonband en een Tissot dameshorloge goldplated, seaseven, klein rond model, kroon ontbreekt.

Lot zilveren sieraden met munten
Resultaat: 30 EUR

Lot zilveren sieraden met o.a. munten, een armband gemaakt uit kwartjes, een rand met een rijksdaalder en een ketting met een rand met 1/2 gulden. en twee broches. totaal ca 75,3 gram. In goede staat

Zilveren hanger met goud en groene steen
Resultaat: 30 EUR

Zilveren collier en hanger, 925/000, met vergulde rand en groene steen. Fijn gourmetcollier met een langwerpige hanger met ovaal gefacetteerde steen in een dubbele rand versierd met bollen. lengte 35 ...

Culitvé parel
Resultaat: 30 EUR

Cultivé parel, ø 11 mm. minimale oneffenheden.

Zilveren gourmetcollier
Resultaat: 30 EUR

Zilveren collier, 925/000, met een gourmetschakel. Breedte 6 mm, Lengte 45 cm. ca 26,6 gram. In goede staat.

Enderby, Landschap
Resultaat: 30 EUR

Enderby. Landschap. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 60 cm. In goede staat.

P.P. Rubens, 2x Antieke gravures
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke bijbelse gravures naar Peter Paul Rubens. Festum Omnium Sanctorum Michiel Bunel 1601 - 1615. Christi Funus, Michel Bunel 1601 - 1615. Gravures op papier. Afmeting: 47 x 38 cm en 44 x 32 c...

3 Delen oud messing
Resultaat: 30 EUR

Drie delen oud messing. 20e Eeuw. Bestaande uit: Bewerkte kanonskogel-huls, kapspiegel met putti en een vijzel met stamper. Afmeting: 11 - 42 cm. In goede staat.

3x Indonesische kistjes
Resultaat: 30 EUR

Drie oude Chinese houtgesneden kampferkistjes met bloesemtakken en vogel decors. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.

Lotje antiek tin, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Lot antiek tin. 19e Eeuw. Bestaande uit: Grote theekan, drie klepkannen, beker, houder schroefdeksel, lekschaal, groot bord. Afmeting: 6 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Friese kerfsnede barometer, 1910
Resultaat: 30 EUR

Hollandse notenhouten Friese kerfsnede barometer. Circa 1910. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

4x Schilderij-lampjes
Resultaat: 30 EUR

Vier oude messing schilderij-lampen. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese vogelkooi
Resultaat: 30 EUR

Oude Chinese houten vogelkooi met porseleinen voerbakjes. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Doos diversen, koperwerk etc.
Resultaat: 30 EUR

Doos diversen oud/antiek koperwerk. Onder andere: Weegschalen, pistool, wierookbrander, olielamp, tin, bestek, bakelieten platen etc. Afmeting: 30 - 50 x 45 cm. In redelijk/goede staat.

2x Putti wandlampjes
Resultaat: 30 EUR

Twee oude messing wandlampen met putti. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 19 x 7 cm. In goede staat.

Antiek tablet, 1915
Resultaat: 30 EUR

Antiek Duits ovaal keramieken presenteer tablet met druivenranken decor en vernikkelde omranding. Jugenstil. Circa 1915. Afmeting: 53 x 34 x 4 cm. In goede staat.

Stolp met kruis
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuws verguld houten kruis met porseleinen corpus christi. Onder glazen stolp. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Antiek inkstel, 1900
Resultaat: 30 EUR

Antiek inktstel met leeuw. Compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: 15 x 29 x 17 cm. In goede staat.

Lot diversen, oud/antiek
Resultaat: 30 EUR

Lot diversen oud/antiek. Bestaande uit: Porselein, keramiek, cloisonne. Onder andere: Satsuma, Chinees en Japan. Afmeting: 6 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Bronskleurig figuur
Resultaat: 30 EUR

Bronskleurig beeld. Naakte vrouw met man. Composiet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Oud lakwerk sieradenkistje, 20e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Oud Japans lakwerk sieradenkistje met deksel en twee lades. Goudkleurige beschildering hexagoon. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 21 x 21 cm. In goede staat.

2x Antieke miniatuurschilderijen
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke miniatuur schilderijen op ivoor met ivoren lijsten. Eén groot, naar Poroneau, dame. En een dame, onduidelijk gesigneerd. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.

5x Oud religieus
Resultaat: 30 EUR

Vijf maal oud religieus. Bestaande uit: Twee emaille plaquettes, één emaille kruis, één keramieken kruis, één antiek houten kruis. Afmeting: 9 - 42 cm. In goede staat.

Antieke bronzen kaarskandelaar, 1900
Resultaat: 30 EUR

Oude/antieke bronzen kaarskandelaar in Barok-stijl. Circa 1900. Geëlektrificeerd tot tafellamp. Afmeting: 92 cm. In goede staat.

Beschilderde kraantjeskan
Resultaat: 30 EUR

Kleine oude handbeschilderde tinnen kraantjeskan. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Beschilderde kraantjeskan
Resultaat: 30 EUR

Grote antieke handbeschilderde tinnen kraantjeskan. 19e Eeuw. Eén klauwpootje messing mist achter. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Beschilderde kraantjeskan
Resultaat: 30 EUR

Grote antieke handbeschilderde tinnen kraantjeskan. 19e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

19e Eeuwse plated samovaar
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse plated bewerkte samovaar. E. Richardson Cornwall works Sheffield. Met florale decor. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Historisme kaarskandelaar
Resultaat: 30 EUR

Duitse 19e eeuwse historisme kaarskandelaar met putti. Drie-lichts. Circa 1880. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

3x Antiek koperwerk, 1900
Resultaat: 30 EUR

Drie maal antiek koperwerk. Circa 1900. Bestaande uit: Twee drie-lichts wandkandelaren + één fotolijst. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.

Oude affiche Willem II sigaren
Resultaat: 30 EUR

Oude affiche Willem II sigaren. Circa 1960. In lijst. Afmeting: 40 x 29 cm. In goede staat.

4x Antiek houtwerk
Resultaat: 30 EUR

Vier maal antiek houtwerk. Bestaande uit: 3x Koekplanken en een slijpsteen in houder. Afmeting: 24 - 49 cm. In goede staat.

Antieke plated jardiniere, 1915
Resultaat: 30 EUR

Antieke Jugendstil plated jardiniere met glazen binnenbak en rozen decor. Circa 1915. Afmeting: 12 x 28 x 19 cm. In goede staat.

Lot militaria, riemen, hulsen etc.
Resultaat: 30 EUR

Diverse militaria. Onder andere: Riemen, hulzen, meetinstrument USA etc. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 70 cm. In goede staat.

Importa albums met eerste dag enveloppen
Resultaat: 30 EUR

Drie Importa albums met eerste dag enveloppes en poststukken. Diverse Europese landen. Plus vier albums bijzondere afstempelingen Nederland vanaf 1959.

Duitse wandklok, 1880
Resultaat: 30 EUR

Duitse historisme wandklok met schild, harnas en bijl. Eén bijl mist. Circa 1880. Met batterij, uurwerk niet origineel. Afmeting: 57 cm. In redelijke staat.

Paardjesregulateur
Resultaat: 30 EUR

Oude notenhouten paardjes regulateur. 20e Eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

Zaanse klok
Resultaat: 30 EUR

Oude Zaanse klok. Notenhout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 20 x 17 cm. In goede staat.

Rozenklokje, ca. 1900
Resultaat: 30 EUR

Antiek Duits Kienzle Rozen-klokje met slagwerk op gongspiraal. Circa 1900. Afmeting: 28 x 20 x 12 cm. In goede staat.

Marmeren pendule
Resultaat: 30 EUR

Antieke Franse marmeren pendule met vaas. Circa 1880. Verbogen + scheur. Klok heeft achtdaags-uurwerk, zonder slag, met veerslinger. Afmeting: 47 cm. In redelijke staat.

Indonesisch houtgestoken spiegel
Resultaat: 30 EUR

Indonesische houtgestoken spiegel met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 113 x 88 cm. In goede staat.

Barok klaptafeltje, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Klein 19e eeuws Barok klaptafeltje. Met onder glas handwerk, onder zee decor met vissen op blad. Afmeting: 57 x 37 x 48 cm. In goede staat.

Hangkastje met rolluik deurtjes
Resultaat: 30 EUR

Vroeg 19e eeuwse hangkast met jalouzie deuren en lades. Afmeting: 37 x 30 x 124 cm. In goede staat.

Lot divers antiek kristal
Resultaat: 30 EUR

Lot divers antiek kristal (waaier). Bestaande uit: Menage set, zes-delig, beschadigd. Grote kaasstolp, goed. Boterstolp, goed. Zes onderzetters, goed. Afmeting: 10 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Copier Leerdam schaal
Resultaat: 30 EUR

Grote Copier Leerdam glazen schaal met tin craquele. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 36, 4 cm ø. In goede staat.

Nymphenburg beeldje, 1900
Resultaat: 30 EUR

Antiek Duits Nymphenburg porseleinen figuur. Putti met fakkel Circa 1900. Afmeting: 11 cm. In goede staat.

2x Satsuma vazen, 1930
Resultaat: 30 EUR

Twee oude Japanse Satsuma vazen met goud decor en geisha's. Circa 1930. Eén vaas haarscheur. Afmeting: 25 x 13 cm ø. In redelijk/goede staat.

Octagonale Familie Rose schotel, 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Zeer grote octagonale 18e eeuwse Chinese Familie Rose schotel met tuin decor. Gelijmd. Afmeting: 36 x 36 cm. In matige staat.

Spaanse tafellamp
Resultaat: 30 EUR

Spaanse tafellamp met porseleinen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Groot Sitzendorf figuur
Resultaat: 30 EUR

Groot oud Duits Sitzendorf porselein figuur. 'Edele heer met sabel'. 20e Eeuw. Monogram 'G.W'. Bakfout in basis. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Thuringen figurengroep
Resultaat: 30 EUR

Grote Duitse Thüringen porseleinen vaas/figurengroep. Handbeschilderd in Jugendstil-kleuren. 'Handgemalt A.H'. 20e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

2 Grote figuren, Sitzendorf
Resultaat: 30 EUR

Twee grote Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Boeren paar. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 30 - 31 cm. In goede staat.

2x Sitzendorf beelden
Resultaat: 30 EUR

Twee grote Duitse Sitzendorf porseleinen figuren in Jugendstil kleuren. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 50 - 51 cm. In goede staat.

3-Delig Majolica vazenstel
Resultaat: 30 EUR

Drie-delig antiek Engels of Duits Majolica vazenstel. Circa 1900. Twee schenkkannen, gelijmd. Eén bloempot, gelijmd. Afmeting: 24 - 33 cm. In redelijke staat.

6x Handbeschilderde borden
Resultaat: 30 EUR

Zes grote oude handbeschilderde Duits porseleinen borden door Svetlana Storogenko. 20e Eeuw. Eén maal Meissen, goed. Eén maal Nymphenburg, goed. Eén maal Villeroy Boch, goed. En drie maal gelijmde bor...

2x Zeer grote bierpullen
Resultaat: 30 EUR

Twee zeer grote antieke Duitse vijf liter bierpullen. Bodem genummerd. Eén maal: Der Zitherspieler spielt der Jäger die zither recht fein. En één maal: Immer Wirb - das glück ist Mürb. Afmeting: 47 - ...