Lot van vier antieke Franse comtoises. In-compleet. Voor onderdelen. Afmeting: 50 x 45 x 56 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse rood-marmeren wekker. Circa 1900. Gelijmd. Afmeting: 16 cm. In matige staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans en wekker. Afmeting: 143 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gebroeders Resch regulateur voor twee gewichten. Circa 1880. Weekloper, halfuur-slag. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 116 cm. In redelijke staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Mooie origineel beschilderde wijzerplaat en houten bollen. Circa 1800. Afmeting: H 140 cm. In goede staat.
Duitse wandklok met ingebouwd 19e eeuws Frans uurwerk. Huwelijk. Afmeting: 30 x 28 x 8 cm. In redelijke staat.
Mooi Frans marmeren Art Deco pendulestel. Wit/zwart met messing. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 26 x 50 x 13 cm. In goede staat.
Mooie antieke Franse Louis Philippe kolompendule met intarsia en verguld messing. Circa 1870. Pendule heeft achtdaags-uurwerk en veerslinger. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Oude Hollandse Friese notarisklok met wekker en maanstand. 20e Eeuw. Afmeting: 101 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse pronk comtoise met plated wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Nieuwe houten deurtjes. Afmeting: 45 x 34 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule met achtdaags-uurwerk, half uurslag en veerslinger. Chips basement. Circa 1890. Afmeting: 40 x 28 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Franse Neo Renaissance pendule. Compositie metaal. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Slinger mist. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten tafelklok met messing beslag. Gründerzeit. Circa 1890. Met halfuur-slag uurwerk. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Oude messing reiswekker met seconden aanduiding en geslepen glas. 20e Eeuw. Slagwerk op bel. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Wortelnoten Westminster Warmink staande klok met kwartier-slag uurwerk op console met silent-strike functie. Tweede helft 20e eeuw. Drie-gewichter. Afmeting: H 203 cm. In goede staat.
Antiek marmeren Frans Art Nouveau klokkenstel met pierrot en dame met waaier. Circa 1915. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 33 x 51 x 15 cm. In goede staat.
Groot Frans onyx met marmer Art Deco klokkenstel met hert. Circa 1930. Chip. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 73 x 51 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Weense geeboniseerde pendule met kwartierslag en messing beslag. Circa 1830. Slinger mist. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil staande klok met snijwerk, koperen wijzerplaat, gewichten en slinger. Circa 1915. Afmeting: 197 cm. In goede staat.
Antieke palissanderhouten kolompendule met plated wijzerplaat, rozen intarsia en vergulde ornamenten. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Slingerveer gebroken. Afmeting: 46,5 cm. In goede ...
Antieke Duitse Kienzle notenhouten tafelklok met intarsia. Westminster-kwartierslag op vijf gongstaven. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Grote wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen. 20e Eeuw. Engeland. Slagwerk op gongveer. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Grote bronzen pendule met wit emaille en twee maal faun. 21e Eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Aparte 18e eeuwse Friese stoelklok. Aparte wijzerplaat met wekker. Afmeting: 73 x 25 x 35 cm. In goede staat.