38. Oktoberveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

4 Delen Meissen porselein 6006
4 Delen Meissen porselein

290 EUR

6x  Chinese 18e Eeuwse borden 6035
6x Chinese 18e Eeuwse borden

290 EUR

Huis ikoon in kast, 19e eeuw 1147
Huis ikoon in kast, 19e eeuw

280 EUR

Frans klokkenstel, 19e eeuw 3547
Frans klokkenstel, 19e eeuw

280 EUR

Zilveren schaal 22
Zilveren schaal

275 EUR

2 Melkglazen boterpotjes 46
2 Melkglazen boterpotjes

275 EUR

R. Graafland, Meisje in landschap 1024
R. Graafland, Meisje in landschap

275 EUR

Jean Leon, Dame met hoed 1112
Jean Leon, Dame met hoed

275 EUR

Ivoren beeld, 18e - 19e eeuw 2217
Ivoren beeld, 18e - 19e eeuw

275 EUR

Engelse staande klok, ca. 1800 3621
Engelse staande klok, ca. 1800

275 EUR

Paar Friese bruidsstoelen 4044
Paar Friese bruidsstoelen

275 EUR

Hollandse hoekkast, 1800 4074
Hollandse hoekkast, 1800

275 EUR

Chesterfield bank, 2-zits 4110
Chesterfield bank, 2-zits

275 EUR

Zeer groot Perzisch tapijt 4519
Zeer groot Perzisch tapijt

275 EUR

2x Imari trompet vazen, 18e eeuw 6311
2x Imari trompet vazen, 18e eeuw

275 EUR

Chinees drakenbord 6541
Chinees drakenbord

275 EUR

Gouden Collier 30
Gouden Collier

270 EUR

Gouden ring met opaal 253
Gouden ring met opaal

260 EUR

R. Craeyvanger, Vernissage in het bos met figuren 1085
R. Craeyvanger, Vernissage in het bos met figuren

260 EUR

Engelse partnerdesk 4040
Engelse partnerdesk

260 EUR

Lot 18e - 19e Eeuws Chinees porselein 6151
Lot 18e - 19e Eeuws Chinees porselein

260 EUR

Zilveren broodmand 16
Zilveren broodmand

250 EUR

Witgouden ring met diamant 432
Witgouden ring met diamant

250 EUR

2x Antieke miniatuur portretten 1029
2x Antieke miniatuur portretten

250 EUR

Ongesigneerd, Man en vrouw met kind 1061
Ongesigneerd, Man en vrouw met kind

250 EUR

Kyrillisch gesign., Havengezicht Istanbul 1130
Kyrillisch gesign., Havengezicht Istanbul

250 EUR

Ongesigneerd? Berglandschap Zuid Tirol 1138
Ongesigneerd? Berglandschap Zuid Tirol

250 EUR

Ikoon, Maria met drie heiligen 1144
Ikoon, Maria met drie heiligen

250 EUR

Voor-oorlogse sextant 2024
Voor-oorlogse sextant

250 EUR

Oude/antieke cloisonné tempelleeuw 2066
Oude/antieke cloisonné tempelleeuw

250 EUR

Antieke Russische arreslee, 1890 2134
Antieke Russische arreslee, 1890

250 EUR

Louis Vuitton tas, Damier Ebene Neverfull 2155
Louis Vuitton tas, Damier Ebene Neverfull

250 EUR

2x Antieke Tangka's 2184
2x Antieke Tangka's

250 EUR

2x 19e Eeuws ijzerwerk 2323
2x 19e Eeuws ijzerwerk

250 EUR

Antieke Japanse cloisonne vaas, 19e eeuw 2424
Antieke Japanse cloisonne vaas, 19e eeuw

250 EUR

Bronzen kijker van tankgeschut 2705
Bronzen kijker van tankgeschut

250 EUR

Antiek Engels zwaard 2722
Antiek Engels zwaard

250 EUR

Barok kabinet, ca. 1770 4187
Barok kabinet, ca. 1770

250 EUR

Empire kabinet, 18e eeuw 4192
Empire kabinet, 18e eeuw

250 EUR

Eiken Barok secretaire, 18e eeuw 4206
Eiken Barok secretaire, 18e eeuw

250 EUR

2 Antieke bronzen plaquettes 5013
2 Antieke bronzen plaquettes

250 EUR

4x Chinees porselein, 18e eeuw 6041
4x Chinees porselein, 18e eeuw

250 EUR

Servies, Blue Danube 6180
Servies, Blue Danube

250 EUR

Oude Chinese dekselvaas 6301
Oude Chinese dekselvaas

250 EUR

Familie Rose schaal, 19e eeuw 6375
Familie Rose schaal, 19e eeuw

250 EUR

Chinese Mei Ping drakenvaas 6476
Chinese Mei Ping drakenvaas

250 EUR

Chinese Gendi schenkkan 6477
Chinese Gendi schenkkan

250 EUR

Gouden hanger met citrien 77
Gouden hanger met citrien

245 EUR

Antiek zilveren trekpot, 1879 117
Antiek zilveren trekpot, 1879

240 EUR

2 Bijbeltjes met gouden slot 645
2 Bijbeltjes met gouden slot

240 EUR

A.G. Hulshoff Pol, Boerderij bij kerk 1083
A.G. Hulshoff Pol, Boerderij bij kerk

240 EUR

C. J. van der Aa, Zonning bosgezicht in Twente 1365
C. J. van der Aa, Zonning bosgezicht in Twente

240 EUR

Antieke Chinese ivoren geluksbal 2218
Antieke Chinese ivoren geluksbal

240 EUR

3x Antieke pistolen, 19e eeuw 2703
3x Antieke pistolen, 19e eeuw

240 EUR

Twents wortelnoten kabinet 4216
Twents wortelnoten kabinet

240 EUR

Chinese ghendi met zilver, 17e eeuw 6077
Chinese ghendi met zilver, 17e eeuw

240 EUR

Antieke Engelse tafelklok, 1900-1920 3516
Antieke Engelse tafelklok, 1900-1920

235 EUR

Franse boekenkast 4221
Franse boekenkast

235 EUR

Gouden ring met bloedkoraal 180
Gouden ring met bloedkoraal

230 EUR

Collier en armband van bloedkoraal 407
Collier en armband van bloedkoraal

225 EUR

Lapis lazuli collier met goud 734
Lapis lazuli collier met goud

225 EUR

Maciej Urbaniec, Afrikaanse voorstelling 1176
Maciej Urbaniec, Afrikaanse voorstelling

225 EUR

Ongesig., Jongensportret 1255
Ongesig., Jongensportret

225 EUR

Schouw onderdelen, Wit marmer 2044
Schouw onderdelen, Wit marmer

225 EUR

Victoriaanse barometer 2227
Victoriaanse barometer

225 EUR

Engelse kast met snijwerk, 18e - 19e eeuw 4017
Engelse kast met snijwerk, 18e - 19e eeuw

225 EUR

Vitrinekast, 19e eeuw 4060
Vitrinekast, 19e eeuw

225 EUR

Eiken chiffoniere met schrijflade 4070
Eiken chiffoniere met schrijflade

225 EUR

Antieke bestekkist, 1890 4181
Antieke bestekkist, 1890

225 EUR

Bronzen valk 5056
Bronzen valk

225 EUR

Lot 18e Eeuws Chinees porselein 6152
Lot 18e Eeuws Chinees porselein

225 EUR

Witgouden ring met tanzaniet 58
Witgouden ring met tanzaniet

220 EUR

3 Zilveren bestekdelen, George Jensen, cactus 70
3 Zilveren bestekdelen, George Jensen, cactus

220 EUR

Zilveren brandewijnkom 71
Zilveren brandewijnkom

220 EUR

Zilveren mand (ovaal) 199
Zilveren mand (ovaal)

220 EUR

Zilveren tasbeugel 250
Zilveren tasbeugel

220 EUR

Gouden hanger met diamant 260
Gouden hanger met diamant

220 EUR

Damesschoenen met zilv. gespen, 1838 719
Damesschoenen met zilv. gespen, 1838

220 EUR

2x Antiquarische Duitse boeken 2719
2x Antiquarische Duitse boeken

220 EUR

Wortelnoten tafelklok 3625
Wortelnoten tafelklok

220 EUR

2x Chinese potjes 6348
2x Chinese potjes

220 EUR

2x Oude Chinese draken vazen 6364
2x Oude Chinese draken vazen

220 EUR

4x Chinese Imari borden, 18e eeuw 6251
4x Chinese Imari borden, 18e eeuw

215 EUR

5x Chinese Imari borden, 18e eeuw 6312
5x Chinese Imari borden, 18e eeuw

215 EUR

Russische thorapointer, zilver/cornalijn 116
Russische thorapointer, zilver/cornalijn

210 EUR

Rosemeier, Winters landschap met visser 1102
Rosemeier, Winters landschap met visser

210 EUR

Lot post/voetbalkaarten etc. 2904
Lot post/voetbalkaarten etc.

210 EUR

Friese staartklok 3628
Friese staartklok

210 EUR

Biedermeier secretaire, 1860 4101
Biedermeier secretaire, 1860

210 EUR

Antiek Engels bureau, ca. 1900 4109
Antiek Engels bureau, ca. 1900

210 EUR

Duitse Gründerzeit boekenkast, 1880 4218
Duitse Gründerzeit boekenkast, 1880

210 EUR

18e Eeuwse porseleinen Meissen kop+schotel 6058
18e Eeuwse porseleinen Meissen kop+schotel

210 EUR

7x 18e Eeuws Chinees porselein 6089
7x 18e Eeuws Chinees porselein

210 EUR

Ovale zilveren koektrommel 66
Ovale zilveren koektrommel

200 EUR

Zilveren kruishanger met diamanten 126
Zilveren kruishanger met diamanten

200 EUR

Armband van parel en granaat 3-rij 155
Armband van parel en granaat 3-rij

200 EUR