Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Parijse tafelklok 3572
Antieke Parijse tafelklok
Startprijs 1.050 EUR
Frans klokkenstel, 1880 3573
Frans klokkenstel, 1880
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Junghans regulateur, 1890 3574
Junghans regulateur, 1890

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke regulateur, 1890 3575
Antieke regulateur, 1890

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zeldzame antieke Jahresuhr D.M.G. 3576
Zeldzame antieke Jahresuhr D.M.G.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Kienzle vrijslinger, 1900 3577
Kienzle vrijslinger, 1900

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Antieke regulateur, 1880 3578
Antieke regulateur, 1880

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke Kienzle regulateur 3579
Antieke Kienzle regulateur

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Antieke paardjesregulateur, 1890 3580
Antieke paardjesregulateur, 1890

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Westminster regulateur, 1920 3581
Westminster regulateur, 1920

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Westminster regulateur, 1920 3582
Westminster regulateur, 1920

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Paardjesregulateur 3583
Paardjesregulateur

Resultaat:

30 EUR

Franse comtoise, 19e eeuw 3584
Franse comtoise, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Vuurvergulde pendule, 1820 3585
Vuurvergulde pendule, 1820
Startprijs 1.000 EUR
Mantelklok, Ontw. J. Bosma 3586
Mantelklok, Ontw. J. Bosma
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Antieke Franse vergulde pendule, 1870 3587
Antieke Franse vergulde pendule, 1870

Resultaat:

110 EUR

Schwarzwalder chalet klok 3588
Schwarzwalder chalet klok
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Friese stoelklok, 19e eeuw 3589
Friese stoelklok, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Art Deco buffetklok, 1960 3590
Art Deco buffetklok, 1960

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zaanse klok 3591
Zaanse klok

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schwarzwalder klok, 1870 3592
Schwarzwalder klok, 1870

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Franse comtoise 3593
Franse comtoise

Resultaat:

50 EUR

Franse tafelklok, 18e eeuw 3594
Franse tafelklok, 18e eeuw
Startprijs 850 EUR
Verkocht
Oude Engelse lantaarnklok 3595
Oude Engelse lantaarnklok

Resultaat:

80 EUR