Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bak barometer, 19e eeuw 2229
Bak barometer, 19e eeuw

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
18e Eeuwse eiken kussenkast 4019
18e Eeuwse eiken kussenkast

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Lederen Chesterfield fauteuil, 1930 4087
Lederen Chesterfield fauteuil, 1930

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Oud Perzisch kleed, 300 x 202 cm. 4513
Oud Perzisch kleed, 300 x 202 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Samson de Paris kaststel, 1900 6025
Samson de Paris kaststel, 1900

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
2x Delfts blauwe schotels, 18e eeuw 6050
2x Delfts blauwe schotels, 18e eeuw

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
4x Chinese vazen, 19e eeuw 6383
4x Chinese vazen, 19e eeuw

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Zilveren dienblad, 18e eeuw 15
Zilveren dienblad, 18e eeuw

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zwart parel collier met goud en diamant 437
Zwart parel collier met goud en diamant

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren kluwenhouder & rokhaak, 1855 574
Zilveren kluwenhouder & rokhaak, 1855

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Bandring GG 654
Bandring GG

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
B. Hanrath, Marter 1071
B. Hanrath, Marter

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke Zwitserse speeldoos 2015
Antieke Zwitserse speeldoos

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Oude mysterieuze klok, 20e eeuw 3530
Oude mysterieuze klok, 20e eeuw

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Renaissance stijl meubel 4027
Renaissance stijl meubel

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Fries eiken kabinet 4034
Fries eiken kabinet

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Halfnaakte dame 5004
Bronzen figuur, Halfnaakte dame

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Oud Chinees houten figuur 5020
Oud Chinees houten figuur

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
6x Antieke Meissen borden, 1900 6054
6x Antieke Meissen borden, 1900

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese Sang du boeuf schotel 6086
Chinese Sang du boeuf schotel

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
6x Chinees Imari porselein 6099
6x Chinees Imari porselein

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
2x Kantonese vazen, 19e eeuw 6384
2x Kantonese vazen, 19e eeuw

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese vaas met theeglazuur 6417
Chinese vaas met theeglazuur

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
4x Chinese kop + schotels, 18e eeuw 6480
4x Chinese kop + schotels, 18e eeuw

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Edox polshorloge 380
Edox polshorloge

Resultaat:

385 EUR

Verkocht
Ovale doos met zilver en kristal 241
Ovale doos met zilver en kristal

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Antieke Franse Cartel wandklok, 1850 3558
Antieke Franse Cartel wandklok, 1850

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Jan Rijlaarsdam, Figuren bij marktkraam 1054
Jan Rijlaarsdam, Figuren bij marktkraam

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Wim Bos, Havengezicht Rotterdam 1073
Wim Bos, Havengezicht Rotterdam

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Mercurius 5006
Bronzen beeld, Mercurius

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Zilveren bestek 375
Zilveren bestek

Resultaat:

370 EUR

Verkocht
2x Rosenthal dekselcoupes 6013
2x Rosenthal dekselcoupes

Resultaat:

370 EUR

Verkocht
Gouden choker met parel 27
Gouden choker met parel

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
C. Stoitzner, Visservolk op kade 1018
C. Stoitzner, Visservolk op kade

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Henk Schuring, Abstract 1019
Henk Schuring, Abstract

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Wim Bos, Bomschuiten bij de branding 1072
Wim Bos, Bomschuiten bij de branding

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Ikoon (op zink geschilderd) 1145
Ikoon (op zink geschilderd)

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Antieke duivenkooi, 1900 2019
Antieke duivenkooi, 1900

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Russische arreslee, 19e eeuw 2057
Russische arreslee, 19e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Engelse staande klok 3540
Engelse staande klok

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Mahonie kuifkast, 19e eeuw 4042
Mahonie kuifkast, 19e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Barok secretaire, 18e eeuw 4053
Barok secretaire, 18e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Engelse vitrinekast 4219
Engelse vitrinekast

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Grote Imari siervaas 6317
Grote Imari siervaas

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose schotel 6544
Chinese Familie Rose schotel

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Linnenpers, 18e eeuw 4066
Linnenpers, 18e eeuw

Resultaat:

345 EUR

Verkocht
Gouden ring met morganiet 480
Gouden ring met morganiet

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Zweedse Cartel wandklok, 1920 3623
Zweedse Cartel wandklok, 1920

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Gouden broche 79
Gouden broche

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Gouden hanger met Franse lelie 383
Gouden hanger met Franse lelie

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Gouden jadehanger met diamant 778
Gouden jadehanger met diamant

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Heinrich Zille, Twee meisje in winterkleding 1044
Heinrich Zille, Twee meisje in winterkleding

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Renso Tamse, Zwaan 1070
Renso Tamse, Zwaan

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Naar J.H. Verheijen, Stadsgezicht met paard 1115
Naar J.H. Verheijen, Stadsgezicht met paard

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Empire hanglamp 2029
Empire hanglamp

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
2x Bronzen siervazen, 19e eeuw 2601
2x Bronzen siervazen, 19e eeuw

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Engelse staande klok, 19e eeuw 3620
Engelse staande klok, 19e eeuw

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Lederen armleunstoel 4089
Lederen armleunstoel

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
3 Delen Romeins glas 5505
3 Delen Romeins glas

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinese sierschotel, 17e - 18e eeuw 6030
Chinese sierschotel, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinese schotel, 17e-18e eeuw 6076
Chinese schotel, 17e-18e eeuw

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Groot Imari bord ø 61,5 cm., 19e eeuw 6123
Groot Imari bord ø 61,5 cm., 19e eeuw

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Antieke symphonium speeldoos+platen 2003
Antieke symphonium speeldoos+platen

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
2x Gietijzeren tuinvazen 2047
2x Gietijzeren tuinvazen

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
2x Gietijzeren tuinvazen 2048
2x Gietijzeren tuinvazen

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
Louis Seize commode, 18e eeuw 4020
Louis Seize commode, 18e eeuw

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
Gouden armband 33
Gouden armband

Resultaat:

305 EUR

Verkocht
Bloedkoralen collier 178
Bloedkoralen collier

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Gouden hanger en broche met bloedkoraal, 1850 208
Gouden hanger en broche met bloedkoraal, 1850

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zakhorloge 226
Zakhorloge

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Guy Olivier, Dame met wijnglas 1026
Guy Olivier, Dame met wijnglas

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Stilleven met fruit, kreeft etc. 1031
Ongesigneerd, Stilleven met fruit, kreeft etc.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Herman Brood, Jumbo 1050
Herman Brood, Jumbo

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Damesportret 1110
Onduid. gesig., Damesportret

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Franse petroleumlampen 2004
2x Franse petroleumlampen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antiek vergulde messing sabel 2702
Antiek vergulde messing sabel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Winterhalder Hofmeier klok, 1900 3515
Winterhalder Hofmeier klok, 1900

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Eiken Empire kabinet 4021
Eiken Empire kabinet

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
3x Designer meubelen (bank/stoel/salontafel) 4029
3x Designer meubelen (bank/stoel/salontafel)

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Slaapkamermeubels 4045
Slaapkamermeubels

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Engels rolbureau, 1920 4051
Engels rolbureau, 1920

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antiek Japans damesbureau 4122
Antiek Japans damesbureau

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Wortelnoten schrijfsecretaire 4148
Wortelnoten schrijfsecretaire

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Duits Biedermeier-stijl bureau 4159
Duits Biedermeier-stijl bureau

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Heilig figuur, 19e eeuw 5043
Heilig figuur, 19e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Franse Sevres vaas met bronzen montuur 6016
Franse Sevres vaas met bronzen montuur

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
3x Vleesschotel, 18e eeuw 6036
3x Vleesschotel, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Imari bloempot, 19e eeuw 6111
Imari bloempot, 19e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Grote Imarivaas, 19e eeuw 6112
Grote Imarivaas, 19e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
5x Familie Rose borden, 18e eeuw 6156
5x Familie Rose borden, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Oud Chinees 6257
2x Oud Chinees

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
4x Oude/antieke Chinese borden 6258
4x Oude/antieke Chinese borden

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
5x Chinese Imari borden, 18e eeuw 6259
5x Chinese Imari borden, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinees blauw-wit draken bord 6479
Chinees blauw-wit draken bord

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Chinese Familie Rose vazen 6510
2x Chinese Familie Rose vazen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antiek houten heilige figuur 5065
Antiek houten heilige figuur

Resultaat:

290 EUR