Lot diversen met o.a. beugels en diverse kralen tassen en een rokklem.
Lot 19e eeuws kristal. Amandelgeslepen. Eén maal gembercoupe, chips. Zeven maal schaaltjes, chips. Afmeting: 13 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot divers oud/antiek serviesgoed. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: borden, Empire vazen, kopjes, schalen etc... Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 30 x 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude/antieke porseleinen figuren. Drie maal 19e eeuw, Frankrijk, goed. Eén maal Dresden, 20e eeuw, licht beschadigd. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.