Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Delen Meissen porselein
Resultaat: 290 EUR

Vier delen Duits Meissen porselein. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Theebus, kandelaar, dekseldoos, schaal. Handbeschilderd, floraal + vogels decor. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.

6x Chinese 18e Eeuwse borden
Resultaat: 290 EUR

Zes maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decors. Twee haarlijnen en minimale chip mogelijk. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

Huis ikoon in kast, 19e eeuw
Resultaat: 280 EUR

19e Eeuws huis ikoon in houten kast met glas. Afmeting: 35 x 30,5 x 9 cm. In goede staat.

Frans klokkenstel, 19e eeuw
Resultaat: 280 EUR

Groot 19e eeuws Frans klokkenstel met amors (cupido's). Compositie metaal met messing. Twee-kleurig gepatineerd. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Oudere reparaties. Afmeting...

Zilveren schaal
Resultaat: 275 EUR

Zilveren schaal, 800/000, ovaal met geschulpte randen voorzien van hamerslagpatroon versierd met gesoldeerde versieringen met krullen en palmetten. Geplaatst op 4 uitgewerkte poten met palmetten en vo...

2 Melkglazen boterpotjes
Resultaat: 275 EUR

Twee bijzondere melkglazen boterpotjes op ronde onderschotel met deksel voorzien van zilveren knop en hals, 835/000, met pointilleerwerk en florale gravures. ø13,5x13cm. Minimale chip, verder in zeer ...

R. Graafland, Meisje in landschap
Resultaat: 275 EUR

R. Graafland. Circa 1920. Meisje in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 33 cm. In goede staat.

Jean Leon, Dame met hoed
Resultaat: 275 EUR

Jean Leon. Belgische School. Dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.

Ivoren beeld, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 275 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees ivoren figuur op rots. Oude wijsheer. Twee-delig. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Engelse staande klok, ca. 1800
Resultaat: 275 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met volle zuilen en grote gegraveerde plated wijzerplaat. Gesigneerd Tho Rea Walton. Achtdaags-uurwerk, met seconden en dag-aanduiding. Ongerestaureerd. Afme...

Paar Friese bruidsstoelen
Resultaat: 275 EUR

Twee zeldzame 18e - 19e eeuwse Friese gepolychromeerde bruidsstoelen. Afmeting: 95 x 61 x 40 cm + 100 x 63 x 43 cm. In goede staat.

Hollandse hoekkast, 1800
Resultaat: 275 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Seize hoekkast met jalouziedeur en drie lades. Circa 1800. Afmeting: 90 x 66 x 66 cm. In goede staat.

Chesterfield bank, 2-zits
Resultaat: 275 EUR

Oude bruin lederen 2-zits Chesterfield bank. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 160 x 80 cm. In goede staat.

Zeer groot Perzisch tapijt
Resultaat: 275 EUR

Zeer groot handgeknoopt Perzisch tapijt in aardetinten met rood 370x500cm.

2x Imari trompet vazen, 18e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Twee maal 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen trompet kraagvazen met landschappen, floraal, en goud decor. Qraquele glazuur. Afmeting: 24 x 13,5 cm ø. In goede staat.

Chinees drakenbord
Resultaat: 275 EUR

Oud Chinees porseleinen drakenbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 21,3 cm. In goede staat.

Gouden Collier
Resultaat: 270 EUR

Geelgouden collier, 585/000, luna schakel met plaatjes, verlopend in breedte. Voorzien van bakslot en veiligheid. lengte 44 cm, breedte 3-7 mm. ca 18,3 gram. In goede staat

Gouden ring met opaal
Resultaat: 260 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met opaal. Ring met een grote ovaal blauwe opaal, doublet, gezet in 10 klauwtjes met daaronder een opengewerkte rand. Grootte opaal 14x23 mm. ø 52. ca 4,7 gram. In goede staa...

R. Craeyvanger, Vernissage in het bos met figuren
Resultaat: 260 EUR

Reinier Craeyvanger. 1812 - 1880. Vernissage in het bos met figuren. Sepia op papier. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.

Engelse partnerdesk
Resultaat: 260 EUR

Engelse mahoniehouten partnerdesk. Queen Anne-stijl. Bovenblad met groen leder ingelegd. Beide kanten met drie lades boven en aan de zijkanten drie lades en één deur. Midden 20e eeuw. Afmeting: 152 x ...

Lot 18e - 19e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 260 EUR

Lot 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. Figuren en florale decors. Bestaande uit: Vijf kopjes en twee schotels. Eén kopje minimale chips. Afmeting: 6 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren broodmand
Resultaat: 250 EUR

Massieve zilveren broodmand, 800/000, opengewerkt met draadspijlen met een opgesoldeerde rand versierd met acantusbladeren, geplaatst op een ovale voet met filetrand. MT.: A.Cesa. S.C. Alessandria, na...

Witgouden ring met diamant
Resultaat: 250 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamant. Solitairring met 6 poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,37 ct VS/H. ø 54 ca 1,5 gram. In zeer goede staat

2x Antieke miniatuur portretten
Resultaat: 250 EUR

Twee antieke miniatuur portretten. Eén maal 19e eeuw met dames portret op ivoor, gesigneerd Daffinger. Mogelijk Moritz Michael Daffinger 1790 - 1849. Eén maal adelijk heren portret op ivoor. Circa 190...

Ongesigneerd, Man en vrouw met kind
Resultaat: 250 EUR

Ongesigneerd. 18e Eeuw. Duitse School. Man en vrouw met kind in berglandschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 33 cm. In goede staat.

Kyrillisch gesign., Havengezicht Istanbul
Resultaat: 250 EUR

Russische School. Kyrillisch gesigneerd. Havengezicht Istanbul met Turkse oorlogschepen. Olieverf op linnen. Afmeting; 48 x 67 cm. In goede staat.

Ongesigneerd? Berglandschap Zuid Tirol
Resultaat: 250 EUR

Ongesigneerd? Circa 1850. Duitse school. Berglandschap Zuid Tirol met herders bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 41 cm. In goede staat.

Ikoon, Maria met drie heiligen
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse ikoon met bladgoud. Maria met drie heiligen. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 20 cm. In zeer goede staat.

Voor-oorlogse sextant
Resultaat: 250 EUR

Voor-oorlogse sextant in mahonie kist met sextant attest in het Duits. Afmeting: 18 x 30 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

Oude/antieke cloisonné tempelleeuw
Resultaat: 250 EUR

Grote oude/antieke bronzen Chinese cloisonne tempelleeuw. Florale decor. Afmeting: 28 x 27 x 15 cm. In goede staat.

Antieke Russische arreslee, 1890
Resultaat: 250 EUR

Antieke Russische arreslee. Circa 1890. Afmeting: 80 x 130 x 75 cm. In zeer goede staat.

Louis Vuitton tas, Damier Ebene Neverfull
Resultaat: 250 EUR

Originele Louis Vuitton Paris tas. Met tasje aan ketting. Model Damier Ebene Neverfull. Canvas. Afmeting: 24 x 23 x 10 cm. In goede staat.

2x Antieke Tangka's
Resultaat: 250 EUR

Twee antieke Tibetaanse Tangka's. Handgewerkt op zijde. Eén met scheur buiten schilderwerk. Afmeting: 114 x 76 cm + 130 x 63 cm. In redelijk/goede staat.

2x 19e Eeuws ijzerwerk
Resultaat: 250 EUR

Twee maal 19e eeuws ijzerwerk. Bestaande uit: Venster met draak. Muuranker met jaartal. Afmeting: 97 x 37 cm en 76 x 23 x 65 cm. In goede staat.

Antieke Japanse cloisonne vaas, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Antieke 19e eeuwse Japanse cloisonne vaas met bronzen monturen en florale decors. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Bronzen kijker van tankgeschut
Resultaat: 250 EUR

Grote bronzen kijker van een tankgeschut. Centurion Nedinsco Venlo. In kist. Afmeting: 31 x 16 x 25 cm. In goede staat.

Antiek Engels zwaard
Resultaat: 250 EUR

Antiek Engels zwaard. Gemerkt met bronzen medaillon in lemmet letter H. Eikenhouten heft. Mooie patina. Afmeting: L 85 cm. In goede staat.

Barok kabinet, ca. 1770
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuws Hollands eikenhouten Barok kabinet met verguld messing beslag. Louis Quinze, circa 1770. Afmeting: 245 x 200 x 64 cm. In goede staat.

Empire kabinet, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Seize kabinet met verguld messing beslag, halve zwarte zuilen en vergulde capitellen. Circa 1780 - 1800. Afmeting: 218 x 166 x 60 cm. In goede staat.

Eiken Barok secretaire, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Gaaf groot 18e eeuws Hollands eikenhouten dubbelgebogen Barok secretaire met origineel beslag en klauwpoten. Mooie patina. Circa 1780. Afmeting: 119 x 130 x 55 cm. In zeer goede staat.

2 Antieke bronzen plaquettes
Resultaat: 250 EUR

Twee grote antieke bronzen plaquettes. Gesigneerd S. Norga. Silvain Norga. 1892 - 1968. Afmeting: 34 x 22 x 2 cm. In goede staat.

4x Chinees porselein, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Vier maal 18e eeuwse octanonale Chinees porseleinen Familie Rose borden met emaille tuin decors en goud decors. Minimale randglazuur chip. Afmeting: 22,2 x 22,2 cm. In goede staat.

Servies, Blue Danube
Resultaat: 250 EUR

Zeer uitgebreid porseleinen Blue Danube servies, decor Zwiebelmuster. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 2x Koffiekan, theekan, 4x melkkan, 3x dekselpotten, sauciere, kandelaar, 7x schalen, 2x onde...

Oude Chinese dekselvaas
Resultaat: 250 EUR

Grote oude Chinees porseleinen dekselvaas met eksters in berglandschap bij bloesemtakken + tekst decor. Afmeting: 45 x 24 cm mø. In goede staat.

Familie Rose schaal, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose schaal met geisha's in landschap decor. Afmeting: 6,5 x 20,8 x 20 cm. In goede staat.

Chinese Mei Ping drakenvaas
Resultaat: 250 EUR

Oude Chinese Kang Xi gemerkte drakenvaas. Melk + bloed. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Chinese Gendi schenkkan
Resultaat: 250 EUR

Oude Chinees porseleinen Gendi schenkkan met coulissen decors, floraal en vogel. Wanli-stijl. Afmeting: 20 x 19 x 13,5 cm ø. In goede staat.

Gouden hanger met citrien
Resultaat: 245 EUR

Bijzondere geelgouden hanger, 750/000, gemaakt van een paar oorhangers, Louis XIV- stijl, met citrien en diamanten. De hanger versierd met strik en krullen is in het midden voorzien van een gouden ova...

Antiek zilveren trekpot, 1879
Resultaat: 240 EUR

Antiek zilveren trekpotje, 833/000, vierkant model met afgeronde hoeken versierd met biedermeier graveerwerk en een rijkelijk bewerkte deksel. voorzien van houten greep en knop. 18x9x12cm. MT. T.van E...

2 Bijbeltjes met gouden slot
Resultaat: 240 EUR

Twee bijbeltjes met gouden slot., 585/000. Kleine bijbels, het nieuwe testament, met lederen omslag en goud op snee voorzien van een gouden slot, voorzien van graveerwerk. 11x6,5x3cm en 12x6,5x3cm. In...

A.G. Hulshoff Pol, Boerderij bij kerk
Resultaat: 240 EUR

A.G. Hulshoff Pol. 1883 - 1957. Boerderij bij kerk met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

C. J. van der Aa, Zonning bosgezicht in Twente
Resultaat: 240 EUR

C.J. van der Aa. 1883 - 1950. Almelo. Zonnig bosgezicht in Twente. Olieverf op linnen. Afmeting: 78 x 141 cm. In goede staat.

Antieke Chinese ivoren geluksbal
Resultaat: 240 EUR

Antieke Chinese ivoren geluksbal op standaard, met paradijsvogel en pioenrozen. Minimale chips. Afmeting: 28 x 5,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

3x Antieke pistolen, 19e eeuw
Resultaat: 240 EUR

Drie maal 19e eeuwse pistolen, dubbelloops met knikloop. Oxydatie en één kolf beschadigd. Afmeting: 21 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Twents wortelnoten kabinet
Resultaat: 240 EUR

18e Eeuws wortelnoten Twents kabinet, dubbelgebogen met origineel beslag en klauwpoten. Ongerestaureerd. Fineerschades. Afmeting: 245 x 180 x 65 cm. In redelijke staat.

Chinese ghendi met zilver, 17e eeuw
Resultaat: 240 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen ghendi met zilveren B.W.G. bewerkte monturen. Oude haarlijnen bovenkant. Hals gerestaureerd. Florale decors. Afmeting: 24 x 14 cm ø. In redelijk/goede staat.

Antieke Engelse tafelklok, 1900-1920
Resultaat: 235 EUR

Grote antieke Engelse wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen monturen. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 34 x 28 x 18 cm. In goede staat.

Franse boekenkast
Resultaat: 235 EUR

Kapitale Franse eikenhouten jacht-boekenkast. Circa 1880. Neo Renaissance met veel snijwerk. Zes-deurs + drie lades, voorzien van bloemen, fruit, gevogelte, leeuwenkoppen, phenixen etc. Afmeting: 245 ...

Gouden ring met bloedkoraal
Resultaat: 230 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met bloedkoralen. Ring met grote ovale rozet bezet met 9 ovale cabouchon geslepen bloedkoralen. Grootte kop 18x21mm. ø 55, ca 4,7 gram. In goede staat

Collier en armband van bloedkoraal
Resultaat: 225 EUR

Collier en armband van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. 2 Rijig collier en armband van bloedkoralen ø 4mm, bevestigd aan een gouden sluiting in de vorm van een bloem met graveerwerk en e...

Lapis lazuli collier met goud
Resultaat: 225 EUR

Collier van gefacetteerde lapis lazuli kralen met gefacetteerde goud overlay tussenstukjes. Voorzien van geelgouden geribde bolsluiting, 585/000, bevestigd aan onedele eindstukken. ø 6,5mm. lengte 45 ...

Maciej Urbaniec, Afrikaanse voorstelling
Resultaat: 225 EUR

Maciej Urbaniec. 1925 - 2004. Polen. Afrikaanse voorstelling met krijgers. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.

Ongesig., Jongensportret
Resultaat: 225 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Duitse School. Ovaal Duits jongensportret. Olieverf op linnen. Afmeting: 39 x 28 cm. In goede staat.

Schouw onderdelen, Wit marmer
Resultaat: 225 EUR

Grote negen-delige oude wit marmeren schouw. 20e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 112 x 151 x 29 cm. In goede staat.

Victoriaanse barometer
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse Victoriaanse eiken Engelse Admiral Fitzroys barometer met thermometer. Afmeting: 118 cm. In goede staat.

Engelse kast met snijwerk, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 225 EUR

18e - 19e Eeuwse Engelse twee-delige eikenhouten 'chest on stand' in Renaissance-stijl. Slot later. Afmeting: 146 x 97 x 40 cm. In goede staat.

Vitrinekast, 19e eeuw
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten geeboniseerde vitrinekast met zijkanten glas en uitneembare schappen. Louis Philippe. Afmeting: 166 x 100 x 37 cm. In goede staat.

Eiken chiffoniere met schrijflade
Resultaat: 225 EUR

Eikenhouten 19e eeuwse Hollandse chiffoniere met in de middelste lade een schrijfgedeelte. Alles met origineel beslag. Afmeting: 158 x 100 x 48 cm. In goede staat.

Antieke bestekkist, 1890
Resultaat: 225 EUR

Zeldzame antieke historisme eikenhouten bestekkist met messing beslag en met deksel. Klep en schuiflades op getorst onderstel. Circa 1890. Afmeting: 80 x 59 x 45 cm. In goede staat.

Bronzen valk
Resultaat: 225 EUR

Grote bronzen Art Deco-stijl valk op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd Wilhelm K. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Lot 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 225 EUR

Lot 18e Eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. Bestaande uit: Zes kopjes + vier schotels. Vier kop en schotel sets. Twee losse kopjes. Eén kopje haarscheur, één kopje chip. Florale decors. Afmeting: 7...

Witgouden ring met tanzaniet
Resultaat: 220 EUR

Witgouden ring, 585/000, met tanzaniet en diamant. Ring met een rij met 5 ovaal gefacetteerde tanzanietstenen, totaal ca 1,80 ct, versierd met een golvende rand bezet met achtkant diamanten, totaal ca...

3 Zilveren bestekdelen, George Jensen, cactus
Resultaat: 220 EUR

Drie zilveren bestekdelen, 925/000, George Jensen, bestaande uit een slacouvert en een lepel, model Cactus, ontworpen door Gundorph Albertus rond 1930. lengte 15-20 cm. ca 196 gram. In goede staat

Zilveren brandewijnkom
Resultaat: 220 EUR

Zilveren brandewijnkom, 925/000, ovale kom met cartouche en floraal decor voorzien van parelrand. geplaatst op een ovale voet met bladbewerking. Voorzien van 2 gekrulde grepen. 24x10,5x11cm. ca 273 gr...

Zilveren mand (ovaal)
Resultaat: 220 EUR

Zilveren broodmand, 835/000, ovaal gecontourneerd model met gezaagd spijlenpatroon en parelrand. MT.: Koninklijke van Kempen en begeer, Zeist, jl.:c 1962 28x20x7,5cm. ca 335 gram. In goede staat

Zilveren tasbeugel
Resultaat: 220 EUR

Grote tas met zilveren papagaaienbeugel, 833/000, met fraai graveerwerk en voorzien van zwarte velours tas. MT.:J.C. van der Ree, Schoonhoven. jl.:L:192120 cm. Voorzien van draagketting. In goede sta...

Gouden hanger met diamant
Resultaat: 220 EUR

Gouden collier en hanger, 585/000, met diamant. Gouden Gourmetcollier met daaraan een hanger met peervorm en strik bezet met diamanten met een oud slijpsel. Grootte hanger 2,5x1cm. lengte collier 42 c...

Damesschoenen met zilv. gespen, 1838
Resultaat: 220 EUR

Paar klederdrachtschoenen met zilveren gespen met opengewerkt bloemmotief, 833/000. jl.:1838. Grootte gesp 9x6,5cm. In goede staat

2x Antiquarische Duitse boeken
Resultaat: 220 EUR

Twee zeldzame Duitse antiquarische boeken WO II. Der Merker 1940 - 1941 met Stundenplan, lithografieën etc. Afmeting: 15 x 11 x 1 cm. In goede staat.

Wortelnoten tafelklok
Resultaat: 220 EUR

Grote wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen. 20e Eeuw. Engeland. Slagwerk twee hamers op twee bellen. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

2x Chinese potjes
Resultaat: 220 EUR

Twee oude Chinees porseleinen vazen. Bestaande uit: Eén maal draken decor met goud en bodemmerk, fijne beschildering. Eén maal met gemarmerde glazuur. Afmeting: 11,6 cm ø x 11 cm + 9,5 x 10,5 cm ø. In...

2x Oude Chinese draken vazen
Resultaat: 220 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Noir draken vazen met Kang Xi bodemmerk. Afmeting: 41 x 19 cm ø. In goede staat.

4x Chinese Imari borden, 18e eeuw
Resultaat: 215 EUR

Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Twee sets. Florale + goud decors. Eén bord chips, één bord lichte randglazuurschade. Afmeting: ø 22,5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

5x Chinese Imari borden, 18e eeuw
Resultaat: 215 EUR

Vijf maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Diverse decors met goud. Drie minimale chips. Afmeting; 22 - 23 cm ø. In redelijk/goede staat.

Russische thorapointer, zilver/cornalijn
Resultaat: 210 EUR

Russische thorapointer (jatje) van cornalijn met zilveren monturen, bezet met diverse edelstenen. Lengte: 17 cm. In goede staat.

Rosemeier, Winters landschap met visser
Resultaat: 210 EUR

Rosemeier. Winters landschap met visser. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 24 cm. In goede staat.

Lot post/voetbalkaarten etc.
Resultaat: 210 EUR

Groot lot diverse oude postkaarten, onder andere WO II, 50-er jaren Berlijn. Sportplaatjes divers, onder andere voetbal, Hollandse voetballers, voor-oorlogs etc. Afmeting: 19 x 26 x 13 cm. In redelijk...

Friese staartklok
Resultaat: 210 EUR

Grote antieke eikenhouten Friese staartklok met dubbele kap, beschilderde panelen + wekker. In ossenbloedrood-kleur. Circa 1800. Afmeting: 165 cm. In goede staat.

Biedermeier secretaire, 1860
Resultaat: 210 EUR

Mahoniehouten Duits Biedermeier secretaire met mooi binnenwerk. Bovenop klein dakje met één lade. Circa 1860. Iets fineer schade, verder goed. Afmeting: 175 x 107 x 52 cm. In goede staat.

Antiek Engels bureau, ca. 1900
Resultaat: 210 EUR

Antiek Engels eikenhouten schrijfbureau. Twee-zijdig laden en deuren in onderstukken. Circa 1900. Afmeting: 153 x 78 x 78 cm. In goede staat.

Duitse Gründerzeit boekenkast, 1880
Resultaat: 210 EUR

Antieke Duitse eikenhouten twee-delige boekenkast, Gründerzeit. Circa 1880. Met verstelbare boekenplanken. Afmeting: 228 x 140 x 70 cm. In goede staat.

18e Eeuwse porseleinen Meissen kop+schotel
Resultaat: 210 EUR

18e Eeuwse porseleinen kop en schotel met Duits Meissen zwaardteken en Chinees decor. Afmeting: 5,5 x 13 cm ø. In goede staat.

7x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 210 EUR

Zeven maal 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Drie cups Familie Rose met figuren in landschap decor, twee met haarlijn. Twee cups, jonglerende Chinesen decor, één haarlijn. Eén schotel, figur...

Ovale zilveren koektrommel
Resultaat: 200 EUR

Ovale zilveren koektrommel, 800/000, met scharnierend deksel en versierd met Djokja motieven. 19x13x8cm. ca 482 gram. In goede staat

Zilveren kruishanger met diamanten
Resultaat: 200 EUR

Zilveren collier en kruishanger, 925/000, met diamanten. Fijn gedraaid collier aan een kruis, iets gekruld, volledig bezet met diamanten. totaal ca 1,00 ct. P/K. Grootte 25x37mm, lengte 45 cm. ca 5,8 ...

Armband van parel en granaat 3-rij
Resultaat: 200 EUR

Armband van 3 rijen parels en granaat. Armband met 2 parels, 5 mm, en 1 granaat, 5 mm, om en om met een langwerpige geelgouden sluiting, 585/000 met een ovale granaat en fraaie eindstukken. Lengte 20 ...